Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Piloty Mi Light

Piloty MiLight do sterowania systemem wielostrefowym MiLight

 

Piloty MiLight to jeden z elementów wielostrefowego systemu sterowania marki Mi Light, który jest optymalnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wysokiej jakości kontrolerów o dużych możliwościach i rozsądnej cenie. Dzięki wykorzystania odpowiednich kontrolerów Mi Light, możemy w łatwy sposób wykonać zaawansowany system sterowania. Pozwoli on na sterowanie wieloma scenami oświetlenia, wykorzystując tylko jeden pilot, co jest dużym ułatwieniem w codziennym użytkowaniu. Wszystkie piloty oparte są o technologię radiowego połączenia (2.4Ghz). Dodatkowo, dzięki możliwościom łatwego parowania pilotów MiLight z odbiornikami, system może być w prosty sposób rozszerzany tak, by wykonać instalację inteligentnego oświetlenia domu. Wszystko zależy od tego, na ile zdecydujemy się rozbudować system. Piloty, czy tez sterowniki są pierwszym krokiem, który to umożliwi.

 

Rodzaje pilotów MiLight

 

Tak jak istnieje wiele rodzajów oświetlenia, tak również spotkać się można z wieloma rodzajami pilotów Mi Light. Każdy z typów sterowników Mi Light pozwala na kontrolę innym gatunkiem oświetlenia LED. Podstawowe sterowników LED MiLight to:

  • Ściemniacz LED Mi Light – dedykowane do sterowania oświetleniem jednokolorowym, służą typowo do ściemniania oświetlenia LED. Za ich pomocą możemy rozjaśniać i przyciemniać światło, oraz korzystać z różnych predefiniowanych trybów świecenia.
  • Pilot Mi Light Multi White – zwane również pilotami MiLight CCT. Umożliwiają regulację barwy bieli w przystosowanych do tego produktach, oraz ich ściemniania.
  • Pilot Mi Light RGB / RGB+W – element sterujący oświetleniem w technologii RGB, oraz RGBW, czyli źródeł o zmiennym kolorze świecenia. Umożliwia również ściemnianie.
  • Pilot MiLight RGB + CCT – jest to połączenie funkcji powyższych pilotów. Pozwala on zarówno na zmianę koloru, jak i temperatury barwowej bieli. Ze względu na to są to najbardziej uniwersalne sterowniki MiLight.

Powyższe typy pilotów MiLight pozwalają na stworzenie dowolnego systemu kontroli oświetlenia i wykonanie nowoczesnych aranżacji, przy użyciu wielu sterowalnych scen światła.

 

Piloty wielostrefowe MiLight

 

System sterowania MiLight jest jednym z systemów, w których tworzyć możemy indywidualne sceny oświetlenia zwane strefami. Dzięki temu, korzystając z jednego pilota Mi Light, możemy kontrolować kilka autonomicznych stref i zarządzać nimi każdą z osobna, bądź wszystkimi razem. Istnieje kilka sterowników MiLight, z których każdy może sterować inna ilością stref.

  1. Piloty MiLight jednostrefowe – są to piloty dedykowane do odbiorników jednostrefowych. Jeśli nie mamy potrzeby wykonywania kilku scen oświetlenia, to można zdecydować się na tego typu pilot Mi Light.
  2. Piloty MiLight 4 strefowe – umożliwiają utworzenie do 4 stref oświetlenia, z których każdą możemy sterować osobno, bądź wszystkimi razem. Przeznaczone do tworzenia niewielkich aranżacji oświetleniowych LED. Najczęściej wybierane przez klientów i najbardziej zróżnicowane.
  3. Piloty MiLight 8 strefowe – przeznaczone do tworzenia max. 8 stref oświetleniowych i osobnego zarządzania nimi. Jeśli chcemy stworzyć większy system kontroli to jest to rozwiązanie idealne.
  4. Piloty MiLight 99 strefowe – zaawansowany technologicznie pilot, który sterować może każdą z 99 stworzonych uprzednio stref oświetlenia. Jest to rozwiązanie często wykorzystywane w oświetleniu scenicznym.

Podsumowując istnieje wiele modeli pilotów sterujących Mi Light. W przypadku problemu z doborem odpowiedniego typu pilota, chętnie pomożemy i podpowiemy, jakie podzespoły wymagane są do danego typu aranżacji.

Łączność:
Kolor:
Rodzaj sterownika:
Rodzaj instalacji:
Gwarancja:
Protokół sterowania:
Ilość stref:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 28    Wyświetl po:* Pola wymagane