Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampa LED do sera

Lampa LED do sera to nowoczesny produkt oświetleniowy dedykowany właśnie do oświetlenia stanowisk i stoisk z serem. O ile sery w regałach i ladach chłodniczych doskonale oświetli świetlówka LED do sera, to sery wystawiane na zwykłych regałach i ladach na dużych stoiskach, najkorzystniej oświetli właśnie lampa do sera LED. Dobre oświetlenie stoisk i ekspozycji produktów to podstawa w każdym szanującym się sklepie spożywczym.

  • Nowoczesna lampa do sera zapewnia właściwe oświetlenie stoiska, sprawiając, że sery mają świeży i atrakcyjny wygląd.
  • Lampa LED do sera okazuje się także dobra jako oświetlenie do warzyw i owoców.
  • Lampy do sera są to lampy wysoce energooszczędne. Zużywają one kilkukrotnie mniej energii elektrycznej do swojego działania od tradycyjnych źródeł światła.

Spis treści:

  1. Lampa ledowa do sera
  2. Lampy LED do serów
  3. Specjalistyczna lampa LED do sera
Klasa szczelności:
Kolor:
Kąt świecenia:
od: do °
Szerokość:
od: do mm
Średnica otworu:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 94    Wyświetl po:

Lampa ledowa do sera

Lampa ledowa do sera zdecydowanie zachęcamy do lamp skonstruowanych i przeznaczonych właśnie do oświetlania stanowisk z serem. Lampa dedykowana do oświetlenia sera zawsze będzie lepszym wyborem niż przypadkowo wybrana lampa o parametrach, niekoniecznie odpowiednich do tego celu. Lampy do sera z oferty naszego sklepu to właśnie produkty przeznaczone do wykorzystania ich w branży spożywczej i odpowiedniej ekspozycji serów. Wykorzystanie nowoczesnych lamp do sera zapewnia właściwe oświetlenie stanowiska, sprawiając, że sery mają świeży i atrakcyjny wygląd. Tak oświetlone sery będą z pewnością stanowiły zachęcający do ich zakupu widok. Inwestycja w zakup i zainstalowanie lampy do sera przyniesie więc wymierne korzyści w postaci zwiększonego przychodu z tytułu sprzedaży serów. Zachęceni widokiem atrakcyjnie wyglądających serów klienci będą bardziej skłonni bowiem do ich zakupów, przy okazji kupując inne produkty z oferty naszego sklepu.

oświetlenie LED do sera

 

Lampy LED do serów

Lampy LED do serów oprócz odpowiedniego oświetlania asortymentu sklepu, mają także inne zalety. Przede wszystkim są to lampy wysoce energooszczędne. Zużywają kilkukrotnie mniej energii elektrycznej do swojego działania od tradycyjnych źródeł światła. To zapewnia zauważalne zmniejszenie rachunków za energię elektryczną zużywaną w sklepie. Ledowe źródło światła wykorzystywane do oświetlania produktów spożywczych nie powoduje takiego wysuszania oświetlanych produktów jak dotychczas stosowane lampy. LED-owe oświetlenie do mięsa, oświetlenie do pieczywa, a także lampy LED do sera zapewniają więc zachowanie świeżości i przydatność do sprzedaży artykułów spożywczych przez dłuższy czas niż w przypadku tradycyjnych lamp. Badania wykazują również, że takie samo światło może doskonale oświetlać różnego rodzaju produkty spożywcze. Lampa LED do sera okazuje się dobra jako oświetlenie do warzyw i owoców. Wielofunkcyjność takiej lampy umożliwia więc jej wykorzystanie w różnych sytuacjach, przy zmianach ekspozycji i asortymentu w sklepie.

lampa LED do sera

 

Specjalistyczna lampa LED do sera

Specjalistyczna lampa LED do sera to produkt będący wynikiem wiedzy i doświadczenia producentów oświetlenia. Lampy LED do sera z naszej oferty to produkty wysokiej jakości, produkowane przez renomowanego producenta, firmę Spectrum Led. Każda lampa LED do sera to lampa wyprodukowana z wysokogatunkowych materiałów ze szczególną dbałością o szczegóły. Potwierdzeniem jej trwałości i bezawaryjności jest 5-letni okres gwarancyjny, jakiego udziela producent. Dostępne w naszej ofercie lampy do sera mają szerokie możliwości sterowania jasnością świecenia. Dostępne są lampy do sera w wersji 1-10V, Smart oraz takie, w których regulacja odbywa się za pomocą sterownika Dali. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalistycznego oświetlenia, przeznaczonego do oświetlania serów. Nasi wyspecjalizowani pracownicy z chęcią doradzą i pomogą w wyborze odpowiedniej dla każdej indywidualnej sytuacji, potrzeb i oczekiwań lampy LED dedykowanej do oświetlenia serów.

lampa do sera LED

Oświetlnie do piekarni - jakie wybrać?
09.02.2021 Oświetlnie do piekarni - jakie wybrać?

Cenne wskazówki i porady, jakie oświetlenie do piekarni zastosować.

Więcej
Zasady oświetlania sklepu spożywczego
09.02.2021 Zasady oświetlania sklepu spożywczego

Zasady projektowania oświetlenia w sklepie spożywczym. Praktyczne porady.

Więcej
Oświetlenie ekspozycji w sklepie
09.02.2021 Oświetlenie ekspozycji w sklepie

Oświetlenia ekspozycji w sklepie wpływa na wyniki sprzedażowe w każdej branży. Cenne porady i wskazówki jak prawidłowo oświetlić ekspozycję.

Więcej


* Pola wymagane