Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Sterownik schodowy

Nowoczesne oświetlenie LED pozwala uzyskać efekty, jakie wcześniej były nieosiągalne. Nadzwyczaj atrakcyjnie wyglądają na przykład schody oświetlone za pomocą taśm LED. Taśma LED RGB, a w szczególności kolorowa taśma LED cyfrowa umożliwia uzyskanie nadzwyczaj efektownych wizualizacji, które na każdym zrobią ogromne wrażenie. Aby jednak móc cieszyć się niezwykłymi scenami i aranżacjami świetlnymi potrzebny jest odpowiedni sterownik. W tym celu naszą instalację oświetleniową na schodach musimy wyposażyć w sterownik schodowy. Jest to sterownik, który sprawia, że nasze schody zaczynają żyć, ciesząc nasze oko, robiąc piorunujące wrażenie na obserwatorach, a ich widok zapada na długo w pamięć. Sterownik na schody pozwala na uzyskanie różnorakich animowanych efektów świetlnych. Takie możliwości, które wcześniej nie były osiągalne, stają się obecnie rzeczywistością, przenosząc nas w inny wymiar techniki oświetleniowej.

Rodzaj instalacji:
Producent:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 8    Wyświetl po:

Sterownik schodowy LED

Cyfrowy sterownik schodowy to najnowocześniejsze rozwiązanie w dziedzinie oświetlenia LED. Dzięki niemu mamy możliwość uzyskania dynamicznego oświetlenia schodów, korytarzy i innych przestrzeni. Mamy również możliwość oświetlenia statycznego, znanego z wcześniejszych połączeń klasycznej taśmy LED RGB oraz sterowników RGB. Sterownik schodowy sprawia, że możemy ustawić kilka programów animacji świetlnych. Dostępne są, w zależności od modelu sterownika na przykład następujące programy: 

  • Animowane podświetlania schodów (rozwijające się stopnie)
  • Animowane podświetlania korytarzy (rozwijająca się linia) 

Sterowniki schodowe pozwalają na uzyskanie kilkudziesięciu efektów świetlnych w trybach zarówno schodowych, jak i korytarzowych. Nowoczesne sterowniki schodowe współpracują z taśmami cyfrowymi i klasycznymi RGB oraz mono. Poprzez regulację mamy możliwość indywidualnego dopasowania efektów do potrzeb i oczekiwań. Szeroki zakres regulacji sprawia, że każdy znajdzie idealne dla siebie, niepowtarzalne efekty świetlne.

 

Sterownik schodowy z czujnikami ruchu

Największe możliwości niesamowitego oświetlenia dają sterowniki schodowe z czujnikami ruchu. Sterownik współpracujący z czujnikiem ruchu zagwarantuje nam naprawdę efektowne wizualizacje. Światło podążające z człowiekiem i zmieniające barwy zawsze będzie robiło piorunujące wrażenie. Sterownik schodowy z czujnikiem sprawia, że światło będzie się zapalać dla osoby wchodzącej po schodach lub idącej korytarzem. Sterownik LED z czujnikiem ruchu, wykrywając obecność człowieka, tworzy animację, która rozwija się zgodnie z kierunkiem ruchu osoby. Sterownik schodowy z czujnikiem ruchu to funkcjonalne narzędzie do wykorzystania w każdym nowoczesnym domu. Zagwarantuje on bezpieczeństwo poruszania się po schodach i korytarzach po zmroku. Sterownik z czujnikiem to także doskonałe narzędzie służące podniesieniu rangi danego wnętrza, nie tylko mieszkalnego. Wykorzystanie nowoczesnego sterownika schodowego w hotelach, restauracjach, obiektach rozrywkowych itp. Zawsze sprawia, że goście odbierają lokal jako miejsce ultranowoczesne, prestiżowe, otwarte na nowoczesne technologie, oferujące produkty i usługi na najwyższym poziomie. Inwestycja w nowoczesne oświetlenie oparte o taśmy cyfrowe LED ze sterownikiem schodowym z pewnością okaże się inwestycją trafioną i przyniesie wymierne korzyści w przyszłości.

 

Sterownik led schody

Nowoczesny sterownik schodowy LED daje nam możliwości pełnej regulacji sterowania oświetleniem. Mamy więc możliwość ustawiania czasu opóźnienia, czasu przełączania danych programów czy czasu świecenia. Możemy również w zależności od potrzeb ustawiać natężenie światła, a także w przypadku korzystania z taśm kolorowych kolorystyki emitowanego światła. Możemy ustawić tryb stałego świecenia podczas braku obecności osób w polu działania czujników ruchu. Sterowanie oświetleniem umożliwiają na przykład bezprzewodowe piloty Mi-Light. Wszystkie możliwości, jakie dają nam sterowniki schodowe, tworzą nieograniczone szanse uzyskania niepowtarzalnych efektów świetlnych. Jedynie wyobraźnia jest ograniczeniem możliwości wykorzystania tego nowoczesnego urzdzenia jakim jest cyfrowy sterownik LED schodowy

 

Sterownik oświetlenia schodowego

Sklep smd-led.pl od samego początku swojej działalności podążał za nowinkami w dziedzinie oświetlenia LED. Fascynacja tą technologią stała się przyczynkiem do powstania wyspecjalizowanego w nowoczesnych rozwiązaniach sklepu dla każdej osoby poszukującej jedynych w swoim rodzaju, wyprzedzających swoje czasy rozwiązań oświetleniowych. Dlatego jako jedni z pierwszych zaoferowaliśmy ultranowoczesne rozwiązanie w postaci inteligentnego sterowania oświetleniem schodowym. Sterowniki schodowe z naszej oferty spełnią wszystkie wymagania każdej osoby poszukującej atrakcyjnych rozwiązań w dziedzinie oświetlenia. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą oświetlenia LED dostępną na naszej witrynie. Szczególne pragniemy zwrócić Państwa uwagę na sterowniki schodowe LED o niesamowitych możliwościach. Zachęcamy także Państwa do kontaktu drogą telefoniczną oraz mailową z naszymi wyspecjalizowanymi pracownikami. Chętnie odpowiedzą oni na każde pytanie, doradzą idealne rozwiązanie i pomogą w wyborze zestawu spełniającego Państwa konkretne wymagania. Wspólnie stworzymy jedyne w swoim rodzaju, niebanalne i designerskie oświetlenie Państwa schodów oraz korytarzy. * Pola wymagane