INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Oświetlenie elewacji

Lampy elewacyjne LED to sposób na efektowne oświetlenie elewacji naszych budynków

 

Oprawy elewacyjny LED w ofercie naszego sklepu występują w okrągłym, jak i kwadratowym kształcie. Wszystkie zostały przystosowane do żarówek LED E27 i wykonane z wysokiej jakości aluminum, które chroni źródło światła przed przegrzaniem. Lampy ścienne LED to efektowne oprawy dedykowane do zewnętrznego montażu. Służą do podświetlenia ścian budynków, altan i tarasów. Wszystkie lampy z naszej oferty posiadają klasę szczelności IP54, przez co są odporne na pyły, owadyi bryzgającą wodę.

 

Kinkiety LED do oświetlenia elewacji

 

Eleganckie oprawy elewacyjne to rozwiązanie dla osób lubiących prostotę, a zarazem efektowne rozwiązania. Nasze oprawy zostały wykonane z aluminium i proszkowo pomalowane. Jest to gwarancja tego, że lampy wytrzymają nawet w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych. Lampy elewacyjne Su-Ma oferują nam zarówno okrągłe, jak i kwadratowe kinkiety, które pozwolą nam na skomponowanie eleganckiego oświetlenia budynku według własnego gustu.

 

Lampy elewacyjne świecące góra/dół

 

Najnowszym trendem w oświetleniu zewnętrznym są kinkiety świecące zarówno w górę, jak i w dół. Są to eleganckie lampy, które przyciągają wzrok swoim nienagannym wyglądem, a ponadto doskonale oświetlą nam zarówno górną, jak i dolną powierzchnię budynku. Dzięki wymiennemu źródłu światła sami dostosujemy jego moc, barwę i kąt świecenia według własnego uznania.

[Produktów w tej kategorii: 30]   Wyświetl po:* Pola wymagane