Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Oświetlenie elewacji

Lampy elewacyjne to obecnie bardzo popularny trend, a oświetlenie elewacji staje się standardowym elementem aranżacji naszego domu, czy firmy. Lampy na elewacje to oprawy świetlne o specjalistycznym zastosowaniu służące nie tylko do samego oświetlenia, ale do wyeksponowania elementów dekoracji fasady budynku. Występuje oświetlenie elewacji od dołu, czyli popularny i mocny Wall Washer, ale także kinkiety zewnętrzne góra dół, które obecnie spotkamy najczęściej wokół naszych domów. Możemy pokusić się także o montaż naszego oświetlenia w podbitce, wtedy najlepszym wyborem będą oprawy halogenowe.

 

Lampy elewacyjne

Lampy na elewacje w formie kinkietów występują w okrągłym, jak i kwadratowym kształcie. Dostępne są lampy elewacyjne przystosowane do żarówek LED E27, jak i te ze wbudowanym źródłem światła. Lampy zewnętrzne na elewacje zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które chronią ich źródło światła przed przegrzaniem się, ale także są gwarancją wytrzymałości i trwałości całej oprawy. Lampy, których zadaniem jest oświetlenie elewacji to efektowne oprawy dedykowane do zewnętrznego montażu. Sam montaż lampy na elewacje nie stanowi wielkiego wyzwania, a jedynie co będziemy musieli zrobić do przykręcenie oprawy do fasady, a następnie podłączenie przewodów instalacyjnych. Lampy elewacyjne służą do podświetlenia ścian budynków, altan, są to doskonałe lampy na taras. Wszystkie lampy podświetlenia elewacji, które mamy w stałej sprzedaży, posiadają klasę szczelności IP54, przez co są odporne na wnikanie do ich wnętrza pyłu, kurzu, czy wilgoci.

  1. Lampy na elewacje
  2. Oświetlenie elewacji domu
  3. Nowoczesne oświetlenie elewacji
  4. Lampy zewnętrzne na elewacje
Źródło światła:
Materiał wykonania:
Kolor:
Trzonek:
Gwarancja:
Producent:
Klasa szczelności:
Barwa światła:
Klasa energetyczna:
Ilość gniazd:
Źródło światła w komplecie:
Certyfikaty:
Kąt świecenia:
od: do °
Długość:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Wysokość:
od: do mm
Wydajność:
od: do lm/W
Szerokość:
od: do mm
Temperatura barwowa:
od: do k
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 308    Wyświetl po:

Lampy na elewacje

Eleganckie lampy elewacyjne to wybór dla osób lubiących prostotę, a zarazem efektowne rozwiązania. Nasze lampy na elewacje budynku zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i proszkowo pomalowane. Jest to połączenie, które pozwala zachować oprawom swoje walory estetyczne przez cały okres ich użytkowania, a dodatkowo umożliwia klientowi dopasowanie koloru lampy do własnej aranżacji. Wybrane przez Państwa oświetlenie elewacji doskonale poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych, ozdabiając elewację budynku zarówno latem, jak i zimom. Lampy elewacyjne to zarówno okrągłe, jak i kwadratowe kinkiety, które pozwolą nam na skomponowanie eleganckiego oświetlenia fasady budynku według własnego gustu, upodobania i pomysłu.

 

Oświetlenie elewacji domu

Lampy zewnętrzne na elewacje to najnowszy trend w oświetleniu, a najbardziej popularne wśród nich są kinkiety świecące zarówno w górę, jak i w dół, Wall Washer, czy oświetlenie zamontowane w podbitce. Są to eleganckie lampy na elewacje, które przyciągają wzrok swoim nienagannym wyglądem, a ponadto doskonale oświetlą nam zarówno górną, jak i dolną powierzchnię budynku. Lampy elewacyjne najczęściej posiadają wymienne źródło światła, dzięki czemu sami dostosujemy jego moc, barwę i kąt świecenia według własnego uznania. Oświetlenie elewacji jest dostępne również w wielu różnych kolorach i stylach, dzięki czemu dostosujemy je do aranżacji i wyglądu fasady naszego budynku.

 

Nowoczesne oświetlenie elewacji

Oświetlenie elewacji domu, dzięki wykorzystaniu technologii LED może być również w pełni nowoczesne. Nie chodzi tutaj również o sam wygląd lampy elewacyjnej, ale również jego możliwości świetlne. Oświetlenie elewacji LED to energooszczędne rozwiązanie, ale również niezwykle funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Lampy elewacyjne możemy wyposażyć w czujniki zmierzchu, które będą uruchamiać nasze oświetlenie, automatycznie każdego wieczoru. Możemy zastosować w nich różne źródła świata, a także żarówki RGB, dzięki czemu będziemy w stanie stworzyć wielokolorowe oświetlenie elewacji domu jednorodzinnego, czy firmy. Tak wiele możliwości pozwala nam dopasować lampy do oświetlenia elewacji w jak najbardziej wygodny i indywidualny sposób dla każdej aranżacji oświetlenia zewnętrznego.

 

Lampy zewnętrzne na elewacje

Lampa oświetlająca elewacje, ze względu na rodzaj zastosowania, została wykonana z trwałych materiałów, a jej obudowa jest odporna na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych. Wysoka klasa szczelności, jaką posiadają lampy na elewacje, gwarantuje im bezproblemową pracę na zewnątrz budynku, zarówno w czasie deszczu, czy chłodnej zimy. Lampy elewacyjne to całoroczne oprawy świetle, które będą tworzyć eleganckie aranżacje, każdego wieczoru w roku. Możemy także całkowicie zautomatyzować nasze oświetlenie, wykorzystując do tego dodatkowe czujniki, czy kontrolować je za pomocą bezprzewodowego pilota, czy aplikacji na urządzeniu mobilnym.* Pola wymagane