Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Tuby sufitowe

Tuby sufitowe są ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem służącym doskonałym oświetleniem wnętrz mieszkaniowych oraz komercyjnych. Jest to nowoczesna alternatywa dla dotychczas stosowanych lamp, takich jak na przykład lampy wiszące. Tuby sufitowe LED dają szansę osiągniecia dużych oszczędności w zużyciu prądu.

  • Nowoczesne tuby sufitowe to funkcjonalne i uniwersalne oprawy sufitowe.
  • Ciekawa stylistyka i różnorodność kolorów umożliwia stosowanie tub sufitowych w każdym wnętrzu.
  • Tuby sufitowe są doskonałe do wnętrz mieszkaniowych oraz komercyjnych.
  • Tuba sufitowa LED jest produktem oświetleniowym wysoce energooszczędnym

Spis treści:

  1. Tuby oświetleniowe są alternatywą dla lamp wiszących
  2. Lampy sufitowe tuby o różnych kształtach i kolorach
  3. Tuba sufitowa LED- gotowa do świecenia
Klasa szczelności:
Źródło światła:
Materiał wykonania:
Producent:
Kolor:
Gwarancja:
Źródło światła w komplecie:
Certyfikaty:
Barwa światła:
Rodzaj:
Klasa energetyczna:
Trzonek:
Ilość gniazd:
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Szerokość:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Długość:
od: do mm
Wysokość:
od: do mm
Kąt świecenia:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 520    Wyświetl po:

Tuby oświetleniowe są alternatywą dla lamp wiszących

Tuby oświetleniowe to bardzo oryginalne rozwiązanie i coraz powszechniej stosowane jako oświetlenie główne lub punktowe, a także dekoracyjne. Nieprzeciętnie wyglądająca tuba sufitowa LED może w prosty sposób odmienić całą aranżację naszego wnętrza i stać się wyjątkowym elementem jego wystroju. Oświetlenie sufitowe i tuby to połączenie, które jest w stanie wpasować się praktycznie do każdego pomieszczenia. Wykonane z wysokiej jakości materiałów tuby na sufit, prócz wielu walorów estetycznych, będą spełniać tak wiele ważnych funkcji oświetleniowych.

Tuby sufitowe poprzez swoją specjalną konstrukcję najchętniej są wybierane do oświetlenia punktowego. Oznacza to, że będziemy mogli je wykorzystać zarówno do dekoracyjnego podświetlenia, jak i wyższych pomieszczeniach, które wymagają nieco dłuższego strumienia świetlnego z sufitu. Jest to bardzo interesująca alternatywa dla lamp wiszących, które, aby równomiernie oświetliły nasze wnętrze, musieliśmy montować na odpowiedniej wysokości.

 

Lampy sufitowe tuby o różnych kształtach i kolorach

Lampy sufitowe tuby, jak już wspomnieliśmy wcześniej, dostępne są zarówno w wersji okrągłej, jak i kwadratowej. W naszym asortymencie znajdą Państwo również różne wersje kolorystyczne tego typu produktów. Oczywiście najchętniej wybierane są lampy czarne i białe tuby. Są to na tyle uniwersalne kolory, że doskonale wpasują się zarówno do klasycznych białych sufitów, jak i tych bardziej nowoczesnych. Bardzo chętnie wybierane są także wersje szare czy srebrne, które są doskonałym dodatkiem w przypadku do wnętrza biur i sklepów.

Lampa LED Tuba może posiadać także kolorowe wstawki, które znacznie polepszają jej ogólny wygląd. Może być to między innymi złoty wewnętrzny odbłyśnik, czy srebrny kołnierz na żarówkę. To w połączeniu z kolorem naszego sufitu i całej oprawy tworzy wyjątkową i elegancką całość.

 

Tuba sufitowa LED- gotowa do świecenia

Lampa Tuba sufitowa LED może być wyposażona w źródło światła lub być przystosowana do montażu w niej żarówki. Tuby sufitowe wyposażone we wbudowane źródło światła LED, są od razu po zakupie gotowe do pracy. Wystarczy je zamontować i podłączyć do prądu. Wyposażone w diodę LED COB emitują wyjątkowo wąski strumień świetlny, który doskonale sprawdzi się do punktowego i dodatkowego oświetlenia. Kiedy znacznie optymalną dla nas opcją są lampy i tuby sufitowe, przeznaczone do montażu żarówki LED to tutaj będziemy mieli do dyspozycji oprawy z trzonkiem E27 i GU10. W przypadku tub z wymiennym źródłem światła możemy dowolnie dopasować ich moc, kąt świecenia, czy barwę światła, zmieniając przy tym jedynie samą żarówkę.
Tuba to oświetlenie nowoczesne i uniwersalne

Tuba sufitowa to oświetlenie coraz szybciej zdobywająca popularność kategoria produktów, w której spotkamy oświetlenie, które doskonale sprawdza się w naszym domu, czy biurze. Tuby sufitowe to oprawy natynkowe, które są proste i szybkie w montażu, a bardzo często przykuwają uwagę swoim efektownym wyglądem. Tuba sufitowa LED może być okrągła lub kwadratowa, a w naszym sklepie znajdą Państwo do tego różne wersje kolorystyczne i wielkościowe. Tuby na sufit są obecnie bardzo chętnie wybieranym rodzajem oświetlenia nie tylko punktowego, ale również głównego. Możemy spotkać je jednakowo w domu czy w sklepach wielobranżowych. To także doskonałe lampy biurowe sufitowe, a także bardzo dobre lampy do łazienki.* Pola wymagane