INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Świetlówka LED

Świetlówki LED jako dobre źródło światła

 

Świetlówki LED to nowoczesne źródło światła, które coraz częściej wypiera tradycyjne świetlówki gazowe. Za ich rosnącą popularnością stoją takie atuty jak: minimalny pobór energii elektrycznej, oraz zdrowe dla oka światło. Tuba LED to oszczędność energii elektrycznej o 50%. Świetlówki ledowe w przeciwieństwie do świetlówek gazowych nie wysuszają śluzówek, nie migoczą i rozpalają się błyskawicznie. Montaż jest prosty i bezproblemowy. Dzięki użyciu zintegrowanego zasilacza podłączamy je bezpośrednio pod napięcie sieciowe 230V. Koniec ze zbędnymi zapłonnikami, starterami i innymi energochłonnymi balastami, które były niezbędne do działania świetlówek tradycyjnych. Nasz asortyment można podzielić na kilka grup produktowych, w której znajdują się poszczególne modele różniące się długością i barwą światła.

 

Rodzaje świetlówek ledowych

  • Świetlówki LED T8 STANDARD - najczęściej kupowane przez klientów. Połączenie wysokiej jakości i niskiej ceny. Wydajność świetlna sięgająca 90lm/W. Diody SMD osadzone na aluminiowym radiatorze, który skutecznie odprowadza ciepło. Wymodelowane pod mleczną przesłoną światło o kącie padania 130°.
  • Świetlówki LED T8 SZKŁO TRANSPARENT/MATOWA - najbardziej zbliżona funkcjonalnościami do tradycyjnych świetlówek gazowych. Charakteryzują się niską ceną, szerokim kątem świecenia, szklaną obudową oraz tradycyjną stylistyką. Dostępne w wersji transparentnej (maksymalna moc świetlna) oraz mlecznej (brak efektu olśnienia). 
  • Świetlówki LED T5 zintegrowane z obudową - nowoczesny produkt dedykowany do oświetlenia liniowego. W zestawie akcesoria do montażu oraz złączka umożliwiająca połączenie świetlówek w długi ciąg świetlny. Produkt idealny do oświetlenia sklepów, hoteli, korytarzy.

Sklep SMD-LED to lider na rynku świetlówek LED. Dzięki dużemu wolumenowi sprzedaży oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, dużo niższe niż rynkowej konkurencji, z zachowaniem wysokiej jakości sprzedawanych produktów. Planujesz wymianę  oświetlenia w swoim lokalu użytkowym, hali produkcyjnej, magazynie, obiekcie sportowym lub w domu i poszukujesz oferty na świetlówki LED -  napisz sklep@smd-led.pl lub zadzwoń 605 251 303. 

 

Tuba LED w różnych odsłonach

  • Świetlówki LED szklane charakteryzujące się odmienną budową. Szkło jest odpowiednim materiałem do absorpcji ciepła, które jest wytwarzane z diod zamontowanych na pasku PCB. Oprócz dobrego odprowadzania ciepła świetlówki LED szklane mają szerszy kąt świecenia jest to najbardziej polecane wszędzie tam gdzie musimy świecić jak najszerszym kątem. Świetlówki te są konstrukcją monolityczną. 
  • Świetlówki Aluminiowe z kloszem PCB, których ważną rolę pełni aluminium. Służy jako radiator, dzięki któremu odprowadzane jest ciepło wytwarzane z diod SMD zamontowanych w naszych rurach LED. Cienki pasek PCB służy jako klosz rozpraszający światło. Świetlówki te polecane są w szczególności do pomieszczeń wyższych ze względu na dość wąski kąt świecenia wahający się między 140 a 180 stopni.
  • Świetlówki ledowe PCV to nowoczesne rozwiązanie można by że jest to młodsza siostra świetlówki szklanej jak nas przekonują producenci nowa Nano-technologia pozwala równie dobrze odprowadzać ciepła tak jak w przypadku świetlówek szklanych. Świetlówki te zarówno jak i szklane świecą praktycznie całą swą powierzchnią. 

Występują cztery podstawowe wymiary świetlówek Led jeżeli chodzi o gwint T8. Najkrótsza, czyli 60cm najczęściej spotykana w oprawach typu rastr. Potem mamy wymiar 90cm - najczęściej spotkamy z tą świetlówka zarówno jak i w akwariach, oraz to jest standardowy wymiar w półkach sklepowych. Następną długością tuby LED jest 120cm to jedna z najbardziej popularnych świetlówek LED w naszym sklepie. Świetlówka bardzo popularna w biurach, firmach na magazynach w warsztatach samochodowych jedna z bardziej popularnych świetlówek LED. I ostatni wymiar świetlówki to 150cm to typowa magazynowa świetlówka Led. Najmocniejsza i najdłuższa ze świetlówek w naszym asortymencie.

 

Jeżeli chodzi o moce świetlówek LED wyróżniamy następujące w przypadku:

  • Świetlówka 60cm z gwintem T8 występuje w mocach, 7W, 8W, 9W i 10W też się zdarzają.
  • Świetlówka o długości 90cm z gwintem T8 ma najczęściej moc ok 14W
  • Świetlówka LED długość 120cm z trzonkiem T8 to moce 16W, 18W, 20W
  • Świetlówka Led T8 150cm tutaj są największe moce od 20W, 22W, 24W, 26W
[Produktów w tej kategorii: 100]   Wyświetl po:

1 2 3 ... 3 Następne


* Pola wymagane