Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampa LED do mięsa

Lampa LED do mięsa wpływa na podkreślenie atutów sprzedawanych produktów, dobrze dobrane oświetlenie może znacząco podnieść sprzedaż.  Dobrze dobrana lampa do mięsa, podkreśli soczysty kolor i zwiększy atrakcyjność sprzedawanego surowego mięsa, wyrobów garmażeryjnch oraz wędlin. Na większych stoiskach i w sklepach mięsnych, w których wędliny i mięso wiszą na hakach, doskonale sprawdzi się lampa do mięsa.

  • Lampy do mięs emitują odpowiednio dobrane światło, które w prawidłowy sposób oświetla sprzedawane produkty.
  • Mięso i wędliny w świetle lamp do mięsa prezentują się nad wyraz atrakcyjnie.
  • Świeży, zdrowy i zachęcający wygląd przekładają się na zwiększenie obrotu w każdym sklepie, w jakim się znajdzie lampa LED do mięsa.
  • Mamy możliwość wyboru lamp do mięsa przeznaczonych do montażu na szynie, a także lamp wiszących, opraw podtynkowych i natynkowych.

Spis treści:

  1. Lampa LED do oświetlenia mięsa
  2. Oprawa LED do oświetlenia stoiska mięsnego
  3. Lampy LED do oświetlenia produktów mięsnych
Kolor:
Klasa energetyczna:
Klasa szczelności:
Barwa światła:
Strumień świetlny:
od: do lm
Szerokość:
od: do mm
Kąt świecenia:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Średnica otworu:
od: do mm
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 107    Wyświetl po:

Lampa LED do oświetlenia mięsa

Lampa LED do oświetlenia mięsa jest idealnym wyborem do oświetlania większych stoisk z surowym mięsem i wędlinami. Lampy do mięs emitują odpowiednio dobrane światło, które w prawidłowy sposób oświetla sprzedawane produkty. Dzięki temu mięso i wędliny prezentują się nad wyraz atrakcyjnie. Świeży, zdrowy i zachęcający wygląd będą przekładać się na zwiększenie obrotu w każdym sklepie, w jakim się znajdzie lampa LED do mięsa. Tradycyjna lampa oświetlająca ekspozycję nie będzie w stanie zapewnić tak atrakcyjnego wyglądu produktów spożywczych, jak lampa specjalnie skonstruowana w celu oświetlenia stoiska mięsnego. Doświadczenie i wiedza producentów oświetlenia skutkuje powstaniem modeli lamp dedykowanych do wykorzystania w sklepach mięsnych. Takie lampy LED do mięsa są gotową odpowiedzią na pytanie, jak prawidłowo oświetlić mięso i wędliny.

lampa LED do mięsa

 

Oprawa LED do oświetlenia stoiska mięsnego

Oprawa LED do oświetlenia stoiska mięsnego  z oferty sklepu smd-led to produkt wysokogatunkowy o doskonałych parametrach świecenia i wysokiej jakości wykonania. Każda oprawa LED do mięsa z naszej oferty to lampa wykonana ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły. Sprzedajemy lampy do mięsa produkowane przez renomowanego producenta oświetlenia, firmę Spectrum Led. Lampy dostępne w naszej ofercie, umożliwiają znalezienie odpowiedniego modelu każdemu poszukującemu takiego specjalistycznego oświetlenia do swojego sklepu. Mamy możliwość wyboru spośród szerokiej gamy produktów lamp, przeznaczonych do montażu na szynie, a także lamp wiszących, opraw podtynkowych i natynkowych. Lampy te dostępne są w różnych kolorach i o różnych parametrach świecenia. Dostępne są lampy LED do mięsa o mocach od 19W do 27W, emitujące światło o strumieniu od 1330lm do 2160lm. Wąski kąt świecenia lamp mieści się w przedziale od 12 stopni do 60 stopni. Jak widać mamy możliwość dopasowania modelu lampy do własnych potrzeb, oczekiwań i możliwości.

Lampa led mięsna

 

Lampy LED do oświetlenia produktów mięsnych

Przemyślana inwestycja w oświetlenie LED do sklepu mięsnego przyniesie same korzyści. Atrakcyjny wygląd sprzedawanego mięsa i wędlin przełoży się na zwiększenie sprzedaży produktów mięsnych. Wykorzystanie nowoczesnych lamp w technologii LED z kolei znacząco obniży koszty prowadzenia sklepu związane ze zużyciem energii elektrycznej. Nowoczesne lampy LED do mięsa przeznaczone do montażu na szynie będą jednocześnie eleganckim i nowoczesnym elementem wyposażenia sklepu. Zastosowanie takich lamp do mięsa LED podniesie status naszego sklepu w oczach klientów. Producent lamp do mięsa, firma Spectrum Led będąc pewną jakości swoich wyrobów, daje na nie aż 5-letnią gwarancję. Trwałość i bezawaryjność lamp do mięsa zapewnia długie ich użytkowanie bez konieczności serwisowania czy wymian źródeł światła. Lampy LED do mięsa z naszej oferty to gwarancja spełnienia wszystkich własnych oczekiwań stawianych przed tego typu oświetleniem. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem lamp mięsnych i wyboru tych spełniających wszystkie potrzeby.

lampa do mięsa LED

Zasady oświetlenia sklepu spożywczego
09.02.2021 Zasady oświetlenia sklepu spożywczego

Zasady projektowania oświetlenia w sklepie spożywczym. Praktyczne porady.

Więcej
Oświetlenie ekspozycji w sklepie
09.02.2021 Oświetlenie ekspozycji w sklepie

Oświetlenia ekspozycji w sklepie wpływa na wyniki sprzedażowe w każdej branży. Cenne porady i wskazówki jak prawidłowo oświetlić ekspozycję.

Więcej
Jakie oświetlenie do sklepów mięsnych?
08.02.2021 Jakie oświetlenie do sklepów mięsnych?

Porady i wskazówki, jakie oświetlenie do sklepu mięsnego wybrać.

Więcej


* Pola wymagane