Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampa LED do mięsa

Właściwe wyeksponowanie sprzedawanych produktów jest podstawą sprzedaży w każdym sklepie. Również w sklepach spożywczych odpowiednio zaprezentowane produkty spożywcze mogą zachęcać do ich zakupów. Jednym z elementów wpływających na podkreślenie atutów sprzedawanych produktów jest światło. Dobre oświetlenie może znacząco podnieść sprzedaż. Specjalistyczne oświetlenie do pieczywa czy oświetlenie do warzyw i owoców wyeksponuje zalety sprzedawanych warzyw, owoców oraz pieczywa. Także mięso oraz wędliny wymagają właściwego oświetlenia. Dobrze dobrana lampa do mięsa, podkreśli jego soczysty kolor i zwiększy atrakcyjny wygląd sprzedawanego surowego mięsa, wyrobów garmażeryjnych i wędlin. Mięso umieszczone w ladach chłodniczych, w których znajduje się świetlówka do mięsa lub taśma LED do mięsa będzie wyglądało apetycznie i świeżo. Na większych stoiskach i w sklepach mięsnych, w których wędliny i mięso wiszą na hakach, doskonale sprawdzi się z kolei lampa do mięsa.

  1. Lampa LED do oświetlenia mięsa
  2. Oprawa LED do oświetlenia stoiska mięsnego
  3. Lampy LED do oświetlenia produktów mięsnych
Kolor:
Klasa szczelności:
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Szerokość [mm]:
od: do
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Średnica otworu [mm]:
od: do
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 102    Wyświetl po:

Lampa LED do oświetlenia mięsa

Oświetlenie w postaci lampy LED do mięsa będzie idealnym wyborem do oświetlania większych stoisk z surowym mięsem i wędlinami. Lampy do mięs emitują odpowiednio dobrane światło, które w prawidłowy sposób oświetla sprzedawane produkty. Dzięki temu mięso i wędliny prezentują się nad wyraz atrakcyjnie. Świeży, zdrowy i zachęcający wygląd będą przekładać się na zwiększenie obrotu w każdym sklepie, w jakim się znajdzie lampa LED do mięsa. Tradycyjna lampa oświetlająca ekspozycję nie będzie w stanie zapewnić tak atrakcyjnego wyglądu produktów spożywczych, jak lampa specjalnie skonstruowana w celu oświetlenia stoiska mięsnego. Doświadczenie i wiedza producentów oświetlenia skutkuje powstaniem modeli lamp dedykowanych do wykorzystania w sklepach mięsnych. Takie lampy LED do mięsa są gotową odpowiedzią na pytanie, jak prawidłowo oświetlić mięso i wędliny.

lampa LED do mięsa

 

Oprawa LED do oświetlenia stoiska mięsnego

Lampy LED do mięsa z oferty sklepu smd-led to produkty wysokogatunkowe o doskonałych parametrach świecenia i wysokiej jakości wykonania. Każda oprawa LED do mięsa z naszej oferty to lampa wykonana ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły. Sprzedajemy lampy do mięsa produkowane przez renomowanego producenta oświetlenia, firmę Spectrum Led. Lampy dostępne w naszej ofercie, umożliwiają znalezienie odpowiedniego modelu każdemu poszukującemu takiego specjalistycznego oświetlenia do swojego sklepu. Mamy możliwość wyboru spośród szerokiej gamy produktów lamp, przeznaczonych do montażu na szynie, a także lamp wiszących, opraw podtynkowych i natynkowych. Lampy te dostępne są w różnych kolorach i o różnych parametrach świecenia. Dostępne są lampy LED do mięsa o mocach od 19W do 27W, emitujące światło o strumieniu od 1330lm do 2160lm. Wąski kąt świecenia lamp mieści się w przedziale od 12 stopni do 60 stopni. Jak widać mamy możliwość dopasowania modelu lampy do własnych potrzeb, oczekiwań i możliwości.

Lampa led mięsna

 

Lampy LED do oświetlenia produktów mięsnych

Przemyślana inwestycja w oświetlenie LED do sklepu mięsnego przyniesie same korzyści. Atrakcyjny wygląd sprzedawanego mięsa i wędlin przełoży się na zwiększenie sprzedaży produktów mięsnych. Wykorzystanie nowoczesnych lamp w technologii LED z kolei znacząco obniży koszty prowadzenia sklepu związane ze zużyciem energii elektrycznej. Nowoczesne lampy LED do mięsa przeznaczone do montażu na szynie będą jednocześnie eleganckim i nowoczesnym elementem wyposażenia sklepu. Zastosowanie takich lamp do mięsa LED podniesie status naszego sklepu w oczach klientów. Producent lamp do mięsa, firma Spectrum Led będąc pewną jakości swoich wyrobów, daje na nie aż 5-letnią gwarancję. Trwałość i bezawaryjność lamp do mięsa zapewnia długie ich użytkowanie bez konieczności serwisowania czy wymian źródeł światła. Lampy LED do mięsa z naszej oferty to gwarancja spełnienia wszystkich własnych oczekiwań stawianych przed tego typu oświetleniem. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem lamp mięsnych i wyboru tych spełniających wszystkie potrzeby.

lampa do mięsa LED

Zasady oświetlenia sklepu spożywczego
09.02.2021 Zasady oświetlenia sklepu spożywczego

Zasady projektowania oświetlenia w sklepie spożywczym. Praktyczne porady.

Więcej
Oświetlenie ekspozycji w sklepie
09.02.2021 Oświetlenie ekspozycji w sklepie

Oświetlenia ekspozycji w sklepie wpływa na wyniki sprzedażowe w każdej branży. Cenne porady i wskazówki jak prawidłowo oświetlić ekspozycję.

Więcej
Jakie oświetlenie do sklepów mięsnych?
08.02.2021 Jakie oświetlenie do sklepów mięsnych?

Porady i wskazówki, jakie oświetlenie do sklepu mięsnego wybrać.

Więcej


* Pola wymagane