Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Mufy

Mufy instalacyjne i kablowe to produkty dedykowane do szybkiego oraz bezpiecznego łączenia przewodów elektrycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo mufy elektroinstalacyjne, które pozwolą na połączenie przewodów o średnicy w zakresie 5-7,5 mm. Wszystkie mufy kablowe są odporne na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych, w pełni bezpieczne o wysokiej klasie szczelności.

  1. Mufy elektroinstalacyjne
  2. Mufy instalacyjne z klasą szczelności IP68
Producent:
Klasa szczelności:
Wysokość:
od: do mm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Szerokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 11    Wyświetl po:

Mufy elektroinstalacyjne

Mufy instalacyjne są produktem dedykowanym dla instalatorów, którzy chcą w pewny i prosty sposób połączyć dwa przewody o średnicy w zakresie: 5-7,5mm. Mufy kablowe zostały wyposażone w specjalny bębenek 3-torowy z zaciskami śrubowymi oraz dwoma wlotami na kable. Oba te produkty są akcesoriami dedykowanymi do łączenia zewnętrznych przewodów oświetleniowych. Są odporne na działanie warunków zewnętrznych, trwałe i bezawaryjne.

 

Mufy instalacyjne z klasą szczelności IP68

Mufy kablowe ze względu na ich zastosowanie muszą być produktem trwałym i bezawaryjnym. Mufy instalacyjne w naszej ofercie posiadają klasę szczelności IP68 co zapewnia im:

  • ochronę pyłoszczelną
  • wodoszczelność (ochrona przed ciągłym zanurzaniem w wodzie)
  • ochronę przed dostępem części niebezpiecznych

Mufy instalacyjne zostały przystosowane do przewodów o maksymalnym napięciu 250V AC i natężeniu 10A oraz średnicy przewodu w zakresie 5-7,5mm. Łączenie przewodów niebędących w zakresie obsługi naszej mufy może grozić brakiem jej szczelności i awarią instalacji.* Pola wymagane