INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Mufy

Mufy instalacyjne i kablowe to produkty dedykowane do szybkiego oraz bezpiecznego łączenia przewodów elektrycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo mufy elektroinstalacyjne, które pozwolą na połączenie przewodów o średnicy w zakresie 5-7,5 mm. Wszystkie mufy kablowe są odporne na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych, w pełni bezpieczne o wysokiej klasie szczelności.

 1. Mufy elektroinstalacyjne
 2. Mufy instalacyjne z klasą szczelności IP68
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 1]   Wyświetl po:

 • IP68
  Mufa instalacyjna ze złączem 3 przewodowym 250V IP68
  Ze złączem 3-przewodowym

  Mufa instalacyjna ze złączem 3 przewodowym 250V IP68

  Kod produktu: M684-3P

  Mufa instalacyjna M684-3P posiada klasę szczelności IP68, dzięki czemu może pracować nawet w najtrudniejszych warunkach. Jej wymiary to 32x26x25mm. Została wyposażona w dwa wloty kablowe oraz bębenek 3 torowy z zaciskami śrubowymi. 24 miesiące gwarancji.

  13,01
  PLN netto
  16,00
  PLN brutto

Mufy elektroinstalacyjne

Mufy instalacyjne są produktem dedykowanym dla instalatorów, którzy chcą w pewny i prosty sposób połączyć dwa przewody o średnicy w zakresie: 5-7,5mm. Mufy kablowe zostały wyposażone w specjalny bębenek 3-torowy z zaciskami śrubowymi oraz dwoma wlotami na kable. Oba te produkty są akcesoriami dedykowanymi do łączenia zewnętrznych przewodów oświetleniowych. Są odporne na działanie warunków zewnętrznych, trwałe i bezawaryjne.

 

Mufy instalacyjne z klasą szczelności IP68

Mufy kablowe ze względu na ich zastosowanie muszą być produktem trwałym i bezawaryjnym. Mufy instalacyjne w naszej ofercie posiadają klasę szczelności IP68 co zapewnia im:

 • ochronę pyłoszczelną
 • wodoszczelność (ochrona przed ciągłym zanurzaniem w wodzie)
 • ochronę przed dostępem części niebezpiecznych

Mufy instalacyjne zostały przystosowane do przewodów o maksymalnym napięciu 250V AC i natężeniu 10A oraz średnicy przewodu w zakresie 5-7,5mm. Łączenie przewodów niebędących w zakresie obsługi naszej mufy może grozić brakiem jej szczelności i awarią instalacji.* Pola wymagane