Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Świetlowka LED 12V

Światło jest niezbędne do życia człowieka. Zarówno w domach, jak i miejscach pracy potrzebujemy oświetlenia, aby funkcjonować wygodnie i bezpiecznie. W porach wieczorowych, nocnych i miejscach o ograniczonym dostępie światła słonecznego musimy wspomagać się światłem sztucznym. Tradycyjne, dotychczas stosowane źródła światła ustąpiły miejsca nowoczesnym LED-owym, takim jak choćby żarówki LED, panele LED czy świetlówki LED-owe. Czasami korzystne jest wykorzystanie źródeł światła zasilanych napięciem bezpiecznym 12V lub 24V. W biurach, firmach, magazynach warto rozważyć opcję wykorzystania energooszczędnego źródła światła, jakim jest świetlówka LED 12V. Sklep smd-led.pl oferuje Państwu świetlówki 12V o wysokiej jakości, produkowane przez renomowanego producenta oświetlenia, firmę Holdbox. Możliwości wyboru różnych wersji mocy, długości, barwy emitowanego światła sprawi, że dobierzemy świetlówkę do własnych potrzeb i oczekiwań.

 1. Świetlówki LED 12V
 2. Świetlówki 12V
 3. Świetlówka na 12V
 4. Świetlówka LED 12V - 3 lata gwarancji producenta
Barwa światła:
Producent:
Temperatura barwowa:
od: do k
Strumień świetlny:
od: do lm
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 11    Wyświetl po:

Świetlówki LED 12V

Nowoczesna, wyspecjalizowana jarzeniówka LED posiada szereg zalet w porównaniu do tradycyjnej świetlówki. Przede wszystkim świetlówki LED są źródłami zużywającymi kilkukrotnie mniej energii elektrycznej od tradycyjnych źródeł światła. Jest to więc bardzo energooszczędne źródło światła. Świetlówki 12V LED charakteryzują się także dużą trwałością, wytrzymałością i bezawaryjną pracą. Dlatego firma Holdbox udziela na nie aż 3-letniej gwarancji. Światło emitowane przez świetlówki LED pozbawione jest efektu migotania, które to było nieodzownym elementem używania dotychczas stosowanych świetlówek. Dzięki temu światło ze świetlówki LED jest nieporównywalnie bardziej komfortowe do pracy i bezpieczne dla naszego wzroku. Świetlówki LED emitują światło o bardzo dobrych parametrach, stałych w ciągu całego okresu ich używania. Świetlówki LED 12V dzięki zasilaniu ich napięciem bezpiecznym są także bezpieczne w użytkowaniu. Nie grozi nam ryzyko porażenia prądem w przypadku niezamierzonego kontaktu z instalacją zasilającą czy przypadkowego zalania. Aby zasilić świetlówkę LED 12V, wystarczy, że wykorzystamy zasilacz 12V do jej podłączenia do sieci energetycznej.

	świetlowka LED 12V

 

Świetlówki 12V

Oferowane w naszym sklepie świetlówki dostępne są w wersji świetlówki 12V T5 o średnicy 16 mm. Świetlówki te można zakupić w wersjach mocy od 11W do 34W oraz dziennej lub zimnej barwie emitowanego światła. Dostępna jest świetlówka LED T5 60 cm, 90 cm, 120 cm oraz świetlówka LED T5 150 cm. Zastąpienie nimi tradycyjnych świetlówek zauważalnie obniży rachunki za energię elektryczną wykorzystywana do zasilania oświetlenia, poprawi warunki oświetleniowe w pomieszczeniach i zwiększy bezpieczeństwo użytkowania całej instalacji oświetleniowej. Świetlówki LED 12V o dziennej barwie światła są doskonałymi źródłami światła we wszystkich wnętrzach, w których wykonywana jest praca biurowa. Sprawdzą się wiec w biurach, urzędach, szkołach itp. Będą doskonałe również do wszelkiego rodzaju salonów kosmetycznych, fryzjerskich i podobnych. Z kolei świetlówki o zimnym emitowanym świetle wykorzystamy z powodzeniem w magazynach, centrach handlowych czy choćby pomieszczeniach gospodarczych i piwnicach.

świetlówka 12V LED

 

Świetlówka na 12V

Oferta świetlówek LED 12V naszego sklepu składa się także ze specjalistycznych produktów dedykowanych do oświetlania konkretnych przedmiotów i miejsc. Znajduje się w niej na przykład świetlówka LED do mięsa czy świetlówka LED do akwarium. Świetlówka 12V do mięsa to produkt oświetleniowy, który zapewnia doskonały wygląd oświetlanego nią surowego mięsa oraz wędlin. Taka świetlówka LED 12V korzystnie wpłynie na sprzedaż atrakcyjnie wyglądającego asortymentu każdego sklepu ogólnospożywczego oraz mięsnego. Świeżo wyglądające, czerwone i soczyste mięso zachęci na pewno klientów do jego zakupów. Świetlówka LED do akwarium z kolei jest doskonała do oświetlania każdego akwarium z rybami. Taka świetlówka zapewnia bardzo atrakcyjny wygląd oświetlanego akwarium. Co jednak ważniejsze specjalistyczna świetlówka do akwarium korzystnie wpływa na rozwój ryb znajdujących się w oświetlanym nią akwarium. Szereg zalet oświetlenia LED, możliwość wyboru różnych wersji świetlówki LED 12V oraz różnorodność ich przeznaczenia powodują, że jest to atrakcyjny produkt do wszechstronnego zastosowania.

świetlówka 12V do mięsa

 

Świetlówka LED 12V - 3 lata  gwarancji producenta

Każda świetlówka LED 12V dostępna w ofercie naszego sklepu to produkt, na który producent zapewnia aż 3 lata gwarancji. Dostępna jest ona zarówno w sprzedaży detalicznej (pojedyncze sztuki), jak i w promocyjnych zestawach w bardzo atrakcyjnej cenie. Świetlówka 12V LED jest doskonałym wyborem do oświetlania:

 • pomieszczeń biurowych
 • garaży i magazynów
 • korytarzy i ciągów komunikacyjnych
 • sklepów i obiektów handlowych
 • hal przemysłowych
 • stoisk mięsnych w sklepach spożywczych
 • akwariów

świetlówka 12V LED

Jak prawidłowo podłączyć świetlówkę. Poradnik.
10.02.2021 Jak prawidłowo podłączyć świetlówkę. Poradnik.

Poradnik jak prawidłowo podłączyć świetlówkę LED. Cenne wskazówki ułatwiające montaż świetlówkę.

Więcej
Świetlówka LED czy tradycyjna? Jaką wybrać?
10.02.2021 Świetlówka LED czy tradycyjna? Jaką wybrać?

Różnice między świetlowką tradycyjną, a świetlówką LED. Zalety świetlówki LED.

Więcej
Rodzaje świetlówek LED
10.02.2021 Rodzaje świetlówek LED

Przewodnik po rodzajach i typach świetlówek LED.

Więcej


* Pola wymagane