Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Kinkiet z włącznikiem

Urządzając nasze wnętrza, skupiamy się na dwóch rzeczach, atrakcyjności oraz funkcjonalności każdego ich elementu. W przypadku oświetlenia uzupełniającego, jakimi są kinkiety, możemy połączyć obie te funkcje, wybierając kinkiety z włącznikiem. Kinkiety z wyłącznikiem powracają do łask i coraz częściej są wybierane do wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych. Kinkiety wyposażone we włącznik sprawdzają się doskonale w każdym wnętrzu. Włącznik na korpusie kinkietu jest bardzo wygodnym rozwiązaniem szczególnie w sypialniach, łazienkach oraz salonach. Kinkiet z włącznikiem umożliwia nam uruchomienie oświetlenia oraz jego wyłączenia bez konieczności podchodzenia do włącznika na ścianie lub wykorzystania pilota sterującego oświetleniem. Kinkiet z włącznikiem bywa najwygodniejszą metodą sterowania zapalaniem oraz gaszeniem oświetlenia. 

Producent:
Źródło światła:
Kolor:
Gwarancja:
Materiał wykonania:
Napięcie:
Barwa światła:
Trzonek:
Długość:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Szerokość:
od: do mm
Kąt świecenia:
od: do °
Wysokość:
od: do mm
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 33    Wyświetl po:

Kinkiety z wyłącznikiem


Kinkiety z wyłącznikiem najczęściej wykorzystywane są w trzech typach pomieszczeń. Są to sypialnia, salon i łazienka. W sypialniach kinkiet z wyłącznikiem sprawdza się w bezpośrednim sąsiedztwie wezgłowia łóżka. Kinkiety z włącznikiem szczególnie doceniają zapaleni czytelnicy. Kinkiet do czytania wyposażony we włącznik zapewnia im bowiem doskonałe światło do wieczornej lektury przed snem, po skończeniu której jednym ruchem ręki mogą oni odłożyć czytaną książkę i wyłączyć oświetlenie. Kinkiet nad łóżko z włącznikiem jednak nie tylko miłośnikom lektury zagwarantuje dużą wygodę i bezpieczne oświetlenie. Większość osób kładących się spać, lubi przed snem przejrzeć jeszcze wiadomości na telefonie lub przeczytać jakiś artykuł w prasie. Dzięki kinkietowi z włącznikiem bez wstawania z łóżka mamy możliwość uruchomienia oświetlenia potrzebnego nam do tych czynności oraz jego wyłączenia po ich skończeniu.

 

Kinkiet z włącznikiem

Kinkiet z włącznikiem to doskonała lampa do łazienki. Kinkiet zlokalizowany nad lustrem i wyposażony we włącznik daje nam możliwość wygodnego przeprowadzenia wszystkich czynności pielęgnacyjnych, jakie wykonujemy, stojąc przed lustrem. Lampa nad lustro z włącznikiem daje możliwość zapalenia światła w przypadku, gdy światło ogólne w łazience okaże się niewystarczające do przeprowadzenia danej czynności. Jeden ruch ręki wystarczy, aby uzupełnić oświetlenie i dokończyć nasze działania. Kolejnym pomieszczeniem, w którym często montuje się kinkiet z włącznikiem, są salony i pokoje dzienne. W salonie kinkiet z wyłącznikiem umieszczony w sąsiedztwie kanapy lub fotela daje nam także możliwość zapalenia światła i jego wyłączenia bez konieczności wstawania. Możemy więc wygodnie oddać się wszystkim relaksującym nam czynnościom, mając zapewnione doskonałe światło. Niezależnie czy lubimy czytać, rozwiązywać krzyżówki, czy sprawdzamy pracę domową naszego dziecka, światło potrzebne nam do tego mamy dosłownie na wyciągniecie ręki. Podobną funkcjonalność ma lampa podłogowa do czytania. Jednak kinkiet z włącznikiem ma tę zaletę, że nie zajmuje cennego miejsca w przestrzeni salonu, a także możemy go umieścić nad siedziskiem, a nie tylko obok niego.

 

Kinkiet z wyłącznikiem

Hotele i wszystkie obiekty wypoczynkowe są idealnymi miejscami dla kinkietów z włącznikiem. Kinkiet z wyłącznikiem to obecnie standardowy element wyposażenia każdego pokoju hotelowego. Większość z nas wie doskonale, jak wygodna jest to lampa. Zmęczeni po całodziennym zwiedzaniu lub konferencji pragniemy się wygodnie położyć i odpocząć. Nie lubimy wstawać, aby zapalić lub zgasić światło. A kinkiet z włącznikiem obok łóżkha daje nam możliwość sterowania światłem bez konieczności udawania się do włącznika przy drzwiach. Kinkiet z włącznikiem nad lustrem w hotelowej łazience spełnia te same funkcje co kinkiet z włącznikiem w domu prywatnym. Kinkiety z włącznikiem można czasem spotkać także w obiektach gastronomicznych. Lampka z włącznikiem obok stolika daje możliwość uzupełnienia światła każdemu gościowi w każdym momencie. Okazuje się to przydatne na przykład, jeśli chcemy tylko wybrać coś z menu lub przeczytać artykuł w trakcie oczekiwania na posiłek, lub napój.

 

Kinkiet z włącznikiem

W sklepie internetowym smd-led.pl znajdą Państwo wiele modeli kinkietów wyposażonych we włącznik. Kinkiety z włącznikiem z naszej oferty to lampy o wysokiej jakości, doskonałych parametrach emitowanego światła, pochodzące od renomowanych producentów oświetlenia. Każdy kinkiet z wyłącznikiem został wyprodukowany z najlepszych możliwych materiałów, przy zachowaniu dbałości o detale. Na naszej stronie znajdą Państwo kinkiety z włącznikiem wyposażone w zintegrowane źródło światła LED umieszczone na elastycznym, regulowanym ramieniu oraz kinkiety z regulacją kierunku padania światła. Kinkiety z naszej oferty dostępne są w różnych kolorach i o różnych parametrach emitowanego światła. Każdy może więc znaleźć model spełniający jego potrzeby i oczekiwania. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z ofertą kinkietów z włącznikiem. Zachęcamy także do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową w przypadku pojawiających się pytań, lub wątpliwości. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie idealne dopasowane do Państwa sytuacji. Nie sprzedajemy bowiem produktów, sprzedajemy rozwiązania. * Pola wymagane