Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Halogen RGB LED

Oświetlenie zewnętrzne na pilota możemy w bardzo prosty sposób stworzyć, wykorzystując do tego halogeny LED RGB. Kolorowe halogeny będą doskonałym rozwiązaniem do dekoracyjnego oświetlenia zewnętrznego, ale także wewnętrznego. Ich bezprzewodowa komunikacja z pilotem sprawia, że są także wygodne i funkcjonalne w użytkowaniu. Halogen na pilota pozwoli nam na stworzenie również różnych stref oświetlenia, którymi będziemy mogli sterować nawet przy pomocy aplikacji na smartfonie. To wszystko dostępne w produktach profesjonalnych z serii MiLight. Test halogenów LED RGB wskazał, że są one nawet o 30% wydajniejsze od swoich zamienników w wersji EKO.

  1. Halogen RGB
  2. Halogen na pilota
  3. Lampa zewnętrzna na pilota z serii Mi-Light
Napięcie:
Producent:
Barwa światła:
Kąt świecenia:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Strumień świetlny:
od: do lm
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 15    Wyświetl po:

Halogen RGB

Kolorowe halogeny to idealny przykład oświetlenia zewnętrznego o dekoracyjnym i ozdobnym zastosowaniu. Wykonane w technologii multikolor, umożliwiają płynny wybór barw, efektów oświetlenia oraz funkcji. Halogen RGB to doskonała propozycja do oświetlenia ogrodów, parków czy posesji. Jego dekoracyjne oświetlenie można wykorzystać do wyróżnienia zabytków, fontann czy reprezentatywnych budynków. Halogen RGB LED zamknięty jest w szczelnej obudowie (IP65 lub IP66) wykonanej z niezawodnego i trwałego aluminium. Wysokiej klasy matryca użyta w halogenie LED RGB jest gwarancją trwałości produktu, który zapewni nam eleganckie światło przez wiele lat. Energooszczędna technologia LED sprawia, że korzystanie z tego typu lampy jest bardzo ekonomiczne. Kolorowe halogeny są o 90% mniej energochłonne niż lampy starego typu.

 

Halogen na pilota

Halogen RGB posiada pilot do płynnego sterownia oświetleniem. Lampa zewnętrzna na pilota w wersji Premium jest także kompatybilna z nowoczesnymi systemami sterowania czy czujnikami ruchu oraz zmierzchu. Wybierając halogeny LED RGB z oferty naszego sklepu, kupują Państwo nowoczesne produkty, które będą efektowną ozdobą i z powodzeniem zastąpią tradycyjne oświetlenie ogrodowe czy podświetlenie elewacji lub reklamy.

 

Oświetlenie zewnętrzne na pilota może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeżeli chodzi o ogólną aranżację naszego ogrodu czy podwórka. Halogen na pilota w pełni dostosuje się do naszych indywidualnych wymagań i będzie emitował światło w kolorze w pełni zależnym od nastroju jego użytkownika. To jeszcze nie wszystko, ponieważ halogeny LED RGB mają możliwość wyboru jednego z wielu trybów świecenia i właśnie dlatego są tak często wykorzystywane podczas różnych imprez okolicznościowych.

 

Lampa zewnętrzna na pilota z serii MiLight

Firma Mi-Light to nie tylko producent nowoczesnego systemu sterowania, ale także innowacyjnych technologicznie lamp. Halogeny LED RGB+CCT to wyprzedzające współczesną technologię lampy zewnętrzne, którymi możemy sterować bezprzewodowym pilotem czy dzielić na strefy oświetlenia. Dbając o zadowolenie naszych klientów, przygotowaliśmy dla nich możliwość sterowania zarówno oświetleniem wewnętrznym, jak i zewnętrznym za pośrednictwem wyłącznie jednego pilota. Oczywiście to nie wszystkie możliwości, jakie posiada halogen RGB z serii Mi-Light. W zasięgu domowej sieci WiFi będziemy w stanie obsłużyć go nawet przy pomocy prostej aplikacji na smartfonie. Jest to nie tylko wygodne rozwiązanie, ale także bardzo prestiżowe.* Pola wymagane