Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampy ogrodowe LED

Lampy Ogrodowe LED to bardzo ważny punkt aranżacji zewnętrznej każdego domu, hotelu, a nawet firmy. Wyjątkowe oświetlenie zewnętrzne jest w stanie bardzo pozytywnie wpłynąć na odbiór naszego domu, a także na reklamę naszej firmy. Eleganckie lampy ogrodowe mogą przyciągać wzrok nie tylko w nocy, kiedy świecą, ale także w dzień, dzięki swoim charakterystycznym kształtom.

 • Lampy ogrodowe to niezwykła estetyka, bezpieczeństwo i duża funkcjonalność.
 • Oświetlenie ogrodowe LED jest wysoce energooszczędne i zużywa niewiele prądu do swojego działania.
 • Oświetlenie ogrodowe posiada wysoką klasę szczelności.
 • Lampy ogrodowe LED są odporne niekorzystne działanie warunków atmosferycznych.
 • Mamy wiele rodzajów lamp ogrodowych. Sprawdź, jakie masz możliwości.
 • Lampy ogrodowe są zasilane napięciem sieciowym 230V lub napięciem bezpiecznym 12V i 24V.

Spis treści:

 1. Oświetlenie ogrodowe
 2. Lampy Ogrodowe
 3. Latarnie ogrodowe
 4. Lampy tarasowe
 5. Nowoczesne lampy ogrodowe
 6. Lampy ogrodowe kule
 7. Reflektor ogrodowy
 8. Lampa ogrodowa słupek
 9. Oświetlenie ogrodowe w ziemi
Produktów w tej kategorii: 941    Wyświetl po:

Oświetlenie ogrodowe

Oświetlenie ogrodowe stanowi bardzo ważny element dekoracyjny wielu domów w mieście, czy na wsi. Okres wiosenny i letni to najlepszy czas, aby zadbać o nasze przydomowe ogrody, ale także sprawić, że będą one nie tylko zdobione przez piękne rośliny w dzień, ale również schludnie oświetlone w nocy. Zadbaj o oświetlenie Twojego ogrodu razem z naszym sklepem internetowym. Wybierając oświetlenie ogrodowe LED, inwestujemy w energooszczędną technologię i niesamowity wygląd, dzięki czemu stworzymy ogród naszych marzeń, nie wydając na to zbyt dużej ilości pieniędzy przy zakupie, jak i przy późniejszych rachunkach za energię.

Lampy do ogrodu możemy wybierać wśród dużej ilości produktów składających się na jedną serię, a także mieszać ze sobą różne style. Nowoczesne lampy ogrodowe możemy dowolnie dopasowywać do wyglądu naszego ogrodu, a także mieszać z tymi, wykonanymi w stylu Retro. Na elewacji naszego budynku, możemy zamontować reflektor ogrodowy, natomiast w samym ogrodzie, pokusić się o lampy tarasowe czy wysokie latarnie ogrodowe. Wybierając oświetlenie ogrodowe, możemy pokusić się także o jego całkowite zautomatyzowanie. Lampy ogrodowe z czujnikiem ruchu będą uruchamiać się wyłącznie w wyznaczonych o tego warunkach (za pomocą wbudowanego potencjometru) i włączać światło, tylko wtedy, kiedy będziemy tego potrzebować. Jest to niezwykle wygodna opcja, która zapewni jeszcze większą energooszczędność. Nasze nowe lampy ogrodowe zewnętrzne nie będą pracować cały czas, a będą uruchamiać się wyłącznie po wykryciu ruchu.

 

Lampy Ogrodowe

Lampy ogrodowe i tarasowe wykonane w technologii LED stanowią bardzo ważny i szalenie istotny aspekt wystroju podwórka i ogrodu. Lampy ogrodowe stojące są jednym z wielu akcentów w naszym przydomowym ogrodzie. Za pomocą odpowiedniego oświetlenia możemy wyeksponować charakterystyczne dekoracje w naszym wymarzonym ogródku. Światło od zalania dziejów pełni bardzo ważną funkcję w naszym życiu. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu możemy zamienić nasz ogród w oazę spokoju i piękna. Nasza oferta została tak opracowana, by jak najbardziej dobrać ofertę do Państwa gustu, dlatego nasi klienci znajdą w niej lampy oświetleniowe zewnętrze zarówno nowoczesne, jak i te bardziej wzorowane na tradycyjnych i klasycznych w stylu retro. Znajdziemy lampy do ogrodu, na elewację i lampy na taras. Lampy ogrodowe wykonane w technologii LED mogą być wyposażone w zintegrowane źródło światła lub być przystosowane do żarówek z dużym, lub małym gwintem, lub tych o oznaczeniu GU10. Obie powyższe opcje posiadają swoje indywidualne zalety. Lampa ogrodowa wyposażona zintegrowane źródło światła, będzie od razu gotowa do pracy, zaraz po jej podłączeniu do energii. W przypadku lamp, przystosowanych do żarówek, najpierw będziemy musieli dobrać do nich odpowiednie źródło światła. Pozwoli nam to indywidualnie dopasować moc takiej oprawy, ale także barwę światła, czy jego wydajność.

Lampy ogrodowe LED to produkty nowoczesne technicznie, które mogą być wykonane w różnym stylu i designie. Zostały przystosowane do źródeł światła LED lub wyposażone w zintegrowane źródła światła, z możliwością ich regulacji czy ustawiania odpowiedniego trybu. Bardzo popularnie obecnie są także lampy ogrodowe z czujnikiem zmierzchu, które automatycznie włączą swoje oświetlenie podczas zbliżającej się nocy, i wyłączą o świcie.

 

Latarnie ogrodowe

Nowoczesne lampy i latarenki ogrodowe mogą posiadać zintegrowane źródło światła lub być przystosowane do instalacji jednej z żarówek LED dostępnych w naszej ofercie. Wszystkie lampy zewnętrzne LED, które znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, posiadają wyprowadzony przewód zasilający lub gniazdo, dzięki czemu z łatwością wepniemy do nich źródło zasilania. W kategorii znajdą Państwo wyłącznie oprawy ogrodowe przystosowane do zasilania prądem o napięciu 230V. W sprzedaży posiadamy jednak również lampy ogrodowe 12V. Oba modele doskonale sprawdzą się do podświetlenia:

 • trawników
 • wjazdów
 • podjazdów
 • ogrodów
 • skalniaków

 

Lampy tarasowe

Lampa ogrodowa słupek ogrodowy, czy reflektor ogrodowy, które znajdą Państwo w oferowanych przez nas produktach, pochodzą od znanego i renomowanego producenta firmy SU-MA (polski producent lamp ogrodowych). Są to nowoczesne i stylowe lampy ogrodowe, które zostały wykonane z wysokiej jakości aluminium i w zależności od modelu mogą być malowane lub przypominać formy drewniane. Jako lampy na zewnątrz możemy wybierać również solary ogrodowe, które również posiadamy w sprzedaży.

 

Nowoczesne lampy ogrodowe

Nowoczesne oświetlenie zewnętrzne powinno składać się nie tylko ze stricte elewacyjnych lamp, ale powinny w nim się znaleźć także lampy ogrodowe stojące, które będą dopełniać wystrój na zewnątrz naszego domu. Wszystkie dostępne w naszej ofercie lampy ledowe ogrodowe mogą świecić przez cały czas, wyłącznie, wtedy, kiedy włączymy je za pomocą włącznika, ale także możemy dopasować do nich czujnik ruchu. Takie urządzenie sprawi, że oświetlenie naszego ogrodu będzie zapalać się wyłącznie w wymaganych do tego warunkach. Lampy ogrodowe drewniane, metalowe i te wykonane w stylu Retro są przystosowane do specjalistycznego grona odbiorców, a największą popularnością cieszą się nadal nowoczesne lampy ogrodowe. Posiadają one o wiele więcej funkcji i możliwości od tradycyjnego oświetlenia. Lampy ogrodowe LED zasilane napięciem 24V pozwolą nam na dowolną zmianę koloru świecenia, ale także swobodne ściemnianie i rozjaśnianie. Możemy dzielić je również na wiele stref oświetlenia, sterowanych za pomocą jednego pilota, panelu naściennego, czy aplikacji na smartfonie.

 

Lampy ogrodowe kule

Kule ogrodowe, dostępne są zarówno jako lampy ogrodowe wysokie, jak i lampy ogrodowe kule wiszące. Ich prosty, a zarazem elegancki kształt sprawił, że zyskały sobie dużą popularność klientów. Posiadają one wymienne źródła światła, dzięki czemu jego moc i barwę będziemy mogli dostosować według własnych indywidualnych preferencji. Światło do ogrodu w postaci kul o różnych wymiarach pozwoli wyróżnić Twoje podwórko na tle innych, nadając mu wyjątkowego charakteru. Okrągłe, mleczne klosze ogrodowe położone bezpośrednio na ziemi, czy zamocowane na słupkach, charakteryzują się prostym, a zarazem eleganckim kształtem. Posiadają one wymienne źródła światła, dzięki czemu ich moc świetlną, jak i barwę będziemy mogli dobrać według naszych własnych, indywidualnych preferencji. Kule ogrodowe dostępne są na słupkach w kolorze: mosiądzu, srebra, antyku, miedzi i zieleni.

 

Reflektor ogrodowy

Oprawy oświetleniowe zewnętrzne w formie reflektorów ogrodowych dostępne są jako klasyczne lampy wiszące na zewnątrz budynku, ale także jako solary ogrodowe. Te pierwsze do pracy potrzebują stałego dostępu do energii elektrycznej natomiast opcja druga to samowystarczalne lampy zasilane poprzez energię z promieni słonecznych. Reflektor ogrodowy solarny to doskonały wybór w miejsca, w których będziemy mieli problem z dostarczeniem energii do lampy, ale także opcja, która nie będzie pobierać od nas żadnego prądu, a wytworzy go sama.

 

Lampa ogrodowa słupek

Lampy oświetleniowe zewnętrzne służące do oświetlenia tarasu i ogrodu mogą składać się z wielu modeli opraw z jednej serii produkcyjnej. Możemy łączyć ze sobą lampy ogrodowe wysokie z niskimi, lampy ogrodowe stojące z tym wiszącymi, jak i słupki ogrodowe z oprawami wiszącymi. Wszystkie produkty, które wybierzemy do tego rodzaju zestawu, mogą wywodzić się z jednej serii, idealnie do siebie pasować i tworzyć niesamowitą całość.

 

Oświetlenie ogrodowe w ziemi

Oprawy najazdowe, czy lampy chodnikowe to nic innego jak rodzaj źródła światła, który został stworzony na współczesne potrzeby klienta oświetleniowego. Mogą one służyć jako lampy elewacyjne zewnętrzne, jak i pełnić funkcję doświetlenia dojazdu lub podjazdów. Są one trwałe i wytrzymałe, a także odporne na chodzenie po nich, czy przejazdy samochodem. Lampy ogrodowe tego typu mają różne wymiary, są dostępne zarówno w formie kwadratu, jak i koła, dzięki czemu większość klientów będzie w stanie dobrać tego typu oświetlenie do własnych, indywidualnych preferencji.* Pola wymagane