INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Lampy ogrodowe LED

Oświetlenie ogrodowe stanowi bardzo ważny element dekoracyjny wielu domów w mieście, czy na wsi. Okres wiosenny i letni to najlepszy czas, aby zadbać o nasze przydomowe ogrody, ale także sprawić, że będą one nie tylko zdobione przez piękne rośliny w dzień, ale również schludnie oświetlone w nocy. Zadbaj o oświetlenie Twojego ogrodu razem z naszym sklepem internetowym.

Lampy Ogrodowe


Lampy ogrodowe i tarasowe wykonane w technologii LED stanowią bardzo ważny i szalenie istotny aspekt wystroju podwórka i ogrodu. Lampy ogrodowe stojące są jednym z wielu akcentów w naszym przydomowym ogrodzie. Za pomocą odpowiedniego oświetlenia możemy wyeksponować charakterystyczne dekoracje w naszym wymarzonym ogródku. Światło od zalania dziejów pełni bardzo ważną funkcję w naszym życiu. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu możemy zamienić nasz ogród w oazę spokoju i piękna. Nasza oferta została tak opracowana, by jak najbardziej dobrać ofertę do Państwa gustu, dlatego nasi klienci znajdą w niej lampy oświetleniowe zewnętrze zarówno nowoczesne, jak i te bardziej wzorowane na tradycyjnych i klasycznych w stylu retro.

Latarnie ogrodowe


Nowoczesne lampy i latarenki ogrodowe mogą posiadać zintegrowane źródło światła lub być przystosowane do instalacji jednej z żarówek LED dostępnych w naszej ofercie. Wszystkie lampy zewnętrzne LED, które znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, posiadają wyprowadzony przewód zasilający lub gniazdo, dzięki czemu z łatwością wepniemy do nich źródło zasilania. W kategorii znajdą Państwo wyłącznie oprawy ogrodowe przystosowane do zasilania prądem o napięciu 230V. W sprzedaży posiadamy jednak również lampy ogrodowe 12V. Oba modele doskonale sprawdzą się do podświetlenia:
  • trawników
  • wjazdów
  • podjazdów
  • ogrodów
  • skalniaków

Lampy tarasowe


Lampa ogrodowa słupek, czy reflektor ogrodowy, które znajdą Państwo w oferowanych przez nas produktach, pochodzą od znanego i renomowanego producenta firmy SU-MA (polski producent lamp ogrodowych). Są to nowoczesne i stylowe lampy ogrodowe, które zostały wykonane z wysokiej jakości aluminium i w zależności od modelu mogą być malowane lub przypominać formy drewniane. Jako lampy na zewnątrz możemy wybierać również solary ogrodowe, które również posiadamy w sprzedaży.
 

Nowoczesne lampy ogrodowe


Nowoczesne oświetlenie zewnętrzne powinno składać się nie tylko ze stricte elewacyjnych lamp, ale powinny w nim się znaleźć także lampy ogrodowe stojące, które będą dopełniać wystrój na zewnątrz naszego domu. Wszystkie dostępne w naszej ofercie lampy ledowe ogrodowe mogą świecić przez cały czas, wyłącznie, wtedy kiedy włączymy je za pomocą włącznika, ale także możemy dopasować do nich czujnik ruchu. Takie urządzenie sprawi, że oświetlenie naszego ogrodu będzie zapalać się wyłącznie w wymaganych do tego warunkach.

Lampy ogrodowe kule

 
Kule ogrodowe, dostępne są zarówno jako lampy ogrodowe wysokie, jak i lampy ogrodowe kule wiszące. Ich prosty, a zarazem elegancki kształt sprawił, że zyskały sobie dużą popularność klientów. Posiadają one wymienne źródła światła, dzięki czemu jego moc i barwę będziemy mogli dostosować według własnych indywidualnych preferencji. Egzemplarze tego typu dostępne są w kolorze: mosiądzu, srebra, antyku, miedzi i zieleni.
 

Reflektor ogrodowy

 
Oprawy oświetleniowe zewnętrzne w formie reflektorów dostępne są jako klasyczne lampy wiszące na zewnątrz budynku, ale także jako solary ogrodowe. Te pierwsze do pracy potrzebują stałego dostępu do energii elektrycznej natomiast opcja druga to samowystarczalne lampy zasilane poprzez energię z promieni słonecznych. Reflektor ogrodowy solarny to doskonały wybór w miejsca, w których będziemy mieli problem z dostarczeniem energii do lampy, ale także opcja, która nie będzie pobierać od nas żadnego prądu, a wytworzy go sama.
 

Lampa ogrodowa słupek

 
Lampy oświetleniowe zewnętrzne służące do oświetlenia tarasu i ogrodu mogą składać się z wielu modeli opraw z jednej serii produkcyjnej. Możemy łączyć ze sobą lampy ogrodowe wysokie z niskimi, lampy ogrodowe stojące z tym wiszącymi, jak i słupki ogrodowe z oprawami wiszącymi. Wszystkie produkty, które wybierzemy do tego rodzaju zestawu, mogą wywodzić się z jednej serii, idealnie do siebie pasować i tworzyć niesamowitą całość.
 

Oświetlenie ogrodowe w ziemi

 
Oprawy najazdowe, czy lampy chodnikowe to nic innego jak rodzaj źródła światła, który został stworzony na współczesne potrzeby klienta oświetleniowego. Mogą one służyć jako lampy elewacyjne zewnętrzne, jak i pełnić funkcję doświetlenia dojazdu lub podjazdów. Są one trwałe i wytrzymałe, a także odporne na chodzenie po nich, czy przejazdy samochodem. Lampy ogrodowe tego typu mają różne wymiary, są dostępne zarówno w formie kwadratu, jak i koła, dzięki czemu większość klientów będzie w stanie dobrać tego typu oświetlenie do własnych, indywidualnych preferencji.
[Produktów w tej kategorii: 212]   Wyświetl po:

1 2 3 4 5 ... 5 Następne


* Pola wymagane