Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Taśma LED Profesjonalna

Taśma LED profesjonalna to pasek LED oparty o najwyższej klasy podzespoły. Dlatego też, stosuje się je wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość. Dzięki rozwiązaniom takim jak grubszy podkład, czy renomowanej marki diody, każdy profesjonalista znajdzie tutaj taśmę spełniającą jego oczekiwania. Wśród taśm profesjonalnych LED znaleźć można wszystkie podstawowe typy taśm, począwszy od taśm profesjonalnych jednokolorowych po profesjonalne paski LED z możliwością zmiany koloru świecenia (RGB). Wykorzystanie renomowanych marek i producentów (za przykład niech posłuży popularna seria taśm 3Y), gwarantuje, że każdy montaż będzie przyjemnością. Dodatkowym atutem jakie mają profesjonalne taśmy LED jest wydłużona gwarancja, która jest wynikiem naszego zaufania do prezentowanych w poniższej kategorii produktów. Taśma LED profesjonalna to spokój na lata, zarówno dla wykonawcy, jak i inwestora. 

  1. Taśma LED Profesjonalna - rodzaje
  2. Profesjonalne taśmy LED - zalety
Barwa światła:
Producent:
Napięcie:
Współczynnik CRI:
Klasa energetyczna:
Ilość diod/m:
Klasa szczelności:
Gwarancja:
Strumień świetlny:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Wydajność:
od: do lm/W
Szerokość taśmy:
od: do mm
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 102    Wyświetl po:

Taśma LED Profesjonalna - rodzaje

Jako że wymagania klientów są różne i tym samym, różne aranżacje planują oni wykonać na swoich obiektach, aby zapewnić profesjonalne wsparcie, dostarczamy szeroką gamę taśm najwyższej jakości. Znaleźć można wśród nich:

  • Taśmy profesjonalne LED 3528 - taśmy oparte o diody 3528. Dzięki wykorzystaniu diod o wysokiej wydajności, mimo niskiego poboru mocy, ich światło jest mocne na tle standardowych taśm tego typu.
  • Taśmy profesjonalne LED 2835 - mocniejsze i jaśniejsze, taśmy profesjonalne 2835 SMD są kolejnym etapem jeśli chodzi o siłę światła pasków profesjonalnych LED.
  • Taśmy profesjonalne LED 5050 - taśmy profesjonalne dużej mocy często służące już jako elementy typowo oświetleniowe. Dzięki grubemu podkładowi dobrze odprowadzającemu ciepło są wciąż bezpiecznym wyborem jeśli chodzi o żywotność.
  • Taśmy LED profesjonalne 5630 - najmocniejszy przedstawiciel białych taśm profesjonalnych. Duża moc świecenia to ich podstawowy atut. Dodatkowo miedziowany podkład taśmy zapewnia prawidłowe rozprowadzenie ciepła po całości taśmy, co przekłada się na długie lata działania.
  • Taśmy LED profesjonalne RGB - propozycja dla tych, którzy preferują zmienną barwę światła. Posiada wszystkie atuty zwykłej taśmy LED RGB, wspomagane poprzez lepszy podkład i silniejsze diody.

 

Profesjonalne taśmy LED - zalety

Taśma profesjonalne LED posiada wiele atutów, jednak trzy z nich grają główną rolę stanowiącą ich przewagę nad konkurencją. Poniżej najważniejsze atuty jakie mają profesjonalne taśmy LED:

  • Najwyższej jakości taśma montażowa - wysokiej jakości taśma dwustronna 3M zapewnia szybki i bezproblemowy montaż. W przeciwieństwie do wielu taśm, łatwo przygotować w niej warstwę klejową i trzyma ona mocno miejsca do którego jest montowana;
  • Grube, miedziowane PCB - produkty profesjonalne posiadają grubszy podkład z dodatkowym wkładem miedzi, który ułatwia odprowadzenie ciepła z diod. Przekłada się to na dłuższą żywotność taśmy;
  • Wysokiej jakości diody - diody wykorzystywane w profesjonalnych taśmach LED  są jaśniejsze i posiadają mniejszy odchył barwy niż w klasycznych paskach. To z kolei przekłada się na jeszcze lepszy efekt wizualny powstały z użyciem taśm.

Oczywiście profesjonalne taśmy LED podobnie jak inne paski ledowe powinny być montowane na podłoży dobrze odprowadzającym ciepło. Doskonale sprawdzi się do tego celu profil aluminiowy LED.

Podświetlenie telewizora, czyli nowy trend
11.02.2021 Podświetlenie telewizora, czyli nowy trend

Podświetlenie telewizora za pomocą taśmy LED to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie. Jaką taśmę wybrać i jak prawidłowo podświetlić telewizor? Cenne porady i wskazówki.

Więcej
Jakie rodzaje taśm LED wybrać?
11.02.2021 Jakie rodzaje taśm LED wybrać?

Krótki przewodnik po rodzajach taśm LED pomocny w wyborze odpowiedniej taśmy LED do własnego użytku.

Więcej
Taśma LED do kuchni – czy to dobre rozwiązanie?
11.02.2021 Taśma LED do kuchni – czy to dobre rozwiązanie?

Czy warto wykorzystać taśmę LED jako oświetlenie kuchni? Wszystkie zalety, jakie posiada taśma LED w kuchni, jaka taśmę LED do kuchni wybrać i jak ją podłączyć?

Więcej


* Pola wymagane