Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Świetlówka do mięsa

Świetlówka do mięsa idealnie sprawdzi się do wyeksponowania sprzedawanych produktów mięsnych. Właściwe wyeksponowanie sprzedawanych produktów spożywczych wymaga zastosowania specjalistycznego oświetlenia, przeznaczonego to tego właśnie celu. W celu właściwej ekspozycji sprzedawanych produktów najczęściej wykorzystywana jest świetlówka mięsna. Świetlówki LED do mięsa jednak najłatwiej wykorzystać, zastępując nimi tradycyjne świetlówki już zainstalowane w ladzie.

  • Świetlówki LED mięsne do mięsa gwarantują uatrakcyjnienie wizualne sprzedawanego asortymentu
  • Posiadają atesty PZH, co potwierdza duże bezpieczeństwo ich używania w branży spożywczej.
  • Dostępne są świetlówki LED T8, a także T5
  • Świetlówka LED mięsna jest ekologicznym źródłem światła. Produkcja LED-ów nie powoduje wydzielania się szkodliwych substancji takich jak choćby ołów czy rtęć.
  • Świetlówki LED do mięsa to redukcja kosztów związanych z eksploatacją oświetlenia w porównaniu do tradycyjnego oświetlenia.

Spis treści:

  1. Świetlówka mięsna
  2. Świetlówki LED mięsne
  3. Świetlówka do lady mięsnej
  4. Świetlówka mięsna barwa światła
Napięcie:
Producent:
Strumień świetlny:
od: do lm
Kąt świecenia:
od: do °
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 5    Wyświetl po:

Świetlówka mięsna

Świetlówka mięsna to atrakcyjny wygląd sprzedawanego mięsa i wędlin, przekładający się na zwiększone wyniki sprzedaży. Nie od dziś bowiemwiadomo, że kupuje się przede wszystkim oczami. Mięso najczęściej eksponowane jest w ladach chłodniczych. Lady takie z kolei z reguły posiadają jako źródło światła oprawy ze świetlówką. Tradycyjna świetlówka nie gwarantuje takich efektów jak świetlówka mięsna, wyprodukowana specjalnie z myślą o tej lokalizacji. Doświadczenie producentów oświetlenia skutkuje powstaniem wyspecjalizowanych produktów takich jak świetlówka do sklepu mięsnego. Świetlówki do mięsa są więc doskonałym wyborem, służącym poprawie atrakcyjnego i świeżego wyglądu mięsa i wędlin, a w efekcie zwiększeniu ich sprzedaży.

Oświetlenie mięsa LED

 

Świetlówki LED mięsne

Świetlówki LED mięsne do mięsa gwarantują uatrakcyjnienie wizualne sprzedawanego asortymentu. Świetlówka LED do mięsa dokłada do tego kolejne korzyści. Wykorzystując LED-owe źródło światła, wpływamy na zauważalną redukcję kosztów związanych z prowadzeniem sklepu. Świetlówki LED do mięsa zużywają bowiem kilkukrotnie mniej energii elektrycznej od tradycyjnych jarzeniówek. Świetlówka LED mięsna jest także ekologicznym źródłem światła. Produkcja LED-ów nie powoduje wydzielania się szkodliwych substancji takich jak choćby ołów czy rtęć. Świetlówki LED nie są zaliczane do odpadów niebezpiecznych, właśnie ze względu na brak takich pierwiastków. Świetlówki LED nadają się jednocześnie w 100% do recyclingu. Kolejnym atutem zastosowania świetlówki LED jest niewysuszanie oświetlanych produktów spożywczych. Świetlówki LED do mięsa podobnie jak oświetlenie do warzyw i owoców czy LED-owe oświetlenie do pieczywa nie spowodują więc pogorszenia wyglądu produktów poprzez długotrwałe ich oświetlanie.

świetlówka mięsna

 

Świetlówka do lady mięsnej

Świetlówki do lady mięsnej z oferty naszego sklepu dostępna jest w różnych wersjach. Dostępne są świetlówki LED T8, a także T5. W obu wersjach świetlówki mamy z kolei możliwość wyboru świetlówek o różnych mocach i długościach. Świetlówki z naszej oferty są świetlówkami przeznaczonymi ściśle do oświetlania stoisk handlowych i ekspozycji w sklepach mięsnych. Posiadają atesty Państwowego Związku Higienicznego, co potwierdza duże bezpieczeństwo ich używania w branży spożywczej. Świetlówki LED do lady mięsnej są wyposażone w ochronną powłokę PET lub wykonane są z tworzywa sztucznego. Gwarantuje to bezpieczeństwo ich używania i zabezpiecza przed przypadkowym stłuczeniem i dostaniem odłamków szkła do oświetlanych produktów spożywczych. Tak więc w trosce o bezpieczeństwo sprzedawanego mięsa i wędlin warto korzystać z takich wysokojakościowych oraz bezpiecznych świetlówek, przeznaczonych dla branży spożywczej.

Oświetlenie mięsa LED

 

Świetlówka mięsna barwa światła

Świetlówka mięsna barwa światła emitują światło o barwie dobranej tak, aby oświetlane nimi wyroby prezentowały się, jak najlepiej. Tak zwana "mięsna" barwa światła uwypukla czerwony, świeży i zdrowy wygląd wyrobów. Światło emitowane przez świetlówki do mięsa sprawia, że będzie ono wyglądało soczyście, zachęcając przy okazji do jego zakupów przez klientów. Dzięki odpowiednio dobranej barwie emitowanego światła mięso będzie zawsze wyglądało zachęcająco i atrakcyjnie. Wykorzystując świetlówki LED do sklepu mięsnego we własnym sklepie bądź na własnym stoisku, zwiększymy atrakcyjność wizualną sprzedawanego surowego mięsa oraz wędlin i poprawimy wyniki finansowe sprzedaży tego asortymentu.

świetlówka do sklepu miesnego

Rodzaje świetlówek LED
10.02.2021 Rodzaje świetlówek LED

Przewodnik po rodzajach i typach świetlówek LED.

Więcej
Zasady oświetlenia sklepu spożywczego
09.02.2021 Zasady oświetlenia sklepu spożywczego

Zasady projektowania oświetlenia w sklepie spożywczym. Praktyczne porady.

Więcej
Oświetlenie ekspozycji w sklepie
09.02.2021 Oświetlenie ekspozycji w sklepie

Oświetlenia ekspozycji w sklepie wpływa na wyniki sprzedażowe w każdej branży. Cenne porady i wskazówki jak prawidłowo oświetlić ekspozycję.

Więcej
Jakie oświetlenie do sklepów mięsnych?
08.02.2021 Jakie oświetlenie do sklepów mięsnych?

Porady i wskazówki, jakie oświetlenie do sklepu mięsnego wybrać.

Więcej


* Pola wymagane