Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Świetlówka do mięsa

Właściwe wyeksponowanie sprzedawanych produktów spożywczych wymaga zastosowania specjalistycznego oświetlenia, przeznaczonego to tego właśnie celu. Najlepszym przykładem jest specjalistyczne oświetlenie do pieczywa, dzięki któremu pieczywo zawsze wygląda świeżo, apetycznie i zachęcająco. Także sprzedaż wyrobów mięsnych, garmażeryjnych i wędlin będzie większa, jeśli zastosujemy oświetlenie do tego celu przeznaczone. Każdy sklep mięsny i ogólnospożywczy sprzedający produkty mięsne powinien posiadać lady chłodnicze wyposażone w oświetlenie do mięs. W celu właściwej ekspozycji sprzedawanych produktów najczęściej wykorzystywana jest świetlówka mięsna. Stoiska mięsne w korzystny sposób oświetlać będzie także lampa LED do mięsa. Do właściwego oświetlenia mięsa w ladach chłodniczych może również służyć taśma LED do mięsa, a także lampa LED do mięsa. Świetlówki LED do mięsa jednak najłatwiej wykorzystać, zastępując nimi tradycyjne świetlówki już zainstalowane w ladzie. Przy minimalnej ingerencji w już istniejącą oprawę wymienimy świetlówki na energooszczędne i funkcjonalne LED-y.

  1. Świetlówka mięsna
  2. Świetlówki LED mięsne
  3. Świetlówka do lady mięsnej
  4. Świetlówka mięsna barwa światła
Producent:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 5    Wyświetl po:

Świetlówka mięsna

Nie od dziś wiadomo, że kupuje się przede wszystkim oczami. Dlatego atrakcyjny wygląd sprzedawanego mięsa i wędlin przekłada się na zwiększone wyniki sprzedaży. Mięso najczęściej eksponowane jest w ladach chłodniczych. Lady takie z kolei z reguły posiadają jako źródło światła oprawy ze świetlówką. Tradycyjna świetlówka nie gwarantuje takich efektów jak świetlówka mięsna, wyprodukowana specjalnie z myślą o tej lokalizacji. Doświadczenie producentów oświetlenia skutkuje powstaniem wyspecjalizowanych produktów takich jak świetlówka do sklepu mięsnego. Świetlówki do mięsa są więc doskonałym wyborem, służącym poprawie atrakcyjnego i świeżego wyglądu mięsa i wędlin, a w efekcie zwiększeniu ich sprzedaży.

Oświetlenie mięsa LED

 

Świetlówki LED mięsne

Świetlówka do mięsa gwarantuje uatrakcyjnienie wizualne sprzedawanego asortymentu. Świetlówka LED do mięsa dokłada do tego kolejne korzyści. Wykorzystując LED-owe źródło światła, wpływamy na zauważalną redukcję kosztów związanych z prowadzeniem sklepu. Świetlówki LED do mięsa zużywają bowiem kilkukrotnie mniej energii elektrycznej od tradycyjnych jarzeniówek. Świetlówka LED mięsna jest także ekologicznym źródłem światła. Produkcja LED-ów nie powoduje wydzielania się szkodliwych substancji takich jak choćby ołów czy rtęć. Świetlówki LED nie są zaliczane do odpadów niebezpiecznych, właśnie ze względu na brak takich pierwiastków. Świetlówki LED nadają się jednocześnie w 100% do recyclingu. Kolejnym atutem zastosowania świetlówki LED jest niewysuszanie oświetlanych produktów spożywczych. Świetlówki LED do mięsa podobnie jak oświetlenie do warzyw i owoców czy LED-owe oświetlenie do pieczywa nie spowodują więc pogorszenia wyglądu produktów poprzez długotrwałe ich oświetlanie.

świetlówka mięsna

 

Świetlówka do lady mięsnej

Oferta naszego sklepu umożliwia zakup świetlówki LED do mięsa w różnych wersjach. Dostępne są świetlówki LED T8, a także T5. W obu wersjach świetlówki mamy z kolei możliwość wyboru świetlówek o różnych mocach i długościach. Świetlówki z naszej oferty są świetlówkami przeznaczonymi ściśle do oświetlania stoisk handlowych i ekspozycji w sklepach mięsnych. Posiadają atesty Państwowego Związku Higienicznego, co potwierdza duże bezpieczeństwo ich używania w branży spożywczej. Świetlówki LED do lady mięsnej są wyposażone w ochronną powłokę PET lub wykonane są z tworzywa sztucznego. Gwarantuje to bezpieczeństwo ich używania i zabezpiecza przed przypadkowym stłuczeniem i dostaniem odłamków szkła do oświetlanych produktów spożywczych. Tak więc w trosce o bezpieczeństwo sprzedawanego mięsa i wędlin warto korzystać z takich wysokojakościowych oraz bezpiecznych świetlówek, przeznaczonych dla branży spożywczej.

Oświetlenie mięsa LED

 

Świetlówka mięsna barwa światła

Świetlówki do mięsa emitują światło o barwie dobranej tak, aby oświetlane nimi wyroby prezentowały się, jak najlepiej. Tak zwana "mięsna" barwa światła uwypukla czerwony, świeży i zdrowy wygląd wyrobów. Światło emitowane przez świetlówki do mięsa sprawia, że będzie ono wyglądało soczyście, zachęcając przy okazji do jego zakupów przez klientów. Dzięki odpowiednio dobranej barwie emitowanego światła mięso będzie zawsze wyglądało zachęcająco i atrakcyjnie. Wykorzystując świetlówki LED do sklepu mięsnego we własnym sklepie bądź na własnym stoisku, zwiększymy atrakcyjność wizualną sprzedawanego surowego mięsa oraz wędlin i poprawimy wyniki finansowe sprzedaży tego asortymentu.

świetlówka do sklepu miesnego

Rodzaje świetlówek LED
10.02.2021 Rodzaje świetlówek LED

Przewodnik po rodzajach i typach świetlówek LED.

Więcej
Zasady oświetlenia sklepu spożywczego
09.02.2021 Zasady oświetlenia sklepu spożywczego

Zasady projektowania oświetlenia w sklepie spożywczym. Praktyczne porady.

Więcej
Oświetlenie ekspozycji w sklepie
09.02.2021 Oświetlenie ekspozycji w sklepie

Oświetlenia ekspozycji w sklepie wpływa na wyniki sprzedażowe w każdej branży. Cenne porady i wskazówki jak prawidłowo oświetlić ekspozycję.

Więcej
Jakie oświetlenie do sklepów mięsnych?
08.02.2021 Jakie oświetlenie do sklepów mięsnych?

Porady i wskazówki, jakie oświetlenie do sklepu mięsnego wybrać.

Więcej


* Pola wymagane