Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Plafon LED z czujnikiem ruchu

Plafon LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu to oprawa świetlna dla ludzi ceniących wygodę, ale również chcących całkowicie zautomatyzować swoje oświetlenie. Jest to również znakomite rozwiązanie, jeżeli chodzi o energooszczędność. Plafon LED z czujnikiem ruchu będzie zapalał się wyłącznie w wymaganych do tego warunkach. Używanie przez nas wtedy zwykłych włączników światła stanie się całkowicie zbędne, a plafoniera LED z czujnikiem ruchu sama po wykryciu naszej obecności, automatycznie uruchomi oświetlenie.

  1. Lampa sufitowa z czujnikiem ruchu
  2. Oprawa LED z czujnikiem ruchu
  3. Plafon LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu
  4. Plafoniera LED z czujnikiem ruchu
Klasa szczelności:
Producent:
Kolor:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Szerokość [mm]:
od: do
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 32    Wyświetl po:

Lampa sufitowa z czujnikiem ruchu

Plafoniera LED z czujnikiem ruchu doskonale sprawdzi się w miejscach, w których zależy nam na całkowitym zautomatyzowaniu naszego oświetlenia. Wyposażona w specjalny czujnik mikrofalowy lub ten na podczerwień nie będzie wyróżniać się na tle innych opraw, a zaskoczy na swoją funkcjonalnością. Plafon sufitowy z czujnikiem ruchu to także doskonała alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia, wyposażone w żarówki energooszczędne, czy żarnikowe. Plafon z czujką ruchu wyposażony w źródło światła LED będzie pobierać nawet 90% energii mniej od swoich tradycyjnych zamienników. Ponadto diody LED są znacznie trwalsze, dlatego cechują się bardzo długą żywotnością. Lampa sufitowa z czujnikiem ruchu i zmierzchu może pracować nawet kilkadziesiąt tysięcy godzin, bez potrzeby wymiany oprawy, czy jej źródła światła. Ponadto w przypadku oświetlenia LED mamy do czynienia z ekologicznym rozwiązaniem, w którym oprawy nie zawierają niebezpiecznych substancji i nie emitują dużej ilości ciepła.

 

Oprawa LED z czujnikiem ruchu

Plafony sufitowe LED z czujnikiem ruchu ze względu na technologię, w której zostały wykonane, posiadają szereg zalet konstrukcyjnych, jak i świetlnych. Plafon LED z czujnikiem ruchu pomimo znacznie niższego poboru energii nie odstaje mocą świetlną, od znacznie mocniejszych lamp wyposażonych w żarówki żarnikowe. Ponadto jego światło jest znacznie wyższej jakości, nie męczy naszego wzroku i doskonale nadaje się do miejsc pracy. Lampa typu plafon z czujnikiem ruchu występuje w wielu ciekawych formach i wzorach. Może być on okrągły lub kwadratowy. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo także plafon sufitowy z czujnikiem ruchu o innym kształcie i wyglądzie, a wiele dostępnych modeli sprawi, że każdy z naszych klientów znajdzie coś idealnego do własnych zastosowań.

 

Lampa sufitowa z czujnikiem ruchu znajdzie swoje zastosowanie na korytarzach i klatkach schodowych, a także holach i na tarasach. Oczywiście możemy je wykorzystać także w oświetleniu wnętrz domowych. Pamiętajmy jednak o tym, że kiedy nasza lampa przestanie wykrywać ruch, po ustalonym czasie wyłączy nasze oświetlenie.

 

Plafon LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Plafon zewnętrzny LED z czujnikiem ruchu najczęściej został wyposażony w jeszcze jedną czujkę zmierzchową. Plafon wyposażony w czujnik ruchu i zmierzchu to doskonałe rozwiązanie, jeżeli chodzi o oświetlenie zewnętrzne. Prezentuje się on zdecydowanie lepiej od zwykłych halogenów, a ponadto nie będzie on pracował w ciągu dnia, kiedy światło zewnętrzne jest całkowicie zbyteczne. Plafon LED zewnętrzny z czujnikiem ruchu najczęściej wyposażony jest także w potencjometry, umożliwiające dostosowanie pracy jego czujnika, do naszych indywidualnych wymagań. Za ich pomocą będziemy mogli ustawić nie tylko czas pracy urządzenia od ostatniego wykrycia ruchu, ale także poziom jasności, przy której nasza lampa ma zacząć pracować, a także samą czułość czujnika oraz zasięg detekcji. Plafoniera z czujnikiem ruchu i jej cena nie jest również zbyt wygórowana. Ponadto sam jej zakup zwróci nam się w postaci znacznie niższych opłat za energię elektryczną. Oczywiście nie stoi nic na przeszkodzie, aby zdecydować się na zwykły plafon LED, a dopiero później wybrać do niego czujnik ruchu. Produkty wykonane w technologii LED posiadają szereg wielu dostępnych akcesoriów, aby jak najbardziej dostosować pracę lamp, do naszych indywidualnych wymagań.

 

Plafoniera LED z czujnikiem ruchu

Sklep internetowy SMD-LED prócz najbardziej popularnych lamp oferuje również indywidualne modele, które sprawdzą się w bardziej wymagających instalacjach. Jedną z tego rodzaju opraw jest plafon LED 24v z czujnikiem ruchu, czyli lampa, którą podłączymy bezpośrednio do prądu o bezpiecznym niskim napięciu. Ponadto w ciągłej sprzedaży posiadamy zarówno bardziej czułe urządzenia takie jak: plafon LED z mikrofalowym czujnikiem ruchu, jak i te, które doskonale sprawdzą się w mniej wymagających warunkach, jak oprawy wyposażone w czujnik podczerwieni. Lampy sufitowe z czujnikiem ruchu i zmierzchu bardzo szybko stały się popularnym rozwiązaniem oświetleniowym, dzięki wielu atutom konstrukcyjnym, a także bezawaryjności. Plafon LED z czujnikiem ruchu jest gwarancją nie tylko wygody w użytkowaniu, ale także oprawą, która dzięki nowoczesnej technologii zapewni nam oświetlenie pracujące przez wiele lat.* Pola wymagane