Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Plafon LED z czujnikiem ruchu

Plafon LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu to oprawa świetlna dla ludzi ceniących wygodę, ale również chcących całkowicie zautomatyzować swoje oświetlenie. Jest to również znakomite rozwiązanie, jeżeli chodzi o energooszczędność. Plafon LED z czujnikiem ruchu będzie zapalał się wyłącznie w wymaganych do tego warunkach. Używanie przez nas wtedy zwykłych włączników światła stanie się całkowicie zbędne, a plafoniera LED z czujnikiem ruchu sama po wykryciu naszej obecności, automatycznie uruchomi oświetlenie.

  1. Lampa sufitowa z czujnikiem ruchu
  2. Oprawa LED z czujnikiem ruchu
  3. Plafon LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu
  4. Plafoniera LED z czujnikiem ruchu
  5. Plafoniery LED z czujnikiem ruchu
  6. Plafony LED z czujnikiem ruchu
Klasa szczelności:
Gwarancja:
Producent:
Kolor:
Klasa energetyczna:
Barwa światła:
Certyfikaty:
Strumień świetlny:
od: do lm
Szerokość:
od: do mm
Kąt detekcji:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia:
od: do °
Średnica oprawy:
od: do mm
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 38    Wyświetl po:

Lampa sufitowa z czujnikiem ruchu

Plafoniera LED z czujnikiem ruchu doskonale sprawdzi się w miejscach, w których zależy nam na całkowitym zautomatyzowaniu naszego oświetlenia. Wyposażona w specjalny czujnik mikrofalowy lub ten na podczerwień nie będzie wyróżniać się na tle innych opraw, a zaskoczy na swoją funkcjonalnością. Plafon sufitowy z czujnikiem ruchu to także doskonała alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia, wyposażone w żarówki energooszczędne, czy żarnikowe. Plafon z czujką ruchu wyposażony w źródło światła LED będzie pobierać nawet 90% energii mniej od swoich tradycyjnych zamienników. Ponadto diody LED są znacznie trwalsze, dlatego cechują się bardzo długą żywotnością. Lampa sufitowa z czujnikiem ruchu i zmierzchu może pracować nawet kilkadziesiąt tysięcy godzin, bez potrzeby wymiany oprawy, czy jej źródła światła. Ponadto w przypadku oświetlenia LED mamy do czynienia z ekologicznym rozwiązaniem, w którym oprawy nie zawierają niebezpiecznych substancji i nie emitują dużej ilości ciepła.

 

Oprawa LED z czujnikiem ruchu

Plafony sufitowe LED z czujnikiem ruchu ze względu na technologię, w której zostały wykonane, posiadają szereg zalet konstrukcyjnych, jak i świetlnych. Plafon LED z czujnikiem ruchu pomimo znacznie niższego poboru energii nie odstaje mocą świetlną, od znacznie mocniejszych lamp wyposażonych w żarówki żarnikowe. Ponadto jego światło jest znacznie wyższej jakości, nie męczy naszego wzroku i doskonale nadaje się do miejsc pracy. Lampa typu plafon z czujnikiem ruchu występuje w wielu ciekawych formach i wzorach. Może być on okrągły lub kwadratowy. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo także plafon sufitowy z czujnikiem ruchu o innym kształcie i wyglądzie, a wiele dostępnych modeli sprawi, że każdy z naszych klientów znajdzie coś idealnego do własnych zastosowań.

 

Lampa sufitowa z czujnikiem ruchu znajdzie swoje zastosowanie na korytarzach i klatkach schodowych, a także holach i na tarasach. Oczywiście możemy je wykorzystać także w oświetleniu wnętrz domowych. Pamiętajmy jednak o tym, że kiedy nasza lampa przestanie wykrywać ruch, po ustalonym czasie wyłączy nasze oświetlenie.

 

Plafon LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Plafon zewnętrzny LED z czujnikiem ruchu najczęściej został wyposażony w jeszcze jedną czujkę zmierzchową. Plafon wyposażony w czujnik ruchu i zmierzchu to doskonałe rozwiązanie, jeżeli chodzi o oświetlenie zewnętrzne. Prezentuje się on zdecydowanie lepiej od zwykłych halogenów, a ponadto nie będzie on pracował w ciągu dnia, kiedy światło zewnętrzne jest całkowicie zbyteczne. Plafon LED zewnętrzny z czujnikiem ruchu najczęściej wyposażony jest także w potencjometry, umożliwiające dostosowanie pracy jego czujnika, do naszych indywidualnych wymagań. Za ich pomocą będziemy mogli ustawić nie tylko czas pracy urządzenia od ostatniego wykrycia ruchu, ale także poziom jasności, przy której nasza lampa ma zacząć pracować, a także samą czułość czujnika oraz zasięg detekcji. Plafoniera z czujnikiem ruchu i jej cena nie jest również zbyt wygórowana. Ponadto sam jej zakup zwróci nam się w postaci znacznie niższych opłat za energię elektryczną. Oczywiście nie stoi nic na przeszkodzie, aby zdecydować się na zwykły plafon LED, a dopiero później wybrać do niego czujnik ruchu. Produkty wykonane w technologii LED posiadają szereg wielu dostępnych akcesoriów, aby jak najbardziej dostosować pracę lamp, do naszych indywidualnych wymagań.

 

Plafoniera LED z czujnikiem ruchu

Sklep internetowy SMD-LED prócz najbardziej popularnych lamp oferuje również indywidualne modele, które sprawdzą się w bardziej wymagających instalacjach. Jedną z tego rodzaju opraw jest plafon LED 24v z czujnikiem ruchu, czyli lampa, którą podłączymy bezpośrednio do prądu o bezpiecznym niskim napięciu. Ponadto w ciągłej sprzedaży posiadamy zarówno bardziej czułe urządzenia takie jak: plafon LED z mikrofalowym czujnikiem ruchu, jak i te, które doskonale sprawdzą się w mniej wymagających warunkach, jak oprawy wyposażone w czujnik podczerwieni. Lampy sufitowe z czujnikiem ruchu i zmierzchu bardzo szybko stały się popularnym rozwiązaniem oświetleniowym, dzięki wielu atutom konstrukcyjnym, a także bezawaryjności. Plafon LED z czujnikiem ruchu jest gwarancją nie tylko wygody w użytkowaniu, ale także oprawą, która dzięki nowoczesnej technologii zapewni nam oświetlenie pracujące przez wiele lat.

 

Plafoniery LED z czujnikiem ruchu

Plafon jest lampą, która kojarzy się nam z mało atrakcyjnymi lampami z minionych lat. Plafony wykorzystywane były w pomieszczeniach gospodarczych, piwnicach i komórkach. Obecnie plafony przeszły prawdziwą metamorfozę i nabrały zupełnie nowego znaczenia w naszym życiu. Stały rozwój technologii oświetleniowej przyczynił się do ewolucji plafonów w nowoczesne, funkcjonalne i często designerskie lampy oświetlające nawet najbardziej reprezentacyjne pomieszczenia. We wnętrzach, w których plafony były użytkowane w przeszłości, możemy teraz instalować na przykład plafoniery LED z czujnikiem ruchu. Są to bardzo praktyczne lampy, które przyczyniają się znacząco do obniżenia rachunków za energię elektryczną zużywaną na funkcjonowanie oświetlenia. Plafoniera LED z czujnikiem ruchu sprawia, że światło dostępne jest zawsze, kiedy tylko jest rzeczywiście potrzebne. Montaż plafoniery w każdym pomieszczeniu technicznym, gospodarczym, garderobie, piwnicy itp. sprawia, że nie musimy samemu uruchamiać oświetlenia wnętrza. Zapali się ono samoczynnie po wykryciu ruchu i zgaśnie po jego ustaniu. Jest to rozwiązanie, jak widać niezwykle praktyczne i funkcjonalne.

 

Plafony LED z czujnikiem ruchu

Plafoniery LED z czujnikiem ruchu dostępne są w wielu wersjach, o różnych parametrach emitowanego światła i zastosowaniu. Możemy zakupić plafoniery kwadratowe lub okrągłe. Znajdziemy plafon LED 3000K, 4000K i 6000K. Dostosujemy więc barwę światła w danym pomieszczeniu do każdej indywidualnej sytuacji. Plafoniery LED z czujnikiem ruchu są plafonami do wykorzystania wewnątrz budynków, ale także możemy stosować je na zewnątrz. Plafoniera hermetyczna z czujnikiem doskonale wywiązuje się ze swoich zadań, oświetlając podjazdy, wiaty garażowe, ciągi komunikacyjne, parkingi i wiele innych. Każda plafoniera LED z czujnikiem ruchu dostępna w sklepie internetowym smd-led.pl to plafoniera pochodząca od najlepszych producentów oświetlenia na rynku. Wykonana z wysokogatunkowych komponentów, przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale, cechuje się doskonałą jakością wykonania, perfekcyjnymi parametrami świecenia, dużą trwałością i żywotnością. Plafoniery LED z czujnikiem ruchu z naszego sklepu to bezawaryjne plafony, które gwarantują nam zadowolenie z użytkowania funkcjonalnego i energooszczędnego oświetlenia każdej przestrzeni wewnętrznej oraz zewnętrznej.* Pola wymagane