Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Żarówka z czujnikiem ruchu

Żarówka z czujnikiem ruchu to coraz chętniej wybierane źródło światła przez naszych klientów. Wartość lumenów w żarówce z czujnikiem ruchu wynosi ok. 810 lumenów. Żarówka LED wyposażona w czujnik ruchu i zmierzchu to wygodne oraz ekonomiczne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w domu, jak i na zewnątrz budynku. Żarówka z czujnikiem ruchu jest bardzo chętnie wybierana również w przypadku długich korytarzy, czy holów. Jest to forma prostego, a zarazem inteligentnego oświetlenia, które uruchamia się wyłącznie w momencie wykrycia jakiegokolwiek ruchu. Żarówka z czujnikiem to także produkt gotowy do instalacji, który nie potrzebuje żadnych dodatkowych akcesoriów do pracy. Wystarczy umieścić ją w odpowiednim gnieździe (dopasowanym do trzonka) i podłączyć do prądu, aby zaczęła swoją bezawaryjną pracę.

Barwa światła:
Producent:
Temperatura barwowa:
od: do k
Wydajność:
od: do lm/W
Strumień świetlny:
od: do lm
Kąt świecenia:
od: do °
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 16    Wyświetl po:

ŻARÓWKA LED Z CZUJNIKIEM RUCHU

Żarówka LED z czujnikiem ruchu to jedno z najpopularniejszych źródeł światła na rynku, wyposażone dodatkowo w czujkę ruchu. Włącza się ona automatycznie w momencie, kiedy w pobliżu wykrywa jakikolwiek ruch. W naszym sklepie SMD-LED posiadamy żarówki LED z czujnikiem ruchu o mocy 9W. Żarówka i czujnik ruchu to niezwykle wygodne połączenie, które zdecydowanie ułatwi nam poruszanie się po pomieszczeniach w porze wieczornej, czy w nocy. Żarówka z czujnikiem ruchu jest bardzo chętnie wybierana zarówno w instalacjach wewnętrznych, czy zewnętrznych. Spotkać możemy ją w domach, w firmach, garażach, czy na kempingu. Swoje zastosowanie znajdzie wszędzie tam, gdzie mamy potrzebę automatycznie włączającego się źródła światła. Żarówki LED najwięcej swoich zalet zawdzięczają energooszczędnej technologii. Żarówki LED z czujnikiem ruchu E27 to wybór jeszcze bardziej energooszczędny, ze względu na pracę światła tylko w wyznaczonych do tego warunkach. Wbudowany w żarówkę czujnik, włącza światła automatycznie za każdym razem, kiedy wykryje ruch na określonym obszarze. Oczywiście światło żarówki z czujnikiem włącza się na określony czas (np. 30 sekund), a po tym czasie automatycznie zgaśnie. Oszczędzając w ten sposób energię, w ciągu roku, jesteśmy w stanie wielokrotnie zrekompensować koszty wymiany tradycyjnego oświetlenia, na żarówki LED z czujnikiem ruchu.

ŻARÓWKA Z CZUJNIKIEM RUCHU I ZMIERZCHU

Żarówka z czujnikiem ruchu i zmierzchu to równie często spotykany produkt. Jest to inteligentne urządzenie, które sprawia, że nasze oświetlenie nie włączy się w dzień, a jedynie po zmroku. Posiada kąt świecenia wynoszący 200 stopni. Żarówka z czujnikiem ruchu i zmierzchu E27 pracuje wyłącznie wtedy, kiedy w pomieszczeniu panuje zmrok i w momencie wykrycia ruchu. Różnica między żarówką z czujnikiem ruchu i zmierzchu a tą z samym czujnikiem ruchu jest taka, że nie włączy nam zbędnie oświetlenia, kiedy w pomieszczeniu jest odpowiednio jasno. Żarówka LED z sensorem ruchu i zmierzchu sprawdzi się również na zewnątrz. Wtedy będzie pracować wyłącznie o określonej porze, czyli włączać będzie się po zmroku, wtedy kiedy jej światło będzie najbardziej potrzebne.

ŻARÓWKA Z CZUJNIKIEM RUCHU NA ZEWNĄTRZ

Żarówka z czujnikiem ruchu na zewnątrz są bardzo wygodne rozwiązanie w przypadku instalacji zewnętrznych. Bardzo często tego rodzaju inteligentne żarówki z sensorem spotkamy na tarasie, czy przed domem. Żarówka z czujnikiem ruchu na zewnątrz ma IP44, dzięki czemu połączona z odpowiednią oprawą jest idealnie przystosowana do trudnych warunków atmosferycznych. Automatycznie włączają one swoje światło w momencie podchodzenia do drzwi wejściowych. Po całości operacji światło automatycznie gaśnie, kiedy upłynie określona przez producenta ilość czasu po ostatnim wykryciu ruchu. Żarówka z czujnikiem ruchu oczywiście ze względu na zewnętrzną instalację powinna zostać w odpowiedni sposób zamontowana. Oprawka żarówki z czujnikiem ruchu musi być odpowiednio zabezpieczona, w ten sposób, aby warunki zewnętrzne nie spowodowały uszkodzenia żarówki. Najlepiej jak żarówka z czujnikiem ruchu i oprawa, której została zamontowana, miała klasę szczelności minimum IP44. Warto również instalować je pod zadaszeniem, a nie na otwartej przestrzeni.

JAK DZIAŁA ŻARÓWKA Z CZUJNIKIEM RUCHU

Jak działa żarówka z czujnikiem ruchu? To bardzo często zadawane pytanie przez klientów naszego sklepu. Żarówka z czujnikiem ruchu i zmierzchu najczęściej wyposażona jest w wewnętrzny lub zewnętrzny sensor. Odpowiedzialny jest on za wykrywanie ruchu. Najczęściej w przypadku żarówki z czujnikiem ruchu, występuje sensor PIR, lub mikrofalowy czujnik ruchu. Żarówka na czujnik ruchu PIR działa na zasadzenie wykrywania ruchu poprzez podczerwień. Jest to sensor wykrywający obiekty o innej temperaturze i uruchamiający naszą instalację. Żarówka z czujnikiem ruchu działa na zasadzie emisji i odbioru fal elektromagnetycznych. W momencie zmiany ich częstotliwości uruchamia światło żarówki.

CZY ŻARÓWKA Z CZUJNIKIEM RUCHU DZIAŁA W KLOSZU?

Żarówki z sensorem ruchu są niezwykle wygodną opcją, na którą decyduje się coraz więcej osób. Warto więc zastanowić się nad ważnym pytaniem, które dość często zaprząta nasze głowy. Czy żarówka z czujnikiem ruchu działa w kloszu? Żarówki z wbudowanym czujnikiem nie zawsze działają będąc w kloszu. Najczęściej żarówka z czujnikiem musi pozostać trochę odsłonięta, aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Żarówki zmierzchu i ruchu to nowoczesne ledowe urządzenie, które znajdzie zastosowanie zarówno wewnątrz budynku jak i na jego zewnętrznej stronie. Żarówki z czujnikiem ruchu emitują zarówno białe ciepłe światło o wartości 2700 K jak i białą dzienną barwę 4000K. Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wybór tych produktów do oświetlenia w domu i na zewnątrz. Kupując żarówki ledowe z czujnikiem ruchu należy wziąć pod uwagę miejsce przeznaczenia i dostosować żarówki LED z czujką ruchu tak, by w prawidłowy sposób spełniały swoją funkcję. Należy zwrócić uwagę na odpowiednie natężenie, a także kolor światła. Zastanówmy się nad odpowiednim gwintem żarówki, najczęściej wybierana jest żarówka E27 z czujnikiem ruchu. Duży wybór asortymentu sprawia, że każdy z nas posiada szeroki wybór opraw spośród których wybierze coś dla siebie. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo żarówki z czujnikiem ruchu idealne do każdego wnętrza. Posiadamy żarówki z czujnikiem tylko najwyższej jakości, które gwarantują komfort użytkowania. Oferujemy żarówki z czujką charakteryzujące się niskim zużyciem energii elektrycznej. Żarówki LED z czujnikiem ruchu możemy skonfigurować z innymi urządzeniami, dzięki czemu nasze oświetlenie będzie prezentować się niezwykle efektownie.

Rodzaje żarówek i ich oznaczenia
10.02.2021 Rodzaje żarówek i ich oznaczenia

Gwinty żarówek oraz ich rodzaje mogą być przeróżne, a wybór odpowiedniego źródła światła może stanowić nie lada wyzwanie.

Więcej
Żarówki ledowe czy energooszczędne?
10.02.2021 Żarówki ledowe czy energooszczędne?

Żarówki ledowe, czy energooszczędne? Które lepiej wybrać i czy żarówki ledowe będą dobrym wyborem do domu, biura i firmy.

Więcej
Żarówki ledowe do domu – czy to dobre rozwiązanie?
10.02.2021 Żarówki ledowe do domu – czy to dobre rozwiązanie?

Czy żarówki LED są oszczędne? Dowiedz się jak żarówka będzie najlepsza do Twojego pomieszczenia oraz na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Więcej


* Pola wymagane