Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Sterownik muzyczny LED

Ledy muzyczne to oświetlenie, które odpowiednio będzie reagować na muzykę w zakresie rytmu, tonów i głośności. Aby stworzyć w pełni współpracujące oświetlenie względem grającej muzyki, niezbędny będzie nam sterownik muzyczny LED. Jest to niewielkie urządzenie, które podłączamy pomiędzy naszym oświetleniem a źródłem zasilania. Sterownik LED muzyczny może być wyposażony w wejście Mini Jack, które umożliwi nam podpięcie do niego wyjścia dźwięku, ale dostępne są również wersje ze wbudowanym mikrofonem. Automatycznie będzie on wykrywał dźwięk i dostosowywał nasze oświetlenie do naszego głosu, czy grającej muzyki.

 

Sterownik muzyczny do taśm LED RGB i RGBW

Sterownik muzyczny LED możemy podłączyć do zwykłej taśmy LED RGB, ale jest to również doskonałe rozwiązanie, kiedy chcemy wykorzystać taśmy LED cyfrowe. Ledy muzyczne w zwykłej wersji będą reagować tak samo na całym pasku, natomiast w przypadku oświetlenia cyfrowego, będziemy mieć do dyspozycji znacznie więcej efektów, trybów świetlnych, a także poszczególne sekcje pikseli, reagujące indywidualnie na dźwięk. Sterownik LED muzyczny możemy wykorzystać zarówno do taśmy LED RGB, jak i RGBW. W przypadku wersji bez barwy białej możemy obsługiwać wszystkie kolory z palety barw RGB, a w wersji RGBW, będziemy mieć do dyspozycji jeszcze barwę białą. Ledy muzyczne współpracują z pilotem Mi-Light, dzięki czemu będziemy mogli sterować naszym oświetleniem bezprzewodowo, przy użyciu pilota, czy sterownika naściennego. Oczywiście będziemy mogli podzielić je również aż na 4 indywidualne strefy oświetleniowe.

 

Ledy muzyczne

Kontroler muzyczny LED, którego wykorzystanie pozwoli naszemu oświetleniu reagować na dźwięk, będzie doskonałym rozwiązaniem jednakowo w naszym domu, klubie, czy pubie. Sterownik muzyczny RGB pozwoli nam na uzyskanie migania taśm, modułów, czy innych źródeł światła 12V w rytm muzyki. Możemy do niego podłączyć dowolny sprzęt grający, taki jak radio, wieża stereo, odtwarzacza MP3, telewizor, czy telefon komórkowych. Sterownik muzyczny LED odpowiednio zsynchronizuje się z grającą muzyką i będzie wyświetlał różne kolory oświetlenia, idealnie wpasowujące się do danego dźwięku.

 

Sterownik RGB działający w rytm muzyki prócz możliwości działania zgodnie z jej rytmem posiada wszystkie funkcje podstawowego sterownika RGB. Za jego pomocą możemy dowolnie zmieniać statyczne i dynamiczne kolory oświetlenia, czy wybierać jeden z trybów świecenia, który nie współpracuje z dźwiękiem. Wbudowane gniazdo Mini Jack, czy mikrofon pozwoli nam jednak stworzyć wyjątkowe oświetlenie, którego efekty świetlne razem z muzyką będą tworzyć wyjątkową całość.

 

Sterownik LED muzyczny

Sterownik muzyczny LED, który znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego to kontroler polskiego producenta, który wyróżnia się swoją niezawodnością i kompatybilnością z uniwersalnym systemem sterowania Mi-Light. Podłączamy go podobnie jak inne sterowniki, między źródłem światła i zasilaczem, a wykorzystać będziemy mogli go (w zależności od wersji) zarówno w zwykłych taśmach LED, jak i tych cyfrowych. Kontroler muzyczny LED to bardzo chętnie wykorzystywane urządzenie klubach, czy pubach, gdzie dziś możemy podziwiać różne efekty świetlne w pełni zsynchronizowane z grającą muzyką. Jest to również coraz częściej wykorzystywane urządzenie w naszych domach, w których potrafi stworzyć wyjątkowy klimat, podczas oglądania telewizji, czy słuchania muzyki.

Rodzaj instalacji:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 6    Wyświetl po:* Pola wymagane