INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Sterownik muzyczny LED

Ledy muzyczne to oświetlenie, które odpowiednio będzie reagować na muzykę w zakresie rytmu, tonów i głośności. Aby stworzyć w pełni współpracujące oświetlenie względem grającej muzyki, niezbędny będzie nam sterownik muzyczny LED. Jest to niewielkie urządzenie, które podłączamy pomiędzy naszym oświetleniem a źródłem zasilania. Sterownik LED muzyczny może być wyposażony w wejście Mini Jack, które umożliwi nam podpięcie do niego wyjścia dźwięku, ale dostępne są również wersje ze wbudowanym mikrofonem. Automatycznie będzie on wykrywał dźwięk i dostosowywał nasze oświetlenie do naszego głosu, czy grającej muzyki.

 

Sterownik muzyczny do taśm LED RGB i RGBW

Sterownik muzyczny LED możemy podłączyć do zwykłej taśmy LED RGB, ale jest to również doskonałe rozwiązanie, kiedy chcemy wykorzystać taśmy LED cyfrowe. Ledy muzyczne w zwykłej wersji będą reagować tak samo na całym pasku, natomiast w przypadku oświetlenia cyfrowego, będziemy mieć do dyspozycji znacznie więcej efektów, trybów świetlnych, a także poszczególne sekcje pikseli, reagujące indywidualnie na dźwięk. Sterownik LED muzyczny możemy wykorzystać zarówno do taśmy LED RGB, jak i RGBW. W przypadku wersji bez barwy białej możemy obsługiwać wszystkie kolory z palety barw RGB, a w wersji RGBW, będziemy mieć do dyspozycji jeszcze barwę białą. Ledy muzyczne współpracują z pilotem Mi-Light, dzięki czemu będziemy mogli sterować naszym oświetleniem bezprzewodowo, przy użyciu pilota, czy sterownika naściennego. Oczywiście będziemy mogli podzielić je również aż na 4 indywidualne strefy oświetleniowe.

 

Ledy muzyczne

Kontroler muzyczny LED, którego wykorzystanie pozwoli naszemu oświetleniu reagować na dźwięk, będzie doskonałym rozwiązaniem jednakowo w naszym domu, klubie, czy pubie. Sterownik muzyczny RGB pozwoli nam na uzyskanie migania taśm, modułów, czy innych źródeł światła 12V w rytm muzyki. Możemy do niego podłączyć dowolny sprzęt grający, taki jak radio, wieża stereo, odtwarzacza MP3, telewizor, czy telefon komórkowych. Sterownik muzyczny LED odpowiednio zsynchronizuje się z grającą muzyką i będzie wyświetlał różne kolory oświetlenia, idealnie wpasowujące się do danego dźwięku.

 

Sterownik RGB działający w rytm muzyki prócz możliwości działania zgodnie z jej rytmem posiada wszystkie funkcje podstawowego sterownika RGB. Za jego pomocą możemy dowolnie zmieniać statyczne i dynamiczne kolory oświetlenia, czy wybierać jeden z trybów świecenia, który nie współpracuje z dźwiękiem. Wbudowane gniazdo Mini Jack, czy mikrofon pozwoli nam jednak stworzyć wyjątkowe oświetlenie, którego efekty świetlne razem z muzyką będą tworzyć wyjątkową całość.

 

Sterownik LED muzyczny

Sterownik muzyczny LED, który znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego to kontroler polskiego producenta, który wyróżnia się swoją niezawodnością i kompatybilnością z uniwersalnym systemem sterowania Mi-Light. Podłączamy go podobnie jak inne sterowniki, między źródłem światła i zasilaczem, a wykorzystać będziemy mogli go (w zależności od wersji) zarówno w zwykłych taśmach LED, jak i tych cyfrowych. Kontroler muzyczny LED to bardzo chętnie wykorzystywane urządzenie klubach, czy pubach, gdzie dziś możemy podziwiać różne efekty świetlne w pełni zsynchronizowane z grającą muzyką. Jest to również coraz częściej wykorzystywane urządzenie w naszych domach, w których potrafi stworzyć wyjątkowy klimat, podczas oglądania telewizji, czy słuchania muzyki.

Rodzaj instalacji:
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 6]   Wyświetl po:* Pola wymagane