Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Taśma LED Premium LedLine

Taśma LED Premium Led Line to najwyższą jakość w oświetleniu domowym. Zbudowana na bazie starannie wyselekcjonowanych komponentów, charakteryzują się dużo lepszymi parametrami świetlnym i dłuższą żywotnością, niż standardowe paski ledowe. Idealne do dekoracji i doświetlenia naszych mieszkań i domów. Taśma LED Premium stosowana jest także w oświetleniu sufitowym, meblowym, schodowym, a także reklamowym. Charakteryzuje się dużą elastycznością oraz małymi gabarytami - idealne wszędzie tam, gdzie nie sprawdzi się standardowe oświetlenie. Pamiętajmy o tym aby instalować ją na powierzchni dobrze odprowadzającej ciepło. W naszym sklepie polecamy do tego typu instalacji profil aluminiowy LED.

  1. Taśma LED Premium - polecana przez profesjonalistów
  2. Taśmy LED Premium - rodzaje
Barwa światła:
Klasa szczelności:
Klasa energetyczna:
Ilość diod/m:
Gwarancja:
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia:
od: do °
Szerokość taśmy:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 100    Wyświetl po:

Taśma LED Premium - polecana przez profesjonalistów

Taśma LED Premium została wykonana na bazie diod marki EPSISTAR oraz SAMSUNG. Wysoka jakość potwierdzona jest dodatkowo badaniami niezależnego laboratorium LUMEN LAB. Użycie podwójnego podkładu PCB zapewnia doskonałe odprowadzenie ciepła, co skutkuje utrzymaniem maksymalnych parametrów świetlnych przez cały okres użytkowania taśm ledowych z serii Premium. Taśma LED Premium zawsze posiada optymalnej grubości laminat miedziany, który pozwala na niemal dowolne formowanie taśmy przy zachowaniu minimalnych spadków napięcia. Trwały i prosty montaż dzięki użyciu mocnej taśmy klejącej marki 3M to dodatkowy atut, który ułatwia instalację pasków LED Premium LED Line nawet oświetleniowym laikom. Polecamy taśmy ledowe PREMIUM do profesjonalnych systemów oświetleniowych.

 

Taśmy LED Premium - rodzaje

W celu zapewnienia najwyższej jakości klientom, którzy poszukują dekoracyjnego oświetlenia LED, taśma LED Premium oferowana jest w dużej gamie modeli i kolorów. Pozwala to na dobranie produktu optymalnie do swoich potrzeb. Wśród taśm LED Premium znajdziemy 3 podstawowe rodzaje oświetlenia.

Taśma LED Premium jednokolorowea- wykonywana w różnych wariantach, przeznaczona jest dla osób poszukujących oświetlenia w określonej barwie. Niezależnie od koloru, taśmy tego typu podzielic można również ze względu na diodę, o którą są opartę. Podstawowe typy to:

  • Taśmy LED Premium 3528 - profesjonalne rozwiązanie przeznaczone do dekoracyjnego oświetlania wnęk sufitowych i innych miejsc wymagających delikatnej, akcentującej poświaty. Niski pobór mocy pozwala na oszczędne użytkowania taśm tego typu przez długi czas.
  • Taśmy LED Premium 5050 - mocne, zapewniające mocne światło taśmy klasy Premium, które dzięki odpowiednim komponentom zapewniają bezpieczne i długotrwałe korzystanie z systemu o nie opartego.
  • Taśmy LED Premium 2216 - nowe rozwiązanie oparte o nowoczesne diody SMD 2216. Są to chipy o bardzo wysokiej równomierności temperatury barwowej (co pozwala na równomierną barwę światła bez widocznych odcieni) oraz wysoki wskaźnik oddawania barw przekraczający 90. Czyni z nich to idealne doświetlenie luster, czyli miejsc, gdzie często się malujemy i światło powinno być maksymalnie naturalne.
  • Taśmy LED Premium 5630 / taśmy LED Premium 5730 - oparte o dwa podtypy tej samej diody, zapewniaja maksymalnie mocne światło wśród pasków ledowych Premium LED Line. Jeśli zależy wam na jak największej mocy świecenia to taśmy dla Was.

Taśma LED Premium wielokolorowa - jak sama nazwa wskazuje jest to pasek LED serii Premium pozwalające na zmianę koloru świecenia. Wśród nich wyróżnić można przede wszystkim:

  • Taśmy LED Premium RGB - pozwalają na zmianę barwy w zakresie palety RGB, poprzez mieszanie barw podstawowych, czyli czerwonego, zielonego i niebieskiego.
  • Taśmy LED Premium RGBW - posiadają zalety modelu RGB, jednak dodatkowo posiadają również barwę białą o ustalonej temperaturze (niewynikającą z połączenia 3 kolorów, a z wykorzystanego luminoforu).
  • Taśmy LED Premium Multi White - pozwalające na zmianę temperatury barwy bieli, dzięki czemu oświetlenie możemy kreować w zakresie od białego ciepłego, po zimny.

Istnieją również specjalistyczne taśmy LED Premium, wśród których wyróżnić możemy taśmy LED Premium elastyczne, czy też paski LED na czarnym podkładzie. Wszystkie modele znaleźć można w naszej ofercie.

Podświetlenie telewizora, czyli nowy trend
11.02.2021 Podświetlenie telewizora, czyli nowy trend

Podświetlenie telewizora za pomocą taśmy LED to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie. Jaką taśmę wybrać i jak prawidłowo podświetlić telewizor? Cenne porady i wskazówki.

Więcej
Jakie rodzaje taśm LED wybrać?
11.02.2021 Jakie rodzaje taśm LED wybrać?

Krótki przewodnik po rodzajach taśm LED pomocny w wyborze odpowiedniej taśmy LED do własnego użytku.

Więcej
Taśma LED do kuchni – czy to dobre rozwiązanie?
11.02.2021 Taśma LED do kuchni – czy to dobre rozwiązanie?

Czy warto wykorzystać taśmę LED jako oświetlenie kuchni? Wszystkie zalety, jakie posiada taśma LED w kuchni, jaka taśmę LED do kuchni wybrać i jak ją podłączyć?

Więcej


* Pola wymagane