Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED schodowy SCALA

Profil schodowy LED Scala do dekoracyjnego oświetlenia klatki schodowej

 

Listwa schodowa LED Scala jest profilem, który zamontujemy na krawędzi każdego stopnia naszych schodów. Świetnie sprawdzi się zarówno do stworzenia efektownej aranżacji świetlnej w naszym domu czy firmie, ale często jest również używany w kinach lub teatrach. Wykonany z odlewu aluminium jest trwały i odporny na codzienne stąpanie po nim. Profil schodowy Scala montujemy za pomocą wkrętów montażowych na powierzchni schodów. Całość elementów instalacyjnych ukryjemy pod sznurem antypoślizgowym Anti, który nie tylko zasłoni wkręty montażowe, ale także zapewni bezpieczne jego użytkowania.

 

Cztery sposoby montażu taśmy LED w profilu LED Scala

 

Profil schodowy LED Scala, jest jedyną listwą aluminiową, na tyle uniwersalną, do której możemy zamontować taśmy LED na aż 4 różne sposoby:

  • Montaż w specjalnym slocie - Profil LED Scala posiada specjalny slot ukryty pod kloszem w którym zamocujemy naszą taśmę, w trzech różnych pozycjach. Pozwala to na wybór jak najbardziej odpowiedniego kąta świecenia dla naszych indywidualnych potrzeb. Tak zamontowane taśmy świecą w górę pomieszczenia.
  • Montaż pod profilem - taśmę montujemy pod powierzchnią profilu, a jej światło idealnie rozmywa się po powierzchni schodka.

Listwa schodowa LED Scala - odpowiedni klosz i klasa szczelności IP54

 

Z racji podłogowego montażu naszej listwy, Profil schodowy Scala musi zostać wyposażony, w dedykowany klosz o podwyższonej szczelności. Jest to grubsza przesłonka, wykonana z PC lub PVC, która zapewni odpowiednią ochroną taśmy LED i idealnie rozproszy jej strumień światła.

W naszym sklepie internetowym znajdą państwo:

  • Klosz do profilu LED Scala PVC - Mleczny
  • Klosz do profilu LED Scala PC - Mleczny
Kolor zaślepki:
Kolor profilu:
Długość:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 18    Wyświetl po:* Pola wymagane