Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED schodowy SCALA

Listwa schodowa LED Scala jest profilem, który zamontujemy na krawędzi każdego stopnia naszych schodów. Świetnie sprawdzi się zarówno do stworzenia efektownej aranżacji świetlnej w naszym domu czy firmie, ale często jest również używany w kinach lub teatrach. Wykonany z odlewu aluminium jest trwały i odporny na codzienne stąpanie po nim. Profil schodowy Scala montujemy za pomocą wkrętów montażowych na powierzchni schodów. Całość elementów instalacyjnych ukryjemy pod sznurem antypoślizgowym Anti, który nie tylko zasłoni wkręty montażowe, ale także zapewni bezpieczne jego użytkowania.

  1. Profil LED Scala - 4 sposoby montażu taśmy LED
  2. Listwa schodowa LED Scala - odpowiedni klosz i klasa szczelności IP54
  3. Profil LED typ Scala srebrny
  4. Profil LED typ Scala czarny
Kolor zaślepki:
Kolor profilu:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 16    Wyświetl po:

Profil LED Scala - 4 sposoby montażu taśmy LED

Profil schodowy LED Scala, jest jedyną listwą aluminiową, na tyle uniwersalną, do której możemy zamontować taśmy LED na aż 4 różne sposoby:

  • Montaż w specjalnym slocie - Profil LED Scala posiada specjalny slot ukryty pod kloszem w którym zamocujemy naszą taśmę, w trzech różnych pozycjach. Pozwala to na wybór jak najbardziej odpowiedniego kąta świecenia dla naszych indywidualnych potrzeb. Tak zamontowane taśmy świecą w górę pomieszczenia.
  • Montaż pod profilem - taśmę montujemy pod powierzchnią profilu, a jej światło idealnie rozmywa się po powierzchni schodka.
 

Listwa schodowa LED Scala - odpowiedni klosz i klasa szczelności IP54

Z racji podłogowego montażu naszej listwy, Profil schodowy Scala musi zostać wyposażony, w dedykowany klosz o podwyższonej szczelności. Jest to grubsza przesłonka, wykonana z PC lub PVC, która zapewni odpowiednią ochroną taśmy LED i idealnie rozproszy jej strumień światła.

W naszym sklepie internetowym znajdą państwo:

  • Klosz do profilu LED Scala PVC - Mleczny
  • Klosz do profilu LED Scala PC - Mleczny

 

Profil LED typ SCALA srebrny

Profile LED Scala srebrne to profile, które montujemy na krawędzi stopni schodów. Profile LED Scala srebrne sprawdzają się jako podstawa do utworzenia efektownej aranżacji świetlnej w domu, biurze oraz w firmie. Profile LED Scala srebrne używane są także w budynkach użyteczności publicznej kinach i teatrach. Profile schodowe Scala srebrne są trwałe i odporne na stąpanie po nich. Profil aluminiowy LED Scala srebrny montowany jest za pomocą wkrętów montażowych na powierzchni schodów. Do profili LED Scala srebrnego dostępne są klosze o podwyższonej szczelności. Zapewniają one odpowiednią ochronę taśm ledowych. Chronią taśmy ledowe przed uszkodzeniami i działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Jednocześnie profil LED Scala srebrny działa jak radiator i odprowadza nadmiar ciepła z pracującej taśmy. Dzięki temu taśmy LED profilu Scala działają bezawaryjnie, żywotnie oraz trwale. Profil LED Scala srebrny to podstawa zbudowania ciekawego, designerskiego i funkcjonalnego oświetlenia schodowego. Profile LED Scala srebrne sprawdzają się wszędzie tam, gdzie szukamy ciekawych rozwiązań na oświetlenie schodów. Profile LED Scala srebrne dostępne są w odcinkach 1 m oraz 2 m.

 

Profil LED typ SCALA czarny

Profil LED Scala czarny to profil schodowy. Profil LED czarny Scala montujemy na krawędzi stopni schodów. Profile LED Scala czarne sprawdzają się we wnętrzach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Profile LED Scala czarne są doskonałym rozwiązaniem do domów, biur, firm, a także kin lub teatrów oraz budynków użyteczności publicznej. Do profili LED Scala czarnych dostępne są wszystkie akcesoria montażowe oraz różnego rodzaju klosze o podwyższonej szczelności. Profil LED czarny schodowy Scala odporny jest na stąpanie po nim. Czarny profil LED Scala jak każdy profil aluminiowy LED działa także ochronnie dla taśmy świecącej w środku. Zabezpiecza on taśmy ledowe przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Jednocześnie działając jak radiator, odprowadza nadmiar ciepła z pracującej taśmy. Dzięki temu taśma nie przegrzewa się, zyskując na trwałości i żywotności. Profil LED Scala czarny sprawdza się wszędzie tam, gdzie szukamy funkcjonalnego, estetycznego i efektywnego systemu oświetlenia schodów. Instalacja oświetlenia zbudowanego na podstawie profilu LED czarnego Scala zawsze zwróci na siebie uwagę, zachwyci i zapadnie w pamięć każdemu obserwatorami. Profile LED Scala czarne to uniwersalne listwy do zastosowania w każdym rodzaju pomieszczenia.* Pola wymagane