Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Belka świetlówkowa

Belki świetlówkowe to proste oprawy do świetlówek LED wyposażone w gniazda G13. Służą do podłączenia świetlówki LED o długości 60 cm, 90 cm, 120 cm lub 150 cm. Wybierając oprawę świetlówkową typu belka, powinniśmy zwrócić uwagę na jej sposób zasilania świetlówki. Obecnie dostępne są belki świetlówkowe zasilanie jednostronnie lub dwustronnie, przeznaczone do dwóch różnych typów świetlówki. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo obie wersje.

  1. Belki świetlówkowe
  2. Oprawa świetlówkowa belka
  3. Belka świetlówkowa 60cm
  4. Belka świetlówkowa 120cm
  5. Belka świetlówkowa 150cm
Ilość świetlówek:
Producent:
Długość lampy:
Długość:
od: do mm
Szerokość:
od: do mm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 9    Wyświetl po:

Belki świetlówkowe

Belka świetlówkowa to oprawa zakończona z dwóch stron gniazdami G13. Jest to lampa przeznaczona do montażu w niej jednej lub dwóch świetlówek LED. W naszej ofercie znajdą Państwo belki świetlówkowe przeznaczone do świetlówek zasilanych jednostronnie lub dwustronnie. Belka świetlówkowa z zasilaniem jednostronnym została wyposażona gniazda, w którym jedno jest zasilające (podłączenie L i N), natomiast drugie stanowi wyłącznie uchwyt świetlówki. W przypadku belki świetlówkowej zasilanej dwustronnie, mamy tam oba gniazda podłączone do zasilania. Jedno gniazdo podłączone jest do przewodu neutralnego drugie natomiast do fazowego. Obecnie najpopularniejsza jest oprawa świetlówkowa belka przeznaczona do świetlówek jednostronnie zasilanych, które stają się powoli standardem w naszym kraju.

 

Oprawa świetlówkowa belka

Belki świetlówkowe występują najczęściej w wersji na pojedynczą świetlówkę LED. Dostępne są one w różnych długościach z opcją liniowego łączenia (w zależności od modelu). W ciągłej sprzedaży mamy także belki świetlówkowe, do których zamontujemy aż dwie świetlówki LED. Będą one doskonałym rozwiązaniem, kiedy potrzebuje, mocniejszego podświetlenia, z dwóch źródeł światła będziemy w stanie wygenerować już mocny strumień świetlny.

 

Oprawa świetlówkowa belka to ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie do oświetlenia różnych przestrzeni. Pozwala zminimalizować koszty zakupu oprawy do minimum, a wykonana z trwałego materiału, spokojnie poradzi sobie praktycznie w każdych warunkach. Belka świetlówkowa dedykowana jest do montażu ściennego lub sufitowego. Istnieje również możliwość jej montażu na linkach zwieszanych.

 

Belka świetlówkowa 60cm

Belka świetlówkowa 60 cm to oprawa, w której montowana jest świetlówka LED 60 cm. Mamy do wyboru oprawy na jedną oraz na dwie świetlówki. Możemy wybierać belki zasilane jednostronnie lub dwustronnie. W zależności od potrzeb i oczekiwań znajdziemy belkę świetlówkową 60 cm dostosowaną do naszej indywidualnej sytuacji. Jest to najkrótsza belka świetlówkowa, Belki świetlówkowe 60 cm montowane są natynkowo. Przeznaczone są do montażu ściennego lub sufitowego. Belki świetlówkowe 60 cm możemy także zmontować w sposób zwieszany na linkach. Belki świetlówkowe o długości 60 cm wykonane są z trwałych i żywotnych komponentów, odpornych na niekorzystne warunki pracy, na jakie mogą być narażone. Belka świetlówkowa o długości 60 cm nadaje się do oświetlania praktycznie każdej przestrzeni. Jest doskonałym źródłem światła w różnego rodzaju warsztatach, magazynach, ale także komórkach, korytarzach czy piwnicach. Belka świetlówkowa 60 cm to praktyczne i ekonomiczne zarazem rozwiązanie, zapewniające dobre warunki oświetleniowe w każdym miejscu, w jakim zostanie zainstalowana.

 

Belka świetlówkowa 120cm

Belka świetlówkowa 120 cm jest oprawą, w której zamontowana może być świetlówka LED 120 cm. Jest to belka o średniej długości. Belki świetlówkowe 120 cm mogą mieć postać belki do montażu pojedynczej świetlówki, może to być belka przystosowana dla dwóch świetlówek. Belki świetlówkowe o długości 120 cm są belkami montowanymi natynkowo. Można je montować ściennie lub sufitowe. Przy wykorzystaniu linek zwieszanych istnieje również możliwość montażu belki w sposób zwieszany. Belka świetlówkowa to doskonałe źródło światła w pomieszczeniach różnego rodzaju. Zapewnia ona dobre światło we wnętrzach przemysłowych i komercyjnych, ale także doskonale sprawdza się w budownictwie mieszkaniowym. Za pomocą belki świetlówkowej 120 cm możemy zapewnić dobre warunki pracy w różnego rodzaju warsztatach, magazynach, halach produkcyjnych, czy sklepach. Belka świetlówkowa o długości 120 cm będzie także dobrym rozwiązaniem w piwnicach, komórkach, garażach i innego rodzaju budynkach gospodarczych. Belki siatkówkowe 120 cm to produkty trwałe i żywotne, odporne na niekorzystne warunki pracy. Jest to rozwiązanie praktyczne i ekonomiczne. Wszędzie, gdzie zainstalujemy belkę świetlówkową 120 cm, będziemy mogli cieszyć się z dobrego światła, sprzyjającego wszystkim czynnościom odbywającym się w tym konkretnym pomieszczeniu.

 

Belka świetlówkowa 150cm

Belka świetlówkowa 150 cm to najdłuższa z belek świetlówkowych. Zamontujemy w niej świetlówki LED 150 cm. Belka świetlówkowa 150 cm zapewnia jasne i wydajne światło w miejscu swojej instalacji. Belki świetlówkowe 150 cm przeznaczone są do montażu natynkowego. Można montować je ściennie lub sufitowo. Przy wykorzystaniu linek zwieszanych istnieje także możliwość zawieszenia oprawy w wysokich wnętrzach. Belka świetlówkowa o długości 150 cm może być belką zasilaną jednostronnie lub dwustronnie. Belki świetlówkowe 150 cm są dobrym rozwiązaniem oświetleniowym w różnego rodzaju wnętrzach. Sprawdzają się praktycznie w każdym wnętrzu. Beli świetlówkowe 150 cm są dobre do oświetlania warsztatów, magazynów, hal produkcyjnych itp. Belka świetlówkowa 150 cm spełnia swoje zadanie także w garażach, komórkach, piwnicach i na korytarzach budynków wielorodzinnych. Belki świetlówkowe 150 cm to produkty trwałe i żywotne, odporne na niekorzystne warunki pracy. Belka świetlówkowa 150 cm to gwarancja dobrego, mocnego i wydajnego światła, sprzyjającego wszystkim czynnościom odbywającym się we wnętrzu, które oświetla.

Lampy do warsztatu – Ranking – TOP 10
11.02.2021 Lampy do warsztatu – Ranking – TOP 10

Najlepsze lampy warsztatowe. Ranking lamp do oświetlenia warsztatu.

Więcej
Oświetlenie magazynu – jak to zrobić poprawnie?
11.02.2021 Oświetlenie magazynu – jak to zrobić poprawnie?

Jak prawidłowo oświetlić magazyn? Porady i wskazówki jakie oświetlenie będzie najlepsze do magazynu. Cenne porady i wskazówki.

Więcej


* Pola wymagane