Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Belka świetlówkowa

Belki świetlówkowe to proste oprawy do świetlówek LED wyposażone w gniazda G13. Służą do podłączenia świetlówki LED o długości 60 cm, 90 cm, 120 cm lub 150 cm. Wybierając oprawę świetlówkową typu belka, powinniśmy zwrócić uwagę na jej sposób zasilania świetlówki. Obecnie dostępne są belki świetlówkowe zasilanie jednostronnie lub dwustronnie, przeznaczone do dwóch różnych typów świetlówki. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo obie wersje.

  1. Belki świetlówkowe
  2. Oprawa świetlówkowa belka
Ilość świetlówek:
Producent:
Długość świetlówki:
Zasilanie:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 10    Wyświetl po:

Belki świetlówkowe

Belka świetlówkowa to oprawa zakończona z dwóch stron gniazdami G13. Jest to lampa przeznaczona do montażu w niej jednej lub dwóch świetlówek LED. W naszej ofercie znajdą Państwo belki świetlówkowe przeznaczone do świetlówek zasilanych jednostronnie lub dwustronnie. Belka świetlówkowa z zasilaniem jednostronnym została wyposażona gniazda, w którym jedno jest zasilające (podłączenie L i N), natomiast drugie stanowi wyłącznie uchwyt świetlówki. W przypadku belki świetlówkowej zasilanej dwustronnie, mamy tam oba gniazda podłączone do zasilania. Jedno gniazdo podłączone jest do przewodu neutralnego drugie natomiast do fazowego. Obecnie najpopularniejsza jest oprawa świetlówkowa belka przeznaczona do świetlówek jednostronnie zasilanych, które stają się powoli standardem w naszym kraju.

 

Oprawa świetlówkowa belka

Belki świetlówkowe występują najczęściej w wersji na pojedynczą świetlówkę LED. Dostępne są one w różnych długościach z opcją liniowego łączenia (w zależności od modelu). W ciągłej sprzedaży mamy także belki świetlówkowe, do których zamontujemy aż dwie świetlówki LED. Będą one doskonałym rozwiązaniem, kiedy potrzebuje, mocniejszego podświetlenia, z dwóch źródeł światła będziemy w stanie wygenerować już mocny strumień świetlny.

 

Oprawa świetlówkowa belka to ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie do oświetlenia różnych przestrzeni. Pozwala zminimalizować koszty zakupu oprawy do minimum, a wykonana z trwałego materiału, spokojnie poradzi sobie praktycznie w każdych warunkach. Belka świetlówkowa dedykowana jest do montażu ściennego lub sufitowego. Istnieje również możliwość jej montażu na linkach zwieszanych.

Lampy do warsztatu – Ranking – TOP 10
11.02.2021 Lampy do warsztatu – Ranking – TOP 10

Najlepsze lampy warsztatowe. Ranking lamp do oświetlenia warsztatu.

Więcej
Oświetlenie magazynu – jak to zrobić poprawnie?
11.02.2021 Oświetlenie magazynu – jak to zrobić poprawnie?

Jak prawidłowo oświetlić magazyn? Porady i wskazówki jakie oświetlenie będzie najlepsze do magazynu. Cenne porady i wskazówki.

Więcej


* Pola wymagane