Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Kinkiet regulowany

Osoby ceniące przede wszystkim wygodę i komfort użytkowania lubią wyposażać swoje wnętrza w urządzenia, które na pierwszym miejscu są funkcjonalne. Także i kwestii oświetlenia wybierają produkty, które przede wszystkim są komfortowe w użytkowaniu. Dla takich właśnie osób przeznaczone są kinkiety z regulacją. Kinkiety regulowane to kinkiety ścienne, w których możemy regulować kierunek padania emitowanej wiązki światła, tak aby zapewnić dobre oświetlenie do danych czynności. Kinkiet regulowany to najczęściej kinkiet do czytania lub funkcjonalny kinkiet nad lustro. Kinkiet na wysięgniku sprawdzają się także gabinetach, w których zapewniają dobre warunki do pracy i zdecydowanie zwiększają jej efektywność. Kinkiet regulowany jest również częstym elementem wyposażenia pokoi dziecięcych. Regulacja kinkietu zapewnia dobre światło dla każdej z czynności, jaką wykonywać będzie nasza pociecha.

Źródło światła:
Kolor:
Producent:
Klasa energetyczna:
Trzonek:
Gwarancja:
Materiał wykonania:
Barwa światła:
Napięcie:
Szerokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Wysokość:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Wydajność:
od: do lm/W
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 100    Wyświetl po:

Kinkiet ścienny regulowany

Kinkiet regulowany sprawdza się we wnętrzach mieszkaniowych, ale także komercyjnych. Lampa regulowana ścienna to niemalże obowiązkowy element wyposażenia każdego pokoju hotelowego. Regulowany kinkiet nad łóżko daje możliwość dopasowania kierunku padania światła każdemu gościowi we wszystkich czynnościach, jakim oddaje się on przed pójściem spać. Kinkiety z regulacją znaleźć możemy także w obiektach gastronomicznych czy różnego rodzaju poczekalniach. Dzięki regulacji każdy gość i oczekujący na wizytę klient może skierować światło tak, aby mieć dobre warunki do przejrzenia menu czy zapełnienia czasu oczekiwania na przykład lekturą prasy. Kinkiety z regulacją w sklepach i salonach sprzedaży dają szansę zmiany kierunku padania światła w przypadku zmiany ekspozycji i zawsze dobrze oświetlają sprzedawane produkty.

 

Kinkiet na ramieniu

Kinkiet z regulacją w domach najczęściej wykorzystywany jest w trzech pomieszczeniach. Są to mianowicie sypialnia, łazienka oraz salon. W sypialni kinkiet regulowany to doskonały kinkiet do czytania. Każda osoba oddająca się lekturze przed snem doceni taki kinkiet zamontowany nad wezgłowiem łózka. Możliwość regulacji daje szansę dopasowani światła, tak aby było one komfortowe i bezpieczne dla czytelnika w każdej pozycji, w jakiej on się ułoży. W łazience z kolei regulowany kinkiet nad lustro zapewnia doskonałe światło dla każdej czynności pielęgnacyjnej przed nim się odbywającej. Wszyscy domownicy bez względu na swój wzrost mogą tak wyregulować kinkiet, aby mieć dobre warunki do wszystkich czynności odbywających się przed lustrem. Salon, czyli kolejne miejsce dobre dla wykorzystania kinkietu regulowanego daje szanse na skorzystanie z wszystkich zalet tego typu lampy. Regulowany kinkiet przy fotelu lub kanapie sprawia, że każdy może tak wyregulować kierunek padania światła, aby mieć dobre oświetlenie jednakowo do lektury, rozwiązywania krzyżówek, sprawdzania pracy domowej dzieciom, przeglądania wiadomości w telefonie czy zabawy z najbliższymi.

 

Kinkiet na wysięgniku 

Kinkiety z regulacją to lampy z regulowanym kloszem wyposażonym w źródło światła, lampy z elastycznym ramieniem, na którego końcu znajduje się źródło światła, a także kinkiety na wysięgniku w stylu starej rozciąganej sprężyny. Dostępne są kinkiety ze zintegrowanym źródłem światła LED lub kinkiety, w których światło emituje zakupiona osobno żarówka. Znajdziemy kinkiety, do których właściwa jest żarówka LED E27, żarówka LED E14 lub ledowa żarówka GU10. Dobierając parametry żarówki, tak aby spełniała nasze oczekiwania, dopasujemy światło emitowane z kinkietu regulowanego do naszych potrzeb i wymagań. Kinkiety regulowane dostępne są w różnej kolorystyce. Różna stylistyka kinkietów regulowanych sprawia, że będą one doskonale pasować do każdego sposobu aranżacji naszego wnętrza. Znajdziemy więc kinkiety do nowoczesnych wnętrz minimalistycznych, wnętrz industrialnych w stylu loft, wnętrz klasycznych czy takich w stylu skandynawskim.

 

Kinkiet z regulowanym ramieniem

Sklep smd-led.pl oferuje jedynie produkty najwyższej jakości o doskonałych parametrach technicznych. Wszystkie kinkiety regulowane z naszej oferty to lampy pochodzące od renomowanych producentów, wykonane z najwyższej jakości materiałów przy zachowaniu szczególnej dbałości o szczegóły. Kinkiety regulowane z naszej oferty to lampy trwałe i żywotne. Potwierdzeniem ich jakości jest nawet 5-letnia gwarancja, jakiej producenci udzielają na swoje lampy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą atrakcyjnych i funkcjonalnych kinkietów ściennych. Zapewniamy, że każdy kinkiet z regulacją jest w stanie spełnić wszystkie Państwa oczekiwania odnośnie doskonałego światła w swoim wnętrzu. Zachęcamy również do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami. Odpowiedzą oni chętnie na każde Państwa pytanie i rozwieją wszystkie pojawiające się wątpliwości. Wspólnie oświetlimy funkcjonalnie każde pomieszczenie i nadamy charakteru Państwa wnętrzom.* Pola wymagane