Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Żarówka GX53

GX53 to trzonek bardzo czesto spotykany w niezbyt wysokich lampach wewnętrznych i zewnęntrzych. Żarówka GX53 jest, więc odpowiedzią na coraz prężnie rozwijający się minimalistyczny styl, niskich lamp. Żarówka LED GX53 ma jedynie 28mm wysokości, przez co doskonale sprawdzi się w niezbyt wysokich żyrandolach, czy lampach ogrodowych.

  1. GX53 - płaska i oszczędna żarówka LED
  2. Żarówka GX53 idealnie sprawdzi się w oświetleniu ogrodowym
  3. Trzonek GX53 i jego zalety
Producent:
Klasa energetyczna:
Kąt świecenia:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Strumień świetlny:
od: do lm
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 4    Wyświetl po:

GX53 - płaska i oszczędna żarówka LED

Żarówka GX53 to płaskie źródło światła, które bardzo często spotykane jest w oświetleniu wnętrz mieszkalnych czy w lampach ogrodowych. Są to kompaktowe żarówki, które stanowią energooszczędny zamiennik tradycyjnych żarówek GX53. Żarówka Ledowa z gwintem GX53 dzięki swoim wymiarom (74x28mm) jest idealnym wyborem wśród opraw podtynkowych czy w oświetleniu meblowym. Ich odpowiednie parametry techniczne sprawiają, że są pełnowartościowym i energooszczędnym rozwiązaniem, oraz wydajnym zamiennikiem tradycyjnych żarówek.

 

Żarówka GX53 idealne sprawdzi się w oświetleniu ogrodowym

Lampy LED GX53 są również, bardzo często spotykanym źródłem światła w zewnętrznym oświetleniu ogrodowym. Ich płaska obudowa sprawia, że są bardzo praktycznym rozwiązaniem w lampach o niezbyt wysokim kloszu. Podczas zewnętrznego stosowania żarówka LED GX53 nie może zostać narażona bezpośrednio na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Ze względów bezpieczeństwa i żywotności żarówka wyposażona w trzonek GX53 LED odpowiednio zabezpieczona kloszem lampy, przed działaniem szkodliwych warunków zewnętrznych.

 

Trzonek GX53 i jego zalety

Żarówka GX53 LED posiada wiele atutów względem tradycyjnych źródeł światła. Oto najważniejsze z nich:

  • Niska temperatura pracy
  • Brak promieniowania UV i IR
  • Żywotność sięgająca 50000h
  • Niewielkie wydzielanie ciepła

Nie możemy zapomnieć również o energooszczedności. Żarówka GX53, która została wykonana w technologii LED, jest oszczędnym zamiennikiem tradycyjnych źródeł światła o znacznie wyższym poborze energii.

Rodzaje żarówek i ich oznaczenia
10.02.2021 Rodzaje żarówek i ich oznaczenia

Gwinty żarówek oraz ich rodzaje mogą być przeróżne, a wybór odpowiedniego źródła światła może stanowić nie lada wyzwanie.

Więcej
Żarówki ledowe czy energooszczędne?
10.02.2021 Żarówki ledowe czy energooszczędne?

Żarówki ledowe, czy energooszczędne? Które lepiej wybrać i czy żarówki ledowe będą dobrym wyborem do domu, biura i firmy.

Więcej


* Pola wymagane