Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Rozgałęźnik elektryczny

Duża ilość używanych urządzeń elektrycznych powoduje konieczność wykorzystania takiego przedmiotu jak rozgałęźnik elektryczny. Stosując rozgałęźnik prądu, uzyskujemy możliwość podłączenia do prądu kilku odbiorników prądu. Wykorzystując rozgałęziacz elektryczny, zyskujemy dodatkowe gniazdka elektryczne do podłączenia każdego z naszych urządzeń. Rozgałęźnik do gniazdka jest więc niezwykle funkcjonalnym narzędziem we współczesnym świecie, pełnym różnego rodzaju sprzętów elektrycznych.

  1. Rozgałęźnik prądu
  2. Rozgałęźnik do gniazdka
Producent:
Szerokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Wysokość:
od: do mm
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 93    Wyświetl po:

Rozgałęźnik prądu

Sklep smd-led.pl oferuje rozgałęźnik do kontaktu w różnej postaci. Mamy więc możliwość zakupienia rozgałęźnika okrągłego, podłużnego prostokątnego, a także w postaci "trójnika". Na naszej stronie znaleźć można rozgałęźnik do kontaktu z trzema bądź czterema gniazdami. W zależności od potrzeb zaopatrzyć się możemy w rozgałęźniki elektryczne wyposażone w uziemienie lub tego uziemienia pozbawione. Zakupimy rozgałęźnik do podłączenia wtyczek okrągłych, a także rozgałęźnik elektryczny płaski. Każdy rozgałęźnik do gniazdka elektrycznego z naszej oferty to produkt wysokiej jakości, zapewniający trwałość i solidność. Rozgałęźniki z naszej oferty są produktami o niskich cenach w stosunku do oferowanej jakości.

 

Rozgałęźnik do gniazdka

Tak zwana złodziejka, czyli rozgałęźnik elektryczny to od lat jedno z podstawowych narzędzi do wykorzystywania większej liczby odbiorników elektrycznych. Rozgałęziacz do kontaktu wykorzystamy zarówno w domu, jak i firmie. Wykorzystując rozgałęźnik do prądu, podłączymy cały osprzęt znajdujący się przy stanowisku komputerowym, kilka urządzeń wykorzystywanych w kuchni czy większą ilość elektronarzędzi używanych w przydomowym warsztacie. Rozdzielacz do gniazdka elektrycznego okazuje się wielofunkcyjnym narzędziem, niezbędnym w dzisiejszym świecie.* Pola wymagane