INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Oprawy piwniczne LED

Oprawy piwniczne LED - energooszczędne oświetlenie do piwnicy, werandy czy korytarza

 
Lampy piwniczne LED to zadaniowe lampy, przystosowane do oświetlenia gospodarstw domowych. Świetnie sprawdzą się zarówno w instalacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Wszystkie nasze oprawy piwniczne LED zostały wykonane z wysokiej jakości obudowy i trwałego klosza, co zapewnia im dużą wytrzymałość, a ponadto wysoką klasę szczelności. W ramach oferty naszego sklepu spotkasz:
  • Lampy piwniczne IP44 - oprawy odporne na rozbryzgującą się wodę
  • Lampy piwniczne IP65 - oprawy odporne na strumienie wody lane z dowolnego kierunku
 

Lampy piwniczne LED czyli oprawy do zadań specjalnych

 
Oprawy garażowe LED mimo niepozornego wyglądu idealnie sprawdzą się w miejscach wzmożonej aktywności fizycznej i umysłowej. Oprawa kanałowa LED to specjalistyczny produkt, przystosowany do montażu natynkowego. Są to techniczne lampy, które są odporne na uszkodzenia i bezpieczne w użytkowaniu. Prosta konstrukcja naszych lamp i atrakcyjna cena sprawiają, że nasze oprawy są coraz częściej spotykanym typem oświetlenia w pomieszczeniach gospodarczych.
 

Oprawy piwniczne LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu

 
W ofercie sklepu SMD-LED.pl spotkają Państwo lampy garażowe LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu. Jest to wygodny sposób na jeszcze większą energooszczędność, gdyż nasza lampa będzie zapalać się tylko w wymaganych przez nas warunkach. Czujnik mikrofalowy użyty w naszych lampach działa na zasadzie emisji i odbioru fal elektromagnetycznych. Posiada możliwość regulacji, przez co ustawimy go w indywidualny, najbardziej wygodny dla nas sposób.
[Produktów w tej kategorii: 5]   Wyświetl po:* Pola wymagane