Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Akumulatory do oświetlenia awaryjnego

Obiekty, w których mamy do czynienia z nagromadzeniem większej liczby ludzi, a także tych, w których odbywa się praca, zarówno biurowa, jak i fizyczna oraz w budynkach użyteczności publicznej, ważną rolę odgrywa oświetlenie awaryjne, w tym szczególne znaczenie ma oświetlenie ewakuacyjne. Oświetlenie takie musi spełniać wymagania zawarte w normie PN-N-01256/02 lub PN-ISO 7010. Aby spełnione były wszystkie warunki techniczne i oświetlenie zapewniało bezpieczeństwo w sytuacjach kryzysowych, konieczne jest zastosowanie dobrej jakości, wydajnego zasilania bateryjnego. Poza systemami baterii centralnej oprawy awaryjne musząc być wyposażone w wysokiej jakości, trwałe i solidne akumulatory awaryjne. Firma Intelight przychodzi z pomocą każdemu użytkownikowi oświetlenia awaryjnego, oferując w naszym sklepie właśnie takie pakiety akumulatorów Primus Tec.

  1. Akumulatory Intelight Primus Tec
  2. Akumulatory do opraw Intelight
Producent:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 5    Wyświetl po:

Akumulatory Intelight Primus Tec

Wszystkie pakiety akumulatorów Intelight Priums Tec posiadają deklarację zgodności CE i spełniają rygorystyczne wymagania, stawiane przed nimi przepisami prawa i zapewniają trwałość oraz bezpieczeństwo funkcjonowania oświetlenia awaryjnego oczekiwane od oświetlenia awaryjnego w nie wyposażonego. Pakiety akumulatorów stosowane są do zestawów zasilania awaryjnego Primus. Baterie akumulatorów niklowo-kadmowe (Ni-Cd HT) służą do zasilania układów zasilających oświetlenie awaryjne. W zależności od pojemności mogą podtrzymać funkcję oświetlenia awaryjnego od 1 do 3 godzin. Charakteryzują się one bardzo wysoką jakością wykonania z ogniw przystosowanych do pracy w wysokiej temperaturze.

 

Akumulatory do opraw Intelight

Zestawy akumulatorów posiadają klasę szczelności IP20, ich obudowa wykonana jest z wysokiej jakości poliwęglanu PC klasy V0 i przeznaczone są do pracy w zakresie temperatur 5°C - 50°C. Oferowane pojemności akumulatorów mieszczą się w przedziale 3 × 2,5 Ah - 4 × 4,0 Ah. Baterie Intelight zasilają oprawy oświetleniowe wyposażone w świetlówki 4-pinowe (T8/G13) o mocy 6-58 W i obsługiwane przez nie są stateczniki KVG i EVG. Ich czas autonomii to 2h-3h, a pracować mogą w trybie awaryjnym lub sieciowo-awaryjnym. Na zamówienie dostępna jest także wersja z testem ręcznym. Zestawy akumulatorów Primus Tec montowane są na zewnątrz oprawy lub przykręcane w jej wnętrzu. Zestawy akumulatorów Intelight posiadają Złącze typu V i montowane są w uchwytach typu C lub D.* Pola wymagane