Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampa do salonu kosmetycznego

Lampa do salonu kosmetycznego jest prawdziwym sprzymierzeńcem każdego właściciela i pracownika takiego salonu. Dobre oświetlenie w salonie ułatwia pracę i poprawia odbiór salonu przez klientki. Odpowiednio dobrane lampy do salonu beauty pozwalają także uniknąć błędów przy doborze kolorystyki. Dzięki tym lampom praca każdego salonu wkroczy na wyższy poziom świadczenia usług kosmetycznych i fryzjerskich. 

  • Odpowiednia lampa do salonu kosmetycznego ułatwia i przyspiesza pracę. 
  • Dobre lampy do salonu beauty to także większe zadowolenie klientów salonu. 
  • Lampy do salonu kosmetycznego mają wysoki wskaźnik oddawania barw CRI. 
  • Wskaźnik ten informuje, w jakim stopniu kolory oświetlone lampą wyglądają tak, jak będą wyglądały w świetle słonecznym. Im bliższy jest on 100, tym lepiej odwzorowana jest kolorystyka. 
  • W salonie kosmetycznym wskazane jest używanie lamp LED. 
  • Lampy LED do salonu kosmetycznego są lampami o doskonałych parametrach i wysokiej energooszczędności. 

Lampa do salonu kosmetycznego jest źródłem światła, które ma spełniać kilka zadań, jakie są przed nią stawiane. Oświetlenie w salonie kosmetycznym przede wszystkim służy bardzo praktycznemu celowi. Dzięki niemu personel działa sprawniej i bardziej wydajnie. Dobre światło to wyraźne widzenie klientów i zapewnienie, że wszystko jest poprawnie zrobione. Nawet najlepsza kosmetyczka, fryzjer czy stylistka paznokci będą mieć kłopoty z dobrym wykonywaniem swoich zadań przy kiepskim oświetleniu. Lampy do salonu kosmetycznego to profesjonalne lampy, które zostały stworzone specjalnie z myślą między innymi o salonach kosmetycznych, fryzjerskich, manicure i tym podobnych. Dzięki lampie do salonu beauty praca personelu salonu staje się łatwiejsza, wszystkie czynności są wykonane lepiej, a klienci mogący obserwować przebieg prac w dobrym świetle, mają poczucie dobrze wydanych pieniędzy.

  1. Lampy do salonu beauty
  2. Lampa LED do salonu kosmetycznego 
  3. Lampa do gabinetu kosmetycznego
Materiał wykonania:
Kolor:
Producent:
Źródło światła:
Barwa światła:
Ilość gniazd:
Klasa energetyczna:
Źródło światła w komplecie:
Gwarancja:
Trzonek:
Szerokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Wysokość:
od: do mm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia:
od: do °
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 214    Wyświetl po:

Lampy do salonu beauty 

Lampy do salonu beauty to wyposażenie salonu kosmetycznego, które nie może zostać zlekceważony. Odpowiednio dobrane lampy do salonu piękności sprawiają, że cała załoga salonu ma dużo bardziej komfortowe warunki do pracy. Dobre światło ułatwia ich pracę, nie męczy wzroku i pozwala dobrze odwzorować wszystkie kolory, jakich używa personel. A kolor w salonie kosmetycznym jest niezwykle istotny. To tutaj bowiem zmieniamy kolor włosów, paznokci czy makijażu. Światło z lampy do salonu kosmetycznego to również pozytywny wpływ na nastrój klientów, ich pierwsze odczucia po wejściu do salonu i zajęciu miejsca w fotelu na stanowisku pracy. Dobre światło pozwala im widzieć poprawnie, jak przebiega ich metamorfoza. Jednym słowem lampa do salonu kosmetycznego to prawdziwy przyjaciel i sprzymierzeniec każdego właściciela salonu. Dzięki lampie do salonu beauty wszyscy będą zadowoleni i usatysfakcjonowani. Zarówno personel, klienci, jak i właściciel salonu.

 

Lampa LED do salonu kosmetycznego 

Nowoczesna lampa do salonu kosmetycznego to owoc doświadczenia i wiedzy producentów oświetlenia. Emitowane przez nią światło ma ściśle dobrane parametry tak, aby, jak rozświetlać stanowisko pracy w możliwie najlepszy sposób. Przede wszystkim lampy do salonu beauty to lampy o wysoki wskaźniku oddawania barw CRI. Jest to wskaźnik, który informuje nas, w jakim stopniu kolory oświetlone daną lampą, wyglądają tak, jak będą wyglądać w świetle dziennym, słonecznym. Jest to niezwykle istotne w salonie kosmetycznym. Szeroka paleta barw, jakie są w takim salonie używane, może sprawiać problemy i przekłamywać personel salonu, jeśli ich stanowiska nie będą poprawnie oświetlone. Lampa do salonu piękności o wysokim CRI oświetli wszystko tak, jakby praca odbywała się na zewnątrz przy pięknej słonecznej pogodzie. Dzięki temu łatwo jest dobrać właściwy odcień. Klientki z kolei nie będą rozczarowane po wyjściu z salonu na zewnątrz. Kolor, który wydawał się idealny w środku, będzie prezentował się tak samo na dworze. Znaczenie lampy do salonu kosmetycznego jest w tym zakresie nie do przecenienia.

 

Lampa do gabinetu kosmetycznego

Każda lampa do salonu kosmetycznego z oferty sklepu internetowego smd-led.pl to doskonała lampa o najlepszych możliwych parametrach świecenia. Wszystkie lampy do salonów kosmetycznych z naszej oferty pochodzą od najlepszych producentów oświetlenia na rynku. Wyprodukowane zostały jedynie z wysokogatunkowych komponentów, przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Lampy do salonu kosmetycznego z naszej oferty są lampami trwałymi, żywotnymi i bezawaryjnymi. Ich doskonałe światło, ciekawa stylistyka, duża funkcjonalność i energooszczędność zostaną docenione przez każdego prowadzącego salon kosmetyczny. Lampy LED do salonu kosmetycznego to lampy oferujące perfekcyjne światło, które przy okazji zapewniają duże oszczędności w stosunku do tradycyjnych lamp, używanych do tej pory. Nowoczesne lampy LED do salonu kosmetycznego sprawiają, że każdy salon beauty nimi oświetlony będzie budził emocje i aspiracje. Klienci wyjdą z takiego salonu odprężeni, zrelaksowani z poczuciem perfekcyjnie wykonanego makijażu, fryzury czy manicure.

lampa do salonu kosmetycznego
Lampa do salonu kosmetycznego

 * Pola wymagane