Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Kinkiet nad łózko

Sypialnia jest jednym z najważniejszych, o ile nie najważniejszym pomieszczeniem w domu dla wszystkich domowników. To tutaj odpoczywamy po trudach dnia codziennego, relaksujemy się, rozmawiamy z najbliższymi i gromadzimy siły na kolejne dni. Wielu z nas lubi przed snem relaksować się czytając książki, czasopisma lub przeglądając internet w telefonie. Głownie dla tych osób przeznaczone są kinkiety na łóżko. Zapewniają one dobre warunki do lektur i pracy przy laptopie czy telefonie. Jednak kinkiet nad łóżkiem sprawdza się nie tylko podczas lektury. Dzięki kinkietowi mamy możliwość uzyskania dobrego oświetlenia przy każdej innej czynności wykonywanej podczas odpoczynku w łóżku lub przed położeniem się spać. Niektórzy z nas lubią także zasypiać przy zapalonym świetle. Także i dla tych osób kinkiet nad łóżkiem okazuje się nad wyraz funkcjonalnym elementem wyposażenia sypialni. Każdy, kto zaznał przyjemności relaksu w sypialni wyposażonej w atrakcyjny kinkiet nad łóżkiem, emitujący przyjemne, relaksujące światło, nie wyobraża sobie już sypialni pozbawionej tego elementu oświetlenia.

Materiał wykonania:
Kolor:
Barwa światła:
Producent:
Źródło światła w komplecie:
Źródło światła:
Trzonek:
Napięcie:
Gwarancja:
Wysokość:
od: do mm
Kąt świecenia:
od: do °
Szerokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 82    Wyświetl po:

Kinkiet nad łóżko

Kinkiet nad łóżkiem pełni funkcję dekoracyjną, ale także użytkową. Ważne, aby w sypialni było przyjemnie i przytulnie. Atrakcyjny kinkiet nad łóżko musi stylistycznie pasować do reszty wystroju sypialni i sposobu jej aranżacji. Dobrze dobrany kinkiet umieszczony nad łóżkiem tylko potęguje wrażenie przytulności i wpływa odprężająco już na wejściu do sypialni. Możemy wybrać kinkiety, które pełnić będą jedynie rolę dekoracji i wisząc nad wezgłowiem, utworzą nam iście królewskie warunki do wypoczynku. Najlepiej z tej roli wywiązują się kinkiety w stylu glamour. Doskonale uzupełniają wystrój sypialni, w której pierwsze skrzypce gra lampa glamour wisząca na suficie. Jednak również nowoczesne sypialnie odnajdą swój model kinkietu nad łóżko, który będzie prawdziwą ich ozdobą. Czytelnicy mają możliwość instalowania w swoich sypialniach kinkietów poznaczonych głównie do tego celu. Takie kinkiety posiadają źródło światła umieszczone na końcu regulowanego ramienia. Taka konstrukcja umożliwia precyzyjne skierowanie strumienia światła w celu zapewnienia doskonałych i bezpiecznych warunków do czytania. Jest jeszcze jedna grupa kinkietów nad łóżko. To kinkiety będące swoistą hybrydą dwóch poprzednich. Kinkiety nad łóżko mogą więc być połączeniem atrakcyjnego kinkietu czysto dekoracyjnego oraz kinkietu do czytania. Takie kinkiety posiadają dwa źródła światła, spełniające różne zadania przed nimi stawiane.

 

Kinkiety nad łóżkiem

Lokalizacją łóżka nie tylko są sypialnie. Łóżka znajdziemy także w pokojach gościnnych, dziecięcych czy młodzieżowych. Również w obiektach z branży hotelarskiej mamy do czynienia z łóżkiem. W każdym takim pokoju, czy to prywatnym, czy hotelowym znajdzie się miejsce dla atrakcyjnej i funkcjonalnej lampy, jaką jest lampa kinkiet nad łóżko. W każdym pomieszczeniu, w którym mamy do czynienia z łóżkiem, kinkiet nad łóżko spełni swoją funkcję. Zapewni dobre warunki oświetleniowe przed snem do każdej czynności wykonywanej wieczorową porą, przed pójściem spać. Umieszczając kinkiet nad łóżkiem, zapewniamy wyjątkowy, przyjemny klimat, uspokajający przed pójściem spać. Jednocześnie oświetlenie z kinkietu nad łóżkiem będzie niezwykle przydatne i funkcjonalne dla każdego, kto zamierza w łóżku wypocząć. Przeglądając ofertę kinkietów na naszej witrynie, znaleźć więc można kinkiety nad łóżko przeznaczone do pokoi dziecięcych czy młodzieżowych, a także takie dedykowane do pokoi hotelowych. Nad każde łóżko, nad jakie szukamy kinkietu, znajdziemy model spełniający wszystkie oczekiwania i wymagania.

 

Kinkiety do sypialni nad łóżko

Poszukując kinkietu nad łóżko, możemy wybierać z szerokiej oferty atrakcyjnych kinkietów, które sprawdzą się w każdym stylu wykończenia sypialni i każdej jego kolorystyce. Jak już wspomnieliśmy, znajdziemy lampy nad łóżko zarówno do wnętrz nowoczesnych utrzymanych w minimalistycznej stylistyce, jak i klasycznych czy bogatych i luksusowych wnętrz glamour. Jeśli naszym obiektem zainteresowania jest kinkiet nad łóżko czarny, to możemy być pewni, że taki właśnie znajdziemy. Jeśli poszukujemy kinkietu białego, srebrnego czy w innym kolorze, również odnajdziemy właściwy dla nas model. Mamy możliwość wybierania spośród kinkietów wykonanych z metalu, tworzywa sztucznego, czy kinkietów szklanych. Jeśli szukamy kinkietu z materiałowym abażurem, także i taki model odnajdziemy. Szeroka gamma kinkietów nad łóżko to kinkiety nad łóżko do czytania. Te niezwykle funkcjonalne lampki także są w różnych opcjach regulacji światła. Może to być kinkiet z regulowaną główką lub kinkiet z elastycznym regulowanym ramieniem, na którego końcu umieszczone jest źródło światła.

 

Kinkiet nad łóżkiem

Przeglądając ofertę oświetlenia w sklepie internetowym smd-led.pl mamy możliwość zakupienia atrakcyjnego kinkietu nad łóżko o poszukiwanych przez nas parametrach. W dostępnym w naszej ofercie asortymencie znajdziemy kinkiety nad łóżko ze zintegrowanym źródłem światła LED, a także takie, w których światło emitować będzie zakupiona osobno żarówka. Są więc kinkiety, w których źródłem światła jest żarówka LED E27, a także takie, w których światło emituje żarówka LED E14. Wybierając żarówkę według własnych potrzeb i oczekiwań mamy więc szansę dopasować światło tak, aby najlepiej spełniało nasze wymagania. Wszystkie kinkiety nad łóżko z naszej oferty to atrakcyjne lampy pochodzące od renomowanych producentów oświetlenia. Wykonane zostały z najlepszej jakości materiałów, a przy ich produkcji szczególny nacisk położono na wszelkie detale i jakość wykończenia. Każda lampa nad łóżko z naszej oferty to produkt żywotny, trwały i bezpieczny. Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą kinkietów nad łóżko na naszej stronie. Zachęcamy także do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętni odpowiedzą na każde pytanie i rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości. Wspólnie dobierzemy kinkiet nad łóżko według Państwa oczekiwań, który Państwa zadowoli na lata. Jesteśmy po to, aby wyjątkowo oświetlać Państwa wnętrza.* Pola wymagane