Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Oprawa Lena Lighting

Lampa Lena Lighting to oprawa oświetleniowa wysokiej jakości, produkowana przez znanego i cenionego na naszym rynku polskiego producenta. Tego rodzaju komponenty oświetleniowe wyróżniają się wysoką jakością, a sama oprawa Lena Lighting stanowi jeden z czołowych produktów, które oferują nam obecnie lampy przemysłowe. Lampa Lena Lighting LED to nie tylko lampy hermetyczne służącą do ogólnego oświetlenia, ale także oprawy kanałowe, czy halogeny przemysłowe. Wszystkie produkty znane są ze swojej niezawodności, co potwierdza wydłużona gwarancja producenta nawet do 5 lat.

 1. Lampa Lena Lighting
 2. Plafon Lena Lighting
 3. Lena Lighting Tytan LED
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 0    Wyświetl po:

  Lampa Lena Lighting

  Oprawa Lena Lighting to produkt Premium, który słynie z wysokiego standardu i jest gwarancją długiej i bezawaryjnej pracy. Wyróżnić u tego producenta możemy różne serie produktów, które pełnią dziś niebagatelną funkcję w oświetleniu obiektów różnych obiektów przemysłowych. Bardzo ceniona obecnie jest tutaj seria Lena Lighting Magnum. Jest to nowoczesne, a zarazem energooszczędne rozwiązanie, jeżeli chodzi o oświetlenie miejsc pracy. Są to obecnie bardzo chętnie stosowane oprawy oświetleniowe przez naszych klientów, które możemy stosować wszędzie tam, gdzie potrzebujemy mocnego oświetlenia. Wyróżniają się one wytrzymałą konstrukcją oraz licznymi usprawnieniami, znacząco ułatwiającymi pracę. Oczywiście ze względu na rodzaj zastosowań Lampa Lena Lighting Magnum podobnie jak inne oprawy do oświetlenia przemysłowego ma certyfikowaną wysoką klasę szczelności i odporności. Zatwierdzone są to klasy normami IP oraz IK.

   

  Plafon Lena Lighting

  Lampa Lena Lighting LED może występować również w postaci szczelnych plafonów przystosowanych do pracy w trudnych warunkach. Lena Lighting oprawy w postaci plafonier są zamkniętymi, wytrzymałymi lampami, które źródło światła mają ukryte pod specjalnym kloszem. Jest on wykonany ze szkła lub specjalnego tworzywa i nie tylko chroni ich źródło światła, ale także służy do jego rozpraszania po całym wnętrzu. Oprawa Lena Lighting wygląda również bardzo gustownie, dzięki czemu doskonale wpasuje się do naszego obiektu. Będziemy mogli zamontować ją zarówno na ścianie, jak i suficie, gdzie pełnić będzie funkcje doświetlającą lub służyć jako główne oświetlenie. Plafon Lena Lighting może być przystosowany do źródła światła lub wyposażony w zintegrowany układ LED. W przypadku tego rodzaju produktów będziemy mogli spotkać się z modułami LED GO, które zapewnią nam nie tylko ogromną wydajność, ale również energooszczędność.

   

  Lena Lighting Tytan LED

  Lampa LED Lena Lighint dostępna jest również w wersji do zastosowań specjalnych. Seria Tytan LED to połączenie wysokiej energooszczędności, ale także jednej z najlepszych wydajności na rynku. Oprawa Lena Lighting Tytan LED dedykowana jest do oświetlenia hal przemysłowych, czy magazynów wysokiego składowania. W tego typu obiektach jest w stanie zapewnić bardzo komfortowe oświetlenie, które znacząco wpłynie na efektywność pracy. Lena Lighting Tytan LED został wyposażony najwyższej jakości diody LED, których żywotność sięga nawet do 100000 godzin. To z wydajnością na poziomie 150lm/W daje nam jeden z najlepszych wynikó, jeżeli chodzi o trwałość i możliwości świetlne na rynku oświetlenia przemysłowego.  * Pola wymagane