Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Żarówka LED G4

Żarówka LED G4 to małe, halogenowe źródło światła o mocy 12V i 230V. Doskonale sprawdzi się jako dodatkowe doświetlenie, niewymagające zbyt dużo miejsca montażowego. Żarówka G4 LED, dzięki wykonaniu w energooszczędnej technologii jest również oszczędna. Żarówki LED G4 o mocy 12V, czy 230V pobierają nawet 90% energii mniej od tradycyjnych halogenów, nie tracąc przy tym na mocy świetlnej i na jakości samego światła.

Producent:
Klasa energetyczna:
Barwa światła:
Kształt żarówki:
Strumień świetlny:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Wydajność:
od: do lm/W
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Kąt świecenia:
od: do °
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 31    Wyświetl po:

Żarówka G4 - czyli mała żarówka meblowa

Żarówka G4, czyli mała żarówka meblowa, która zasilana jest bezpiecznym napięciem o mocy 12V. Żarówki LED z trzonkiem G4 to alternatywa na energochłonnego i często przegrzewającego się oświetlenia halogenowego. Zasilane bezpiecznym napięciem, żarówki LED G4 wynoszącym 12V idealnie nadają się do opraw meblowych, kuchennych nowoczesnych żyrandoli, czy do opraw sufitowych w pokojach, czy łazienkach. Nasz bogaty asortyment sprawi, że z łatwością dopasują Państwo żarówki LED G4 do własnych i indywidualnych preferencji. W naszym sklepie wybiorą Państwo odpowiednią moc świetlną, oczekiwaną barwę światła czy wymagany kąt świecenia. Dzięki wygodnej porównywarce z łatwością zestawią Państwo parametry wybranych żarówek, a w naszych propozycjach znajdą produkty, które najczęściej łączą się w zamówieniach z żarówkami z trzonkiem G4. Żarówka G4 LED o mocy 12V to idealne rozwiązanie jako meblowe źródło światła, do których zasilania wykorzystamy zasilacze ledowe również dostępne w naszej ofercie.

LED G4 - trzonek żarówek meblowych

Na Polskim rynku wyróżniamy kilka rodzajów, a raczej kształtów, jakie może mieć żarówka G4 LED. W zależności od kształtu żarówki możemy poukładać je według odpowiedniego schematu.

Żarówka G4 LED o kształcie talerzyka to typowa żarówka meblowa charakteryzuje się spłaszczonym kształtem przypominającym mały talerzyk. LED G4 to trzonek żarówek meblowych. Żarówka ta jest żarówką świecącą jednokierunkowo, dzięki czemu cała moc żarówki przekazywana jest w jednym kierunku:

  • Żarówka halogenowa G4 o kształcie walca to źródło światła dedykowane przeważnie do sufitów podwieszanych i różnego rodzaju żyrandoli, czy lamp wiszących.
  • Żarówki LED G4 w zależności od typu mogą być zasilane napięciem stałym lub zmiennym (DC, AC), lub być przystosowane do instalacji 230V.

Żarówki LED G4 posiadają rodzaj trzonka, który zdecydowanie jest doskonałą alternatywą, dla każdego, kto szuka żarówek do sufitów podwieszanych, żyrandoli, czy wiszących lamp. Takie żarówki zostały wyposażone w niskie napięcie stałe 12V. Energooszczędne żarówki LED G4 wykonane w technologii LED, to doskonałe doświetlenie każdego domu. Użytkowanie tych żarówek jest proste i oszczędne. Żarówki LED G4 charakteryzują się między innymi niską mocą znamionową. Dzięki pracy na niskim napięciu stałym masz pewność, że Twoja żarówka zapewni Ci energooszczędność. W naszym sklepie SMD-LED znajdziesz trwałe i energooszczędne żarówki LED G4. Posiadamy szeroki wybór żarówek G4. Dostępne modele tego urządzenia znane są ze swojej wysokiej jakości oraz długiej żywotności. Duży wybór produktów, jaki znajdą Państwo w naszym sklepie, sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Światło barwy zimnej sprawdzi się przy meblach. Biała zimna barwa dobrze oddaje kolory, dzięki czemu możemy użyć tych żarówek na przykład w garderobie. Natomiast ciepła barwa światła sprawdzi się do kinkietów. Większość żarówek LED g4 to oświetlenie LED, które jest niezwykle energooszczędne. Taki rodzaj oświetlenia sprawi, że każde pomieszczenie będzie odpowiednio doświetlone. Zastosowanie żarówki LED G4 sprawi, że Twoje pomieszczenie nie będzie posiadało ciemniejszych, niedoświetlonych punktów. G4 żarówka LED posiada wiele zalet, które znacznie ułatwiają jej użytkowanie. 

Żarówka G4 230V

Żarówka LED G4 230V to nowość na rynku oświetleniowym. Jest to żarówka G4 LED wyposażona w specjalny rodzaj wewnętrznego transformatora, który umożliwia podłączenie jej bezpośrednio do instalacji 230V. Żarówka G4 LED 230V stanowi doskonały wybór w przypadku instalacji, w których nie możemy wykorzystać zewnętrznego zasilacza, lub po prostu nie mamy zbyt wiele miejsca montażowego. Żarówki LED G4 230V swoim wyglądem do złudzenia przypominają wersję 12V, więc zamocujemy je w tych samych oprawkach G4. Istnieje kilka wersji żarówki G4, możemy spotkać żarówkę G4 LED o temperaturze barwowej zarówno 6000K jak i 3000K.

Żarówki LED G4 12V

Żarówki LED G4 12V to urządzenie, które może myć zasilane tylko i wyłączne przez komponent impulsowy i stabilizowany, a stałym napięciu wyjściowym wynoszącym 12V. Wartość lumenów żarówki LED G4 to ok. 120 - 220lm, a także 260lm. Najczęściej zadawane pytanie przez naszych klientów, to takie, czy żarówka G4 LED będzie pasowała do mojego zasilacza? Decydując się na żarówki G4 LED, powinniśmy wybierać do nich odpowiednie zasilacze do tej technologii. W naszej ofercie znajdą Państwo również źródło światła z możliwością ściemniania. Jest to żarówka LED G4 12V AC, której będziemy mogli regulować moc świecenia, przy pomocy dostępnych na rynku ściemniaczy.

Żarówka LED walec G4 - gdzie się sprawdza?

Niewielkie żarówki LED G4 są doskonałe w każdym miejscu, w którym nie mamy miejsca na duże źródła światła. Żarówka LED walec G4 sprawdza się jako dodatkowe oświetlenie meblowe. Kąt świecenia wynosi nawet 360 stopni, dzięki czemu są doskonałym doświetleniem. Na rynku dostępnych jest także wiele opraw, przystosowanych do wykorzystywania żarówki G4. Mamy na przykład ciekawe, atrakcyjne lampy wiszące czy nowoczesne kinkiety ścienne na żarówki G4. W takich lampach idealnym rozwiązaniem jest żarówka G4 walec. To żarówka G4 o walcowatym kształcie, w której umieszczone są świecące diody. Ze względu na swój kształt i wymiary, żarówka walec G4 idealnie sprawdza się we wszelki designerskich lampach o niewielkim kształcie. Żarówki walcowate G4 są dobrym rozwiązaniem do lamp kuchennych, łazienkowych, ale także do salonu czy sypialni. Dzięki szerokiemu kątowi świecenia, żarówki LED G4 są idealnym sposobem na doświetlenie naszego domu, czy mieszkania. Tego typu żarówki doskonale sprawdzają się między innymi w sufitach podwieszanych. Spełnią swoją rolę także w oprawach dekoracyjnych, kinkietach, a także innych lampach wiszących. Żarówka G4 LED walec występuje w wersjach o mocy między innymi 20W.

Żarówka G4 walec LED

Żarówka G4 walec LED jest żarówką cechującą się szerokim kątem świecenia. W ofercie sklepu internetowego SMD-LED.pl dostępne są żarówki G4 walec o kącie świecenia mieszczącym się w przedziale od 120 stopni do pełnego kąta 360 stopni. Żarówki z naszego asortymentu to żarówki o mocach od 1,5W do 6W. Mogą one emitować światło ciepłe, neutralne lub zimne. Temperatura barwowa ich światła to 2700K - 6500K. Z kolei strumień świetlny wynosić może od 100 do 385 lumenów. Każda żarówka LED G4 walec dostępna na naszej stronie to żarówka o wysokiej jakości, pochodząca od renomowanych producentów oświetlenia. Żarówki wykonano ze szczególną dbałością o detale z wysokogatunkowych komponentów. Duża trwałość i żywotność żarówek potwierdzona jest nawet 5-letnią gwarancją udzielaną przez producentów. Mimo doskonałych parametrów i perfekcyjnej jakości, żarówki G4 walec dostępne są w atrakcyjnych cenach, już od 4zł za żarówkę. Decydując się na tego rodzaju źródła światła, możemy być pewni trwałego źródła światła, które ciekawie, funkcjonalnie i energooszczędnie oświetli każdą przestrzeń, w jakiej się znajdzie.

Żarówki ledowe do domu – czy to dobre rozwiązanie?
10.02.2021 Żarówki ledowe do domu – czy to dobre rozwiązanie?

Czy żarówki LED są oszczędne? Dowiedz się jak żarówka będzie najlepsza do Twojego pomieszczenia oraz na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Więcej
Żarówki ledowe czy energooszczędne?
10.02.2021 Żarówki ledowe czy energooszczędne?

Żarówki ledowe, czy energooszczędne? Które lepiej wybrać i czy żarówki ledowe będą dobrym wyborem do domu, biura i firmy.

Więcej
Rodzaje żarówek i ich oznaczenia
10.02.2021 Rodzaje żarówek i ich oznaczenia

Gwinty żarówek oraz ich rodzaje mogą być przeróżne, a wybór odpowiedniego źródła światła może stanowić nie lada wyzwanie.

Więcej


* Pola wymagane