Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Livolo

Włączniki Livolo o eleganckim i luksusowym wyglądzie są dostępny w kolorze czarnym, srebrnym, złotym i białym. Kontakty Livolo są również dostępne z funkcją zdalnego sterowania RF, aby być częścią systemu automatyki domowej, a także móc kontrolować dom z dowolnego miejsca na świecie. Zdalne włączniki Livolo pozwalają sterować oświetleniem z dowolnego miejsca za pomocą smartfona czy centralnego urządzenia zdalnego sterowania RF.

 

Livolo, czyli nowoczesny system włączników i gniazdek

Gniazdka i włączniki Livolo pozwalają kontrolować nasze oświetlenie za pomocą jedynie jednego gestu. Włącznik światła Livolo to inteligentny układy scalony, co czyni go bardzo czułym na sterowanie dotykowe, podobnie jak w najnowszej generacji telefonów komórkowych. Włączniki dotykowe Livolo zostały wykonane z ognioodpornego i odpornego na zarysowania szkła kryształowego, co sprawia, że wytrzymają wiele lat użytkowania. Kontakty Livolo wykonane ze szkła kryształowego można obsługiwać nawet mokrą ręką bez żadnego ryzyka, czy niebezpieczeństwa.

 

Włączniki Livolo

Włącznik szklany Livolo został zaprojektowany razem z pięknym kryształowym panelem, który nada każdemu wnętrzu elegancji i nowoczesnego wyglądu. Współczesna technologia przyniosła ze sobą również wiele zmian technicznych. W powszechnie stosowanych przełącznikach mechanicznych stosowano styczniki, które mogły z czasem powodować różne przeciążenia. Dzięki cyfrowemu systemowi Livolo nie ma ryzyka wyładowania elektrycznego i nie trzeba martwić się o żywotność ich styczników. Instalacja samych włączników Livolo jest bardzo łatwym zadaniem i każdy z podstawową wiedzą na temat włączników, doskonale sobie z tym poradzi Instrukcja obsługi jest standardowo dołączana do każdego przełącznika dotykowego Livolo.

 

Livolo gniazdka

Włączniki i gniazdka Livolo wymagają takiego samego okablowania jak tradycyjne przełączniki/ Wystarczy wymienić, więc jedynie stary przełącznik na włącznik Livolo i nie trzeba tutaj martwić się o dodatkowe okablowanie czy baterie. Każdy pojedynczy przełącznik Livolo może wytrzymać do 1000 W przy 5 A, a ściemniacze mogą obsłużyć 500 W przy 3 A. Takie wartości dają nam praktycznie nieograniczone rozwiązanie względem ich instalacji i montażu.

 

Gniazdka Livolo to komponenty przeznaczone do montażu w szklanych panelach. Możemy umieścić je w puszce instalacyjnej Simet, która jest rekomendowana przez producenta, do montażu osprzętu Livolo. Wszystkie elementy tego zestawu zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Posiadają zaawansowaną technologicznie konstrukcję, bezpieczną elektronikę, a także niepalną obudowy i podzespoły.

 

Włącznik dotykowy Livolo

Kontakty Livolo to przede wszystkim prosty wygląd, funkcjonalność i nienaganna jakość wykonania. Zaprojektowane w modnym designie podkreślą walory każdego wnętrza. Włącznik dotykowy Livolo dostępny jest w wielu różnych konfiguracjach, dzięki czemu każdy z naszych klientów znajdzie coś dla siebie i zaspokoi swoje oczekiwania.

 

Każdy elegancki włącznik Livolo ma ekran dotykowy w pięknym i stylowym szkle. Nawet lekki dotyk jest wystarczający do obsługi samego przełącznika, dzięki temu, że działają one w oparciu o najnowocześniejszą technologię. Włączniki Livolo możemy bardzo łatwo zainstalować w miejscu starych przełączników. Wymiar ich podstawy jest bardzo zbliżony do tradycyjnej technologii, którą zdecydowanie jednak przewyższają swoim wyglądem i funkcjonalnością.

 

Ściemniacz Livolo

Włącznik Livolo ze ściemniaczem doskonale sprawdza się ze ściemnialnymi źródłami światła LED, ale także ze światłami żarowymi. Testy samego producenta firmy Livolo Electric potwierdziły, że obecnie na rynku są już dostępne ściemnialne Ledy, z którymi system Livolo doskonale się sprawdza. W przypadku kiedy będziemy chcieli zastosować ściemniacz Livolo do warto jedna dopytać naszego handlowca, czy wykorzystywane przez Państwa źródła światła są w pełni kompatybilne z tym systemem.

 

Kontakty Livolo

Włączniki dotykowe i gniazdka Livolo tworzą nowoczesny system, który doskonale sprawdzi się w praktycznie każdym nowoczesnym wnętrzu. Są one nie tylko proste w instalacji, jak i samej obsłudze, ale także na tyle uniwersalne, że będziemy w stanie odpowiednio skonfigurować je do każdego pokoju. Kontakty Livolo dostępne są obecnie w wersji standardowej, dzwonkowej, ze ściemniaczem, sterowanej pilotem, a także kompatybilnej z systemem Fibaro. Oczywiście w zależności od wybranego do nich panelu szklanego, oprócz samego włącznika będziemy mogli dobrać do niego gniazdko. Są one dostępne w wersji na europejską wtyczkę, a także z gniazdem USB, VGA, czy telefonicznym. Wszystko będziemy mogli dopasować we własnym zakresie, sam kolor włącznika, jego wygląd, a także funkcjonalności, jakie będzie posiadał.

Kolor:
Napięcie:
Pojemność:
Producent:
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 430    Wyświetl po:* Pola wymagane