Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Starlet White

Firma Intelight jest polską firmą specjalizującą się w oświetleniu awaryjnym oraz ewakuacyjnym. Wieloletnie doświadczenie pozwala jej produkować wysokiej jakości oprawy o doskonałych parametrach sprawdzające się w każdych warunkach. Jedna z serii opraw awaryjnych wychodząca od tego właśnie producenta to oprawy Intelight Starlet White. Są to oczka działające jako oświetlenie zapasowe, służące do oświetlania dróg ewakuacji i wyjść ewakuacyjnych po zaniku zasilania. Lampy awaryjne Starlet White przeznaczone są do montażu na klatkach schodowych, korytarzach i w niewielkich przestrzeniach otwartych. Zapobiegają powstawaniu paniki po awarii zasilania oraz umożliwiają ukończenie zadań w pomieszczeniach, w jakich się znajdują i bezpieczną z nich ewakuację, a także usunięcie możliwych, powstałych po ustaniu zasilania zagrożeń. Ponieważ przepisy prawa regulują rodzaj i ogólne zasady instalacji oświetlenia awaryjnego w budownictwie, oprawy Starlet White umożliwiają spełnienie wszelkich wymogów w tej kwestii, odbiór techniczny budynków i zapewniają bezpieczeństwo w sytuacjach kryzysowych. 

  1. Oczko awaryjne Starlet White LED
  2. Lampa Intelight Starlet White LED
Gwarancja:
Tryb pracy:
Auto Test:
Strumień świetlny:
od: do lm
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 28    Wyświetl po:

Oczko awaryjne Starlet White LED 

Lampy awaryjne z serii Starlet White to oprawy wykonane z wysokiej jakości aluminium, posiadające klasę szczelności IP20. Przeznaczone są do montażu w sufitach podwieszanych, wewnątrz budynków. Oczka awaryjne Starlet White mają średnicę 85 mm i są lakierowane na biało. Wszystkie lampy Intelight Starlet White posiadają świadectwo dopuszczenia wydane przez CNBOP, deklarację zgodności CE oraz atest higieniczny wydany przez Państwowy Zakład Higieny. Są to oprawy spełniające wszelkie przepisy i normy dotyczące oświetlenia awaryjnego (PN-N-01256/02 lub PN-ISO 7010). W zależności od wersji, oprawy Starlet White wyposażone są w soczewki do oświetlania stref otwartych lub dróg ewakuacji (korytarzowe). Oprawy Starlet White zapewniają bezawaryjne funkcjonowanie oświetlenia awaryjnego, spełniając najwyższe możliwe wymagania przed nimi stawiane. 

 

Lampa Intelight Starlet White LED 

Oprawy awaryjne Starlet White dostępne są w wersjach wyposażonych w diody LED o mocy 3W oraz 5W. Starlet White 3W oraz 5W SA 3h działają w trybie sieciowo-awaryjnym, czyli przełączają się z zasilania sieciowego na bateryjne samoczynnie po zaniku zasilania, natomiast Starlet White 3W oraz 5W A 3h pozostają działającymi w trybie awaryjnym, czyli załączają się samoczynnie po zaniku zasilania. Oprawy Starlet White wyposażone są w wydajne akumulatory Ni-Cd HT zapewniające czas podtrzymania 3h. Lampy Starlet White emitują światło dzienne o temperaturze barwowej 5000K i strumieniu od 165lm do 277lm. Oprawy awaryjne Starlet White mogą być wyposażone w test automatyczny lub ręczny. Oczka Intelight Starlet White cechują się współczynnikiem oddawania barw Ra>=70. Zakres temperatury pracy opraw to 10°C-55°C, a widoczność wynosi 20m. Wszystkie parametry, jakimi charakteryzują się oprawy awaryjne Intelight Starlet White, sprawiają, że są to oczka niezastąpione w systemach awaryjnej instalacji oświetleniowej i okazują się doskonałym wyborem w każdej sytuacji. * Pola wymagane