Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Taśma LED RGB CCT

W branży oświetlenia LED co chwila pojawiają się nowe produkty. Stały rozwój technologii LED sprawia, że możemy cieszyć się z coraz bardziej zaawansowanych źródeł światła o zwiększonych możliwościach. Taśmy LED, które jeszcze niedawno świeciły wyłącznie na biało, a następnie dostępne były w wersjach kolorowych obecnie można zakupić w jeszcze bardziej funkcjonalnej, nowoczesnej wersji. To taśmy LED RGB CCT. Są to taśmy, które mogą emitować światło kolorowe, ale także białe o różnej temperaturze barwowej. Jest więc to jakby połączenie taśm RGB oraz taśm białych CCT o zmiennej barwie emitowanego światła. Taśma LED RGB CCT daje zwiększone możliwości sterowania oświetleniem. Teraz już nie tylko zmienimy kolor emitowanego światła, ale także dostosujemy barwę białą do aktualnych potrzeb i oczekiwań. Taśma RGB CCT to najbardziej zaawansowany obecnie model taśmy LED do wykorzystania we wnętrzach mieszkalnych oraz komercyjnych. Taśmę LED RGB CCT możemy także wykorzystywać na zewnątrz budynków.

Współczynnik CRI:
Gwarancja:
Producent:
Ilość diod/m:
Barwa światła:
Klasa energetyczna:
Rodzaj diody:
Napięcie:
Klasa szczelności:
Strumień świetlny:
od: do lm
Szerokość taśmy:
od: do mm
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia:
od: do °
Długość:
od: do mm
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 7    Wyświetl po:

Taśma RGB CCT

Taśma LED RGB CCT oraz odpowiedni sterownik RGBW sprawiają, że możliwości oświetleniowe stają się praktycznie nieograniczone. Tylko wyobraźnia ogranicza możliwości zastosowania takiej taśmy. Możliwość dowolnej aranżacji każdego wnętrza za pomocą oświetlenia staje się rzeczywistością. Taśmy LED RGB CCT możemy stosować zarówno w domu, jak i każdym wnętrzu komercyjnym. Restauracje, puby, sklepy to jedynie niektóre z miejsc, w których taśma RGB CCT będzie doskonałym wyborem. Oświetlenie LED łazienki, salonu, pokoju młodzieżowego nabiera nowych możliwości. Z łatwością dopasujemy emitowane światło do nastoju chwili i potrzeb danej sytuacji. Taśmy LED RGB CCT niezwykle atrakcyjnie oświetlą każdy taras, balkon czy ogród. Sekwencja zmiany kolorów wymuszona sterownikiem zrobi wrażenie na każdym i zapadnie w pamięć. Sprawi, że dane miejsce, pomieszczenie będzie odbierane jako niezwykle nowoczesne i atrakcyjne. Taśma LED RGB CCT to doskonały wybór do hoteli i obiektów gastronomicznych. Zapewni właściwy klimat i sprawi, że pobyt w tych miejscach będzie niezwykłym i relaksującym doznaniem. 

 

Taśma LED RGB CCT 5w1

Taśma RGB CCT nazywana jest również taśmą 5 w 1. Oznacza to, że w jednej diodzie taśmy umieszczonych jest pięć chipów. Mamy wiec do czynienia z chipami R, G, B oraz WW (biały ciepły) i CW (biały zimny). Właśnie dzięki temu możliwa jest zmiana koloru świecenia taśmy, ale także zmiana temperatury barwowej światła białego. Możemy regulować temperaturę barwową w zakresie od ok. 2500K do 6500K. Taśma LED RGB CCT inaczej niż taśma LED RGBW, w której była określona stała temperatura barwowa światła białego, umożliwia płynną regulację barwy światła. Zestawy, w skład których wchodzi taśma LED RGB CCT, sterownik LED RGBW oraz odpowiednie zasilacze ledowe to niezwykle atrakcyjne zestawy o wszechstronnym zastosowaniu, dużej funkcjonalności i ogromnej atrakcyjności wizualnej emitowanego światła. Każdy taki komplet umożliwi stworzenie niepowtarzalnych, dopasowanych do sytuacji i potrzeb danej chwili scen świetlnych. Taśmy LED RGB CCT dają możliwości, o jakich jeszcze niedawno mogliśmy jedynie marzyć. 

Festiwal kolorów, czyli o oświetleniu RGB
23.03.2021 Festiwal kolorów, czyli o oświetleniu RGB

Oświetlenie RGB to nadzwyczaj atrakcyjny sposób podniesienia prestiżu i nowoczesnego wyglądu wnętrza. Funkcjonalne, nowoczesne oświetlenie RGB jest idealne właśnie dla Ciebie.

Więcej


* Pola wymagane