Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Panel LED 30x30

Panel LED 30x30 to nowoczesny i wielofunkcyjny rodzaj oświetlenia, którego szeroką ofertę w naszym sklepie przedstawiamy poniżej. Panele LED charakteryzują się szeroką gamą zastosowań o montażu sufitowym, które sprawdzi się w firmach, małych magazynach, czy jako oświetlenie domowe np. w kuchni, sypialni czy salonu. Zastosowanie panelu LED 30x30 sprawdzi się świetnie tam, gdzie wymagana jest dobra jakość świetlna, zachowując przy tym wysoką energooszczędność.

  1. Panel LED 30x30 do sufitów Armstrong
  2. Panel LED natynkowy 30x30
  3. Plafon LED 30x30
  4. Panel LED podtynkowy 30x30
  5. Panel LED 30x30 biała ciepła
  6. Panel LED 30x30 biała dzienna
  7. Panel LED 30x30 biała zimna
Barwa Światła:
Montaż:
Kolor:
Producent:
Klasa energetyczna:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 14    Wyświetl po:

Panel LED 30x30 do sufitów Armstrong

Lampa LED 30x30 to jednolity I nowoczesny design, który swoją prostotą wpasuje się w dzisiejsze standardy. Dzięki uniwersalnemu i prostemu wyglądowi, z łatwością wtopi się w każdy rodzaj wystroju wnętrza. Oprawa LED 30x30 dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii LED pozwala nawet zachować 50% energii elektrycznej. Dzięki temu jest to idealne rozwiązanie, do pomieszczeń, w których oświetlenie świeci się wiele godzin dziennie, pozwala to na wysokie oszczędności finansowe przy rachunkach za prąd. Przez zastosowanie nowoczesnej elektroniki często swoje zastosowanie znajduje w budynkach publicznych, pomieszczeniach użytkowych, sklepach, biurach itp. Panel LED 30x30 często wybierany jest jako nowoczesna alternatywa dla staromodnych opraw rastrowych, które swoje źródło światła opierają o szkodliwe świetlówki fluorescencyjne.

 

Panel LED natynkowy 30x30

Lampy LED 30x30 wykorzystują mleczne klosze, przez co unikamy efektu oślepienia oraz światło jest równomiernie rozprowadzone. Panel LED natynkowy 30x30 oferuje prosty i szybki montaż, a dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji przystosowany jest do kilku rodzajów montażu. Przez to możemy zamontować go jako:

  • lampę zwieszaną za pomocą stalowych linek
  • panel podtynkowy montowany bezpośrednio w sufit za pomocą specjalnych klipsów montażowych
  • panel natynkowy instalowany do sufitu za pomocą uniwersalnych ramek.

Wszelkiego rodzaju dodatkowe akcesoria montażowe mogą Państwo znaleźć w szerokiej ofercie naszego sklepu.

 

Plafon LED 30x30

Panel LED podtynkowy 30x30 dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii LED jest znacznie efektywniejszy względem standardowych lamp rastrowych. Jest to również najmniejsza wymiarowo lampa tego rodzaju, dwa razy mniejsza niż panel LED 60x60 Wyróżnia się głównie tym, że nie trzeba czekać, aż lampa się nagrzeje, tylko natychmiastowo uzyskuje pełną moc świecenia tuż po uruchomieniu. Decydując się na panel LED 30x30 24W unikniemy nieprzyjemnego efektu migotania tak jak przy wykorzystaniu standardowych świetlówek fluorescencyjnych. Panele LED oferują szeroki wybór barw światła, które nie są w żaden sposób przekłamane. Wszystkie panele LED w ofercie naszego sklepu charakteryzują się wysokim współczynnikiem oddawania barw CRI/RA, co oznacza, że światło jest zbliżone ku naturalnemu.

 

Panel LED podtynkowy 30x30

Panel LED 30x30 to przede wszystkim bezpieczne dla środowiska rodzaj oświetlenia, przez brak wykorzystania szkodliwych związków chemicznych, gazów czy pierwiastków takich jak rtęć. Wykorzystanie nowoczesnej elektroniki pozwoliło na uzyskanie znacznie trwalszej konstrukcji, której żywotność często sięga nawet 30000 godzin pracy, co znacznie przewyższa standardowe oprawy rastrowe. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów pozwala na większą odporność na wstrząsy czy uderzenia, a brak skomplikowanej elektroniki wewnątrz urządzenia, sprawia, że są praktycznie bezawaryjne. Panel LED podtynkowy 30x30 sprawdzi się świetnie jako panel do sufitów typu ARMSTRONG. Swoją konstrukcją pozwalają na świecenie całą powierzchnią, przez co nie widać żadnych jaśniejszych czy ciemniejszych punktów.

 

Panel LED 30x30 biała ciepła

Panele LED 30x30 to nowoczesne panele o niewielkich rozmiarach. Panel LED 30x30 biała ciepła emituje przyjemne ciepłe białe światło. Panele ciepła biała 30x30 doskonale sprawują się we wnętrzach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Jest to atrakcyjny rodzaj oświetlenia w nowoczesnym salonie, sypialni, pokoju dziecięcym. Panele LED 30x30 biała ciepła przeznaczone są do montażu w sufitach podwieszanych typu Armstrong, za pomocą dedykowanych do nich klipsów montażowych bezpośrednio w suficie K-G, a także za pomocą linek w sposób zwieszany. Ciepłe białe panele LED 30x30 dzięki mlecznym kloszom gwarantują doskonałe rozproszenie światła w całej przestrzeni pomieszczenia. Tworzą one przytulną i przyjemną atmosferę we wnętrzu. Jest to wysoce energooszczędne źródło światła, które zapewnia perfekcyjne oświetlenie każdego pomieszczenia.

 

Panel 30x30 biała ciepła

Panele LED 30x30 ciepła biała z oferty sklepu internetowego SMD-LED to panele wysokiej jakości cechujące się doskonałymi parametrami świecenia, dużą żywotnością, trwałością i bezawaryjną pracą. Każdy panel, podobnie zresztą jak najpopularniejszy panel LED 60x60 wyprodukowany został przez liderów branży oświetleniowej. Cała ich wiedza i doświadczenie skutkują powstaniem doskonałych paneli, spełniających każde indywidualne potrzeby i oczekiwania. Panele LED 30x30 biała ciepła z naszej oferty zadowolą każdego, kto zamierza zastosować tego typu źródła światła w swoim wnętrzu. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą paneli LED 30x30 emitujących białe ciepłe światło. Zachęcamy także do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami. Odpowiedzą oni chętnie na każde pytanie i rozwieją wszystkie wątpliwości. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie idealnie dopasowane do każdej indywidualnej sytuacji. Nie sprzedajemy bowiem produktów, sprzedajemy rozwiązania.

 

Panel LED 30x30 biała dzienna

Nowoczesne panele LED to funkcjonalny i energooszczędny zamiennik tradycyjnego oświetlenia sufitowego w różnych wnętrzach. Panele LED 30x30 dzienna biała są najmniejszymi panelami emitującymi neutralne dzienne białe światło. To panele, które doskonale spisują się we wnętrzach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Dzienna barwa światła doskonale sprawdza się w pomieszczeniach biurowych. Panele dzienna biała 30x30 są dobre także do szkół, sklepów, hoteli i innych wnętrz. W domach panele LED 30x30 dzienna biała idealnie sprawują się w kuchniach, jadalniach, salonach, korytarzach. Panele dzienne białe 30x30 są dobre do pomieszczeń o niewielkiej wysokości. Można je również montować w wyższych wnętrzach, wykorzystując zestawy przeznaczone do montażu zwieszanego. Najpopularniejszym sposobem montażu jest montaż w sufitach podwieszanych typu Armstrong. Za pomocą klipsów montażowych umieścimy je także bezpośrednio w sufitach kartonowo gipsowych. Bez względu na sposób montażu panel LED dzienna biała 30x30 zainstalujemy szybko, łatwo i bezproblemowo.

 

Panel 30x30 biała dzienna

Sklep SMD-LED oferuje Państwu szeroki asortyment oświetlenia zewnętrznego oraz wewnętrznego. W naszej ofercie znajdziemy także panele LED 30x30 dzienna biała o doskonałych parametrach świecenia i wysokiej jakości. Panele dzienna biała 30x30 z naszej oferty pochodzą od renomowanych producentów oświetlenia. Wykonane zostały z wysokogatunkowych komponentów, przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Wiedza i doświadczenie producentów oświetlenia skutkuje powstaniem zaawansowanych, nowoczesnych i energooszczędnych paneli, które sprawdzają się w każdej indywidualnej sytuacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą paneli LED. Zapraszamy również do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami. Odpowiedzą oni na każde pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości. Wspólnie z pewnością znajdziemy rozwiązanie idealnie spełniające wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania. Nie sprzedajemy bowiem produktów, sprzedajemy rozwiązania.

Panel LED 30x30 biała zimna

Panele LED to coraz chętniej wybierany rodzaj źródła światła w nowoczesnych wnętrzach. Zimne białe panele LED 30x30 są najmniejszymi panelami do montażu na suficie. Panele LED 30x30 biała zimna emitują światło białe o zimnej barwie. Sprawdzają się one najlepiej we wnętrzach komercyjnych, ale także można je wykorzystać w budownictwie mieszkaniowym. Zimne białe panele 30x30 są doskonałym rozwiązaniem do sklepów, biur, urzędów. Są doskonałym źródłem światła na korytarzach i klatkach schodowych. Często wykorzystywane są w szpitalach, urzędach i budynkach użyteczności publicznej. Panele LED 30x30 biała zimna montowane są bezpośrednio w sufitach kartonowo gipsowych. Za pomocą dołączonych klipsów montażowych ich instalacja jest szybka, łatwa i bezproblemowa. Panele LED 30x30 biała zimna można montować także w sufitach podwieszanych typu Armstrong, a także w sposób zwieszany, za pomocą specjalnie do tego celu przeznaczonych zestawów do tego typu montażu.

 

Panel 30x30 biała zimna

Sklep SMD-LED oferuje Państwu szeroki wybór, nowoczesnego i funkcjonalnego oświetlenia LED. W naszej ofercie znajdą Państwo także panele LED 30x30 zimna biała o doskonałej jakości. Każdy panel LED zimna biała z naszego asortymentu pochodzi od liderów branży oświetleniowej. Wykonany został z wysokogatunkowych komponentów przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Panele LED 30x30 zimna biała cechują się doskonałymi parametrami świecenia, dużą trwałością i żywotnością. Zimny biały panel LED 30x30 zakupiony za naszym pośrednictwem to gwarancja zadowolenia z użytkowania atrakcyjnego i energooszczędnego oświetlenia dopasowanego do każdej indywidualnej sytuacji. Spełni o wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania. Razem doskonale oświetlimy każde pomieszczenie.* Pola wymagane