Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Panel LED 30x30

Panel LED 30x30 to nowoczesny i wielofunkcyjny rodzaj oświetlenia, którego szeroką ofertę w naszym sklepie przedstawiamy poniżej. Panele LED charakteryzują się szeroką gamą zastosowań o montażu sufitowym, które sprawdzi się w firmach, małych magazynach, czy jako oświetlenie domowe np. w kuchni, sypialni czy salonu. Zastosowanie panelu LED 30x30 sprawdzi się świetnie tam, gdzie wymagana jest dobra jakość świetlna, zachowując przy tym wysoką energooszczędność.

  1. Panel LED 30x30 do sufitów Armstrong
  2. Panel LED natynkowy 30x30
  3. Plafon LED 30x30
  4. Panel LED podtynkowy 30x30

 

Barwa Światła:
Producent:
Montaż:
Kolor:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 18    Wyświetl po:

Panel LED 30x30 do sufitów Armstrong

Lampa LED 30x30 to jednolity I nowoczesny design, który swoją prostotą wpasuje się w dzisiejsze standardy. Dzięki uniwersalnemu i prostemu wyglądowi, z łatwością wtopi się w każdy rodzaj wystroju wnętrza. Oprawa LED 30x30 dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii LED pozwala nawet zachować 50% energii elektrycznej. Dzięki temu jest to idealne rozwiązanie, do pomieszczeń, w których oświetlenie świeci się wiele godzin dziennie, pozwala to na wysokie oszczędności finansowe przy rachunkach za prąd. Przez zastosowanie nowoczesnej elektroniki często swoje zastosowanie znajduje w budynkach publicznych, pomieszczeniach użytkowych, sklepach, biurach itp. Panel LED 30x30 często wybierany jest jako nowoczesna alternatywa dla staromodnych opraw rastrowych, które swoje źródło światła opierają o szkodliwe świetlówki fluorescencyjne.

 

Panel LED natynkowy 30x30

Lampy LED 30x30 wykorzystują mleczne klosze, przez co unikamy efektu oślepienia oraz światło jest równomiernie rozprowadzone. Panel LED natynkowy 30x30 oferuje prosty i szybki montaż, a dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji przystosowany jest do kilku rodzajów montażu. Przez to możemy zamontować go jako:

  • lampę zwieszaną za pomocą stalowych linek
  • panel podtynkowy montowany bezpośrednio w sufit za pomocą specjalnych klipsów montażowych
  • panel natynkowy instalowany do sufitu za pomocą uniwersalnych ramek.

Wszelkiego rodzaju dodatkowe akcesoria montażowe mogą Państwo znaleźć w szerokiej ofercie naszego sklepu.

 

Plafon LED 30x30

Panel LED podtynkowy 30x30 dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii LED jest znacznie efektywniejszy względem standardowych lamp rastrowych. Jest to również najmniejsza wymiarowo lampa tego rodzaju, dwa razy mniejsza niż panel LED 60x60 Wyróżnia się głównie tym, że nie trzeba czekać, aż lampa się nagrzeje, tylko natychmiastowo uzyskuje pełną moc świecenia tuż po uruchomieniu. Decydując się na panel LED 30x30 24W unikniemy nieprzyjemnego efektu migotania tak jak przy wykorzystaniu standardowych świetlówek fluorescencyjnych. Panele LED oferują szeroki wybór barw światła, które nie są w żaden sposób przekłamane. Wszystkie panele LED w ofercie naszego sklepu charakteryzują się wysokim współczynnikiem oddawania barw CRI/RA, co oznacza, że światło jest zbliżone ku naturalnemu.

 

Panel LED podtynkowy 30x30

Panel LED 30x30 to przede wszystkim bezpieczne dla środowiska rodzaj oświetlenia, przez brak wykorzystania szkodliwych związków chemicznych, gazów czy pierwiastków takich jak rtęć. Wykorzystanie nowoczesnej elektroniki pozwoliło na uzyskanie znacznie trwalszej konstrukcji, której żywotność często sięga nawet 30000 godzin pracy, co znacznie przewyższa standardowe oprawy rastrowe. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów pozwala na większą odporność na wstrząsy czy uderzenia, a brak skomplikowanej elektroniki wewnątrz urządzenia, sprawia, że są praktycznie bezawaryjne. Panel LED podtynkowy 30x30 sprawdzi się świetnie jako panel do sufitów typu ARMSTRONG. Swoją konstrukcją pozwalają na świecenie całą powierzchnią, przez co nie widać żadnych jaśniejszych czy ciemniejszych punktów.* Pola wymagane