Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Oświetlenie do pieczywa

Oświetlenie do pieczywa zazywczaj jest wykorzystywane w celu właściwego wyeksponowania wyrobów piekarniczych. Pieczywo jest podstawowym produktem spożywczym, po jakiego zakup odwiedza się sklepy spożywcze. Ważne więc jest, aby było ono smaczne i świeże. Istotna jest również jego odpowiednia prezencja w sklepie. Pieczywo oświetlone lampami lub świetlówkami dedykowanymi do ich oświetlania wygląda nad wyraz apetycznie, świeżo i zachęcająco do zakupów. 

  • Świetlówki oraz lampy LED do pieczywa posiadają atest PZH, który stwierdza, że są one bezpieczne i przeznaczone do używania w branży spożywczej.
  • Lampy LED do pieczywa można wykorzystać także na przykład jako oświetlenie do serów.
  • Ciepła barwa emitowanego światła podkreśla wszelkie walory pieczywa jasnego, ciemnego, a także wyrobów cukierniczych.
  • Oświetlenie LED do pieczywa jest oświetleniem wysoce energooszczędnym.

Spis treści:

  1. Oświetlenie LED do pieczywa
  2. LED-y do pieczywa
  3. Jakie oświetlenie do pieczywa wybrać?
Kategorie oświetlenia do pieczywa
Gwarancja:
Kolor:
Barwa światła:
Producent:
Klasa szczelności:
Napięcie:
Strumień świetlny:
od: do lm
Kąt świecenia:
od: do °
Szerokość:
od: do mm
Średnica otworu:
od: do mm
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 108    Wyświetl po:

Oświetlenie LED do pieczywa

Oświetlenie LED do pieczywa z oferty sklepu smd-led.pl spełnia wszelkie oczekiwania, jakie sprzedawca może mieć w stosunku do tego typu oświetlenia. Ciepła barwa emitowanego światła podkreśla wszelkie walory pieczywa, zarówno jasnego, jak i ciemnego, a także wyrobów cukierniczych. Wysoki wskaźnik oddawania barw CRI>90 sprawia, że oświetlone taką lampą sprzedawane wyroby mają kolory odwzorowane tak, jakby były oświetlane światłem słonecznym. Dzięki temu wszystkie wyroby cukiernicze i pieczywo będą wyglądały naturalnie i apetycznie. Oświetlenie do pieczywa LED posiada również inne zalety. Przede wszystkim jest to oświetlenie bardzo energooszczędne. LED-y zużywają kilkukrotnie mniej energii elektrycznej niezbędnej do ich funkcjonowania w stosunku do tradycyjnych źródeł światła. Inwestycja w takie oświetlenie odbije się więc korzystnie na bilansie finansowym całego sklepu. Oświetlenie LED to również oświetlenie o dużej trwałości, zapewniające bezawaryjną pracę. Potwierdzeniem tego faktu jest nawet 5-letnia gwarancja, jakiej udzielają producenci oświetlenia specjalistycznego przez nas oferowanego.

oświetlenie do pieczywa

 

LED-y do pieczywa

Nowoczesne LED-y do pieczywa z naszej oferty to świetlówki LED oraz lampy LED służące do właściwej ekspozycji sprzedawanych produktów. Z szerokiej oferty, jaką Państwu przedstawiamy mamy możliwość wyboru różnych źródeł światła, w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Oświetlenie do pieczywa LED w postaci świetlówki LED dostępne jest w różnych wersjach mocy, długości oraz mocowania. Mamy więc świetlówki T8 oraz świetlówki T5. Spośród lamp LED z kolei możemy wybierać modele do montażu na szynie, lampy w wersjach podtynkowych, a także natynkowych. Takie możliwości wyboru sprawiają, że każdy właściciel sklepu znajdzie rozwiązanie idealnie dopasowane do swojej indywidualnej sytuacji. W przypadku pojawiających się pytań i wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi wyspecjalizowanymi pracownikami. Udzielą oni cennych porad i wybiorą odpowiednie dla Państwa rozwiązanie. Doświadczenie i wiedza producentów oświetlenia oraz załogi naszego sklepu zapewni Państwu możliwość zainstalowania w sklepie profesjonalnego oświetlenia, służącego poprawie jakości pracy w sklepie i poprawieniu jego wyników finansowych.

oświetlenie LED do pieczywa

 

Jakie oświetlenie do pieczywa wybrać?

Jakie oświetlenie do pieczywa wybrać? Zadajemy sobie to pytanie, gdy decydujemy się na zainstalowanie oświetlenia ekspozycji, stoiska lub całego sklepu. Oświetlenie to powinno być oświetleniem ściśle przeznaczonym do użytku w bezpośrednim kontakcie z żywnością i dedykowane doświetlenia konkretnej grupy towarów, w tym przypadku pieczywa. Świetlówki oraz lampy LED z naszej oferty posiadają wymagane atesty i certyfikaty. Atest Państwowego Zakładu Higieny stwierdza, że są one bezpieczne i przeznaczone do używania w branży spożywczej. Świetlówki LED posiadają ochronną warstwę PET lub są wykonane z tworzywa sztucznego. Zabezpiecza to oświetlane nimi towary przed dostaniem się do nich odłamków szkła powstałych na skutek przypadkowego stłuczenia. Lampy LED z kolei mają szerokie możliwości regulacyjne, a jeśli chodzi o lampy szynowe, można z łatwością zmieniać ich lokalizację. Ponieważ podobnego światła jak pieczywo wymagają również inne produkty. Lampy LED do pieczywa można wykorzystać na przykład jako oświetlenie do serów. To umożliwia zmiany ekspozycji i asortymentu sklepu bez konieczności zmian zainstalowanego oświetlenia. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą oświetlenia specjalistycznego i zainwestowania w oświetlenie do pieczywa LED w swoim sklepie. Jesteśmy pewni, że będzie to korzystna decyzja, z której będą Państwo w pełni zadowoleni.

Oświetlenie do piekarni

Oświetlenie ekspozycji w sklepie
09.02.2021 Oświetlenie ekspozycji w sklepie

Oświetlenia ekspozycji w sklepie wpływa na wyniki sprzedażowe w każdej branży. Cenne porady i wskazówki jak prawidłowo oświetlić ekspozycję

Więcej
Oświetlenie do piekarni - jakie wybrać?
08.02.2021 Oświetlenie do piekarni - jakie wybrać?

Cenne wskazówki i porady, jakie oświetlenie do piekarni zastosować.

Więcej
Projektowanie oświetlenia w sklepie spożywczym
05.02.2021 Projektowanie oświetlenia w sklepie spożywczym

Zasady projektowania oświetlenia w sklepie spożywczym. Praktyczne porady.

Więcej


* Pola wymagane