Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Przedłużacz bębnowy

Przedłużacz bębnowy jest uniwersalnym i funkcjonalnym przedłużaczem o wszechstronnym zastosowaniu. Przedłużacze bębnowe jest przydatny w ogrodzie czy podczas remonty. Pozwala w szybki i wygodny sposób doprowadzić zasilanie w każde miejsce, w którym jest ono potrzebne.

  • Przedłużacz bębnowy dostępny jest w wersjach o różnych długościach. Jakich?
  • Przedłużacze bębnowe to niezbędne akcesoria podczas budowy i remontu.
  • Przedłużacz na bębnie jest funkcjonalnym narzędziem podczas wszystkich prac w ogrodzie.
  • Przedłużacze bębnowe dostępne są w wersjach o wielu długościach.
  • Przedłużacz wodoszczelny bębnowy jest gwarancją bezpieczeństwa pracy w każdych warunkach.

Spis treści:

  1. Przedłużacz na bębnie - praktyczny i uniwersalny
  2. Przedłużacz bębnowy 25 m, 50 m i inne długości - rozwiązanie dla każdego
  3. Przedłużacz budowlany - niezbędny podczas budowy i remontu
  4. Przedłużacz wodoszczelny bębnowy - pewny i wytrzymały
  5. Przedłużacz ogrodowy bębnowy - na każde podwórko i do ogrodu
Długość przewodu:
Producent:
Klasa szczelności:
Uziemienie:
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 37    Wyświetl po:

Przedłużacz na bębnie - praktyczny i uniwersalny

Przedłużacz na bębnie dzięki odpowiedniej konstrukcji rozwiąże nam problem wiecznie splątanych przewodów. Jest to również przedłużacz niezwykle mobilny, który wystarczy wyjąć, ustawić w wybranym miejscu i rozwinąć na wymaganą długość. Przedłużacz na bębnie ze względu na swoje wszechstronne zastosowanie został wyposażony w szczelne gniazda, odporne na trudne czynniki zewnętrzne. Przedłużacze bębnowe są wytrzymałe i odporne na różne warunki domowe i pogodowe, przez co nie będą one negatywnie wpływać na ich działanie. Przedłużacz wodoszczelny to również stelaż wykonany z odpowiedniego tworzywa sztucznego, przez co jego obudowa jest odporna na uszkodzenia czy zniekształcenia, a także na korozję.

Przedłużacze bębnowe to akcesoria, które są niezbędne podczas prac w ogrodzie, remontu, czy na budowie. Bardzo często zdarza się sytuacja, że rozplanowane wcześniej przez nas gniazdka elektryczne nie wystarczają do podłączenia wielu urządzeń do sieci. Przedłużacz bębnowy okazuje się wtedy doskonałą alternatywą, która pozwoli nam podłączyć kilka urządzeń jednocześnie. Długi przewód, w który został wyposażony przedłużacz na bębnie, tylko ułatwi nam pracę z takimi urządzeniami jak wiertarki czy wkrętarki. Jest to również bardzo wygodne rozwiązaniem, które po skończonej pracy, pozwoli nam szybko przy pomocy rączki zwinąć bęben. Każdy przedłużacz bębnowy trzyma się na solidnym i stabilnym stelażu, dlatego te wszystkie czynności będą proste, szybkie i wygodne.

 

Przedłużacz bębnowy 25 m, 50 m i inne długości - rozwiązanie dla każdego

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo trwały i funkcjonalny przedłużacz bębnowy 25m, 50m oraz w innych długościach o wszechstronnym zastosowaniu. Przedłużacz domowy doskonale sprawdzi się do pomocy podczas wykorzystywania wszelakich elektronarzędzi. Wykorzystamy je nie tylko podczas prac remontowanych czy budowlanych, ale także w naszym ogrodzie. Może posłużyć do zasilania kosiarki, czy dodatkowego oświetlenia. Przedłużacz bębnowy może przydać nam się także podczas wypadów pod namiotem, czy kempingów. Jest na tyle mobilny, że będziemy mogli swobodnie przenieść go w każde wymagane miejsce. W tej kategorii znajdą Państwo przedłużacze bębnowe o różnych długościach kabla. Najpopularniejsze modele to:

Przedłużacz bębnowy 10m

Przedłużacz bębnowy 15m

Przedłużacz bębnowy 25m

Przedłużacz bębnowy 30m

Przedłużacz bębnowy 40m

Przedłużacz bębnowy 50m

 

Przedłużacz budowlany - niezbędny podczas budowy i remontu

Przedłużacz budowlany to taki produkt, który będziemy mogli wykorzystać w praktycznie każdych warunkach, także na budowanie i podczas remontów. Przedłużacz budowlany oczywiście ze względu na swoje zastosowanie jest odporny na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych, a także pyłu i kurzu. Na budowie bardzo często wykorzystywany jest przedłużacz bębnowy 20m. Jego długość przewodu jest wystarczająca do prac remontowanych, wewnątrz domów i mieszkań. Kiedy potrzebujemy zasilania na zewnątrz, polecamy wykorzystać urządzenie z dłuższym przewodem. Przedłużacz bębnowy 50m będzie tutaj odpowiednim rozwiązaniem i gwarancją, że nie braknie nam zasilania nawet w najdalszym punktach budowy.

 

Przedłużacz wodoszczelny bębnowy - pewny i wytrzymały

Przedłużacz wodoszczelny bębnowy to urządzenie o uniwersalnym zastosowaniu, którego stelaż, jak i przewód zostały wykonane z trwałych i odpornych materiałów. Dzięki odpowiedniej konstrukcji i wykorzystaniu odpornych tworzyw sztucznych przedłużacz bębnowy jest wodoszczelny i w pełni odporny na działanie kurzu i pyłów. Wybierając przedłużacz bębnowy 30m czy 40m kupujemy produkt, który poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Wyposażony w osłonkę na wtyczkę i gniazda, odpowiednio zabezpiecza miejsce łączenia dwóch przewodów. W przypadku przedłużaczy na bębnie jest jedna prosta zasada. Im dłuższy przewód tym jego większe pole działania. Przedłużacz bębnowy 50m, będzie miał znacznie więcej możliwości niż taki przedłużacz bębnowy o długości 10m. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych potrzeb klienta.

 

Przedłużacz ogrodowy bębnowy - na każde podwórko i do ogrodu

Przedłużacz ogrodowy bębnowy jest niezastąpiony podczas wszelkich prac na podwórku i w ogrodach. Przedłużacze ogrodowe na bębnie pozwalają używać elektronarzędzi ogrodowych w każdym zakątku ogrodu. Każdy przedłużacz ogrodowy bębnowy to przedłużacz o zwiększonej klasie szczelności. Jest to przedłużacz wodoodporny, który z powodzeniem może by wykorzystywany na zewnątrz, w trudnych warunkach atmosferycznych. Przedłużacze ogrodowe bębnowe to produkty wysokiej jakości o nienagannych parametrach. Przedłużacze bębnowe ogrodowe występują w izolacji gumowej oraz z licznymi zabezpieczeniami. Przedłużacz bębnowy do ogrodu to godny zaufania produkt, który zapewni komfort i wygodę podczas korzystania z prądu na terenie naszego podwórka.* Pola wymagane