Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Kinkiet ogrodowy

Kinkiety ogrodowe i kinkiety zewnętrzne to bardzo chętnie wykorzystywane dodatkowe oświetlenie na domach, czy w ogrodach. Kinkiet ogrodowy pełni nie tylko dekoracyjną funkcję, ale może również odpowiednio doświetlić wybrane przez nas przestrzenie. Lampa ogrodowa typu kinkiet to oprawa o uniwersalnym zastosowaniu, która łączy w sobie elegancki wygląd i inne atuty produktów wykonanych w technologii LED.

  • Nowoczesny kinkiet ogrodowy jest ciekawą i atrakcyjną dekoracją zewnętrzną.
  • Kinkiety ogrodowe z powodzeniem zastosujemy na podjeździe, tarasie czy balkonie.
  • Kinkiet ogrodowy to także doskonałe oświetlenie altan, pergoli i innych.
  • Doskonale sprawdzają się także, oświetlając zewnętrzne tereny komercyjne takie jak hotele, restauracje i inne.
  • Energooszczędnym wyborem jest kinkiet ogrodowy LED.

Spis treści:

  1. Kinkiety ogrodowe
  2. Kinkiet ogrodowy z czujnikiem ruchu
  3. Kinkiet ogrodowy LED - rodzaje
  4. Kinkiety ogrodowe nowoczesne
Trzonek:
Klasa szczelności:
Producent:
Materiał wykonania:
Kolor:
Źródło światła:
Źródło światła w komplecie:
Klasa energetyczna:
Gwarancja:
Barwa światła:
Ilość gniazd:
Wysokość:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Szerokość:
od: do mm
Kąt świecenia:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Długość:
od: do mm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Wydajność:
od: do lm/W
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 379    Wyświetl po:

Kinkiety ogrodowe

Kinkiet ogrodowy to szczególna kategoria lamp ogrodowych, w której znajdziemy zarówno bardzo nowoczesne modela, jak i te w stylistyce retro. Praktycznie każdy kinkiet ogrodowy LED dopasowany jest stylistycznie do lamp ogrodowych stojących, czy lamp ogrodowych wiszących więc bez większego problemu skompletujemy całość oświetlenia ogrodowego w jednym stylu. Kinkiet ogrodowy to najczęściej lampa zewnętrzna z wymiennym źródłem światła. Umożliwia nam to dobranie natężenie oraz barwy światła naszego oświetlenia w zależności od naszych aktualnych potrzeb i upodobań. Lampy ogrodowe i kinkiety to także uniwersalne źródła światła, które pozwolą nam na oświetlenie przestrzeni wokół domu, a także będziemy mogli je wykorzystać w altanach, pergolach, czy jako lampy na taras i balkon, gdzie będą tworzyły harmonijną całość z resztą naszego oświetlenia ogrodowego.

 

Kinkiet ogrodowy z czujnikiem ruchu

Kinkiety ogrodowe LED to nie tylko lampy, których oświetlenie będziemy mogli włączać jedynie za pomocą włącznika. Dostępne są już obecnie wersje całkowicie zautomatyzowane, które same będą włączać nasze oświetlenie, w wybranych przez nas warunkach. Kinkiet ogrodowy z czujnikiem ruchu w momencie wykrycia jakiegokolwiek ruchu i w wybranych przez użytkownika odpowiednich do tego warunkach uruchomi nasze oświetlenie. Następnie po pewnym czasie, to światło automatycznie zostanie wyłączone. Dostępny jest również kinkiet ogrodowy z czujnikiem zmierzchu, który każdej nocy będzie włączał oświetlenie o wybranej wcześniej przez nas porze jasności. Następnie sam się on wyłączy przy nadchodzącym świcie.

 

Kinkiet ogrodowy z czujnikiem jest doskonałym wyborem dla ludzi ceniących wygodę. Wykorzystując taką lampę nie będziemy musieli codziennie włączać i wyłączać naszego oświetlenia. Kinkiet ogrodowy z czujnikiem ruchu i zmierzchu to również doskonały sposób na dodatkową energooszczędność. Nasze oświetlenie będzie przecież pracowało, tylko w wymaganych do tego warunkach.

 

Kinkiet ogrodowy LED - rodzaje

Kinkiet ogrodowy nowoczesny to proste, geometryczne formy pasujące do niemal każdej aranżacji ogrodu. Znajdziemy tutaj kinkiety ogrodowe w kształcie tuby, prostokąta, ale również w kształtach bardziej futurystycznych. Kinkiet ogrodowy Retro to bardziej klimatyczna i romantyczna wersja lamp. Stylizowane na stare z transparentnym lub mlecznym szkłem, które nadają jeszcze więcej nastroju naszym lampom. Kinkiety ogrodowe LED to lampy, dzięki którym stworzysz niepowtarzalny klimat wokół elewacji swojego budynku. Kinkiet ogrodowy nadaje się również do zamontowania na murach czy przy furtkach dając subtelne światło i oświetlając naszą drogę do domu, czy pomagając w znalezienie kluczy w torebce. W naszej ofercie znajdą Państwo również kinkiety solarne wykorzystujące do pracy energię z promieni słonecznych.

 

Kinkiety ogrodowe nowoczesne

Idąc za trendami współczesnego oświetlenia, w naszej ofercie spotkają Państwo również eleganckie kinkiety ogrodowe nowoczesne. Są to lampy przeznaczone do oświetlenia ogrodu, które swoją stylistyką doskonale wpasują się do nowoczesnych aranżacji. Nowoczesne kinkiety ogrodowe to również bogactwo wzorów i kolorów. Bardzo popularny obecnie jest kinkiet ogrodowy czarny lub biały, czyli proste, ale bardzo uniwersalne kolory pod względem zastosowań.

 

Oświetlenie ogrodowe i kinkiety łączy bardzo wiele dlatego każdy obecnie ogród powinien posiadać zarówno kinkiety ogrodowe zewnętrzne, jak i inne lampy ogrodowe, które doskonale wpasują się do jego stylistyki.* Pola wymagane