Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Oximia LED

We wszystkich obiektach budowlanych, w których zagrożeniem życia i zdrowia potrafi być zanik napięcia w sieci zasilającej, powinny być zastosowane instalacje oświetlenia awaryjnego. Z pomocą w projektowaniu instalacji oświetleniowej awaryjnej i ewakuacyjnej przychodzi producent Intelight. Jednymi z opraw ewakuacyjnych produkowanych przez tę firmę są lampy awaryjne Oximia. Są to oprawy ewakuacyjne, mające za zadanie oświetlenie znaków ewakuacyjnych, znajdujących się przy wyjściach oraz wzdłuż całej drogi ewakuacyjnej. Oprawy te zapewniają bezproblemowe znalezienie drogi do wyjść ewakuacyjnych po zaniku zasilania. Oprawy ewakuacyjne Oximia LED firmy Intelight posiadają świadectwo dopuszczenia wydane przez CNBOP oraz deklarację zgodności CE. Oprawy ewakuacyjne Oximia spełniają wymagania zawarte w normie PN-N-01256/02 lub PN-ISO 7010. Każda oprawa ewakuacyjna Oximia LED wykonana jest z najwyższej profilu stalowego malowanego proszkowo na biało. 

  1. Oprawa ewakuacyjna Oximia LED
  2. Piktogramy do Oximia LED
  3. Akcesoria do Intelight Oximia LED
Auto Test:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 5    Wyświetl po:

Oprawa ewakuacyjna Oximia LED 

Oprawa ewakuacyjna Oximia LED spełnia doskonale swoje zadania, którym jest oświetlanie dróg ewakuacyjnych, wskazywanie kierunków ewakuacji oraz oznaczanie wyjść ewakuacyjnych w budynkach, w których jest zainstalowana. Oprawy Intelight Oximia są oprawami działającymi w trybie sieciowo-awaryjnym co oznacza, że w momencie zaniku zasilania samoczynnie zmieniają źródło zasilania z sieciowego na bateryjne. Wydajne akumulatory Ni-Cd HT zapewniają funkcjonowanie oświetlenia przez okres 3h po zaniku zasilania. Lampy ewakuacyjne są wyposażone w test ręczny lub manualny. Działają w zakresie temperatur 10°C-55°C, a ich widoczność sięga 30m. Oprawy ewakuacyjne Oximia LEd 3h mają moc 3W. Spełniają one oczekiwania najbardziej wymagających klientów i w odpowiedni sposób zabezpieczają drogę ewakuacji w każdym obiekcie, w jakim zostaną zainstalowane. 

 

Piktogramy do Oximia LED

W komplecie z każdą oprawą ewakuacyjną Oximia LED znajdują się dwa piktogramy (wyjście ewakuacyjne w lewo oraz wyjście ewakuacyjne w prawo). W zależności od indywidualnych wymagań można zakupić w naszym sklepie inne piktogramy, które odpowiednio i zgodnie z przepisami oznaczą bezpieczną drogę ewakuacyjną. Piktogramy do opraw ewakuacyjnych Oximia są w postaci samoprzylepnych grafik w rozmiarze 300 × 100 mm. Piktogramy te są dedykowane do opraw ewakuacyjnych Oximia i z łatwością można je zainstalować na płytach kierunkowych oprawy. Dostępne piktogramy spełniają wszystkie normy i przepisy obowiązujące oświetlenie awaryjne dotyczące ich wyglądu i kolorystyki. 

 

Akcesoria do Intelight Oximia LED 

Oprawy ewakuacyjne Oximia LED są oprawami do montażu natynkowego sufitowego. Korzystając z dostępnych w naszej ofercie odpowiednich zestawów, uzyskujemy możliwość montażu tych opraw w sposób ścienny, flagowy oraz zwieszany. Wszystkie te zestawy są wyprodukowane przez Intelight i dedykowane do opraw ewakuacyjnych Oximia LED. Ułatwia to wybrany ich montaż w sposób szybki oraz bezproblemowy. Zestawy te są kolorystycznie i rozmiarowo dopasowane do samych opraw co nie psuje estetyki montażu oprawy w inny niż natynkowy sposób. Zestawy są jednocześnie atrakcyjne cenowo, więc nie nadwyrężają budżetu poznaczonego na instalację oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w budynku. * Pola wymagane