Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Oświetlenie szynowe

Lampy na szynach to coraz chętniej wybierany rodzaj oświetlenia we wnętrzach handlowych takich jak sklepy, czy galerie handlowe. Tego typu lampy znajdą swoje zastosowanie także jako oświetlenie biurowe, czy komercyjne. Reflektory na szynie to mobilne źródła światła, które dzięki wąskiej wiązce świetlnej doskonale sprawdzają się do punktowego oświetlenia wystaw, czy ekspozycji. Oświetlenie szynowe dominuje przede wszystkim w nowoczesnych i eleganckich sklepach, gdzie zależy nam na indywidualnym wyeksponowaniu każdego z naszych produktów. Tego typu nowoczesne oświetlenie szynowe czarne, czy białe dominuje zarówno w sklepach odzieżowych, spożywczych, czy drogeriach.

  1. Lampy na szynach - oświetlenie wystawowe i sklepowe
  2. Lampy szynowe - typy i moce
  3. Szyna oświetleniowa - dodatkowe akcesoria
  4. Oprawy szynowe
Produktów w tej kategorii: 596    Wyświetl po:

Lampy na szynach - oświetlenie wystawowe i sklepowe

Lampy szynowe LED stanowią bardzo funkcjonalne i wygodne rozwiązanie oświetleniowe, które świetnie sprawdzi się w miejscach wymagających częstych zmian położenia źródła światła. Oświetlenie listwowe wyposażone w reflektory pozwala w każdej chwili na szybkie zmiany w naszej świetlnej aranżacji. System szynowy LED stanowi elegancką, funkcjonalną i nowoczesną alternatywę dla tradycyjnego oświetlenia ekspozycji. Dotychczas do sklepu i oświetlenia jego wystawy wykorzystywaliśmy jedynie oprawy ze świetlówkami. Reflektory sufitowe na szynie, które posiadają wąski strumień świetlny, nawet z dużej odległości odpowiednio i równomiernie oświetlą nasz produkt. Ponadto w przypadku ewentualnej zmiany ekspozycji szynowy system oświetlenia da nam możliwość szybkiej i prostej korekty położenia oświetlenia, a także zmiany kąta jego nachylenia. Oświetlenie wystawowe wyposażone w halogeny na szynie będzie więc pełni funkcjonalne i praktyczne oświetleniem w naszym sklepie.

 

Lampy szynowe - typy i moce

Wybierając lampy szynowe, musimy zwrócić uwagę na ich moc, typ oraz kąt świecenia. W naszej ofercie kupią Państwo reflektor szynowy o różnym kącie świecenia, przystosowany do szyny dwufazowej lub trójfazowej. Oczywiście ze względu na rodzaj zastosowań oprawy szynowe najczęściej emitują wąski strumień świetlny, który oscyluje koło 30 stopni. Taki efekt uzyskujemy dzięki połączeniu wydajnej diody LED COB oraz specjalnej soczewki skupiającej.

 

System szynowy LED to nowoczesny i praktyczny zestaw, który podłączymy bezpośrednio do prądu 230V. Do ich instalacji nie będziemy potrzebować żadnych zewnętrznych zasilaczy. Oświetlenie listwowe tego typu dzięki swojej mobilności przystosuje się do każdych warunków oświetleniowych. Będzie klimatyczne, a ich odpowiednie ustawienie sprawi, że nie będzie oślepiać naszych klientów ani pracowników.

 

Szyna oświetleniowa - dodatkowe akcesoria

Kompletując system szynowy LED do naszego sklepu, będziemy musieli zaopatrzyć się zarówno w same lampy szynowe, jak i szyny oraz łączniki przystosowane do ich montażu. Szyna oświetleniowa stanowi swojego rodzaju powierzchnię montażową, do której będziemy mogli zamontować nawet kilka reflektorów szynowych jednocześnie. Szyna oświetleniowa występuje w wersji jednofrazowej, dwufazowej i trójfazowej. Jest ona w pełni kompatybilna z lampami szynowymi, przystosowanymi do danego systemu. Szynowe systemy oświetleniowe bardzo często stanowią długie odcinki przechodzące przez całą powierzchnię biura, czy sklepu. Tego typu rozwiązania są możliwe dzięki specjalnym łącznikom umożliwiającym połączenie szyn oświetleniowych w różnych kierunkach. Są one stylistycznie i kolorystycznie w pełni dopasowane do całego systemu szynowego.

 

Oprawy szynowe

Systemy oświetlenia linkowego, szynowego i prętowego stanowią bardzo interesujące rozwiązanie oświetlenie w wielu powierzchniach komercyjnych. Oświetlenie na szynach możemy spotkać również bardzo często w nowoczesnych domach. Wpasowują się do nich doskonale, ze względu na swój stylowy wygląd, a przede wszystkim funkcjonalność. W ofercie sklepu SMD-LED posiadamy szynowe systemy oświetleniowe z pełnym wachlarzem dodatkowych akcesoriów. Dostępna jest zarówno szyna świetlna, jak i reflektor szynowy, oraz kompletny osprzęt do ich montażu. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w doborze systemu oświetlenia prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod nr tel. 531 344 300 lub drogą e-mail: sklep@smd-led.pl* Pola wymagane