Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Oświetlenie szynowe

Oświetlenie szynowe to coraz chętniej wybierany rodzaj oświetlenia naszych wnętrz, zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Szyny oświetleniowe pozwalają całkowicie odmienić wnętrza i nadać im nowoczesnego, luksusowego i prestiżowego charakteru. System szynowy, w którym zastosujemy designerskie i funkcjonalne jednocześnie lampy szynowe zaskakuje, zachwyca i zapada w pamięć, będąc eleganckim elementem wyposażenia każdej przestrzeni, w jakiej go wykorzystamy.

 • System szynowy jest nowoczesnym, designerskim i funkcjonalnym sposobem oświetlenia wnętrz. To współczesny trend oświetleniowy wyznaczający kierunek systemów oświetlenia przestrzeni.
 • Oświetlenie szynowe to prawdziwy hit wśród projektantów i architektów, tworzący efektowne i ciekawe aranżacje.
 • Oświetlenie szynowe jest doskonałym wyborem do każdej przestrzeni mieszkaniowej, a także komercyjnej. Lampy szynowe wpisują się atrakcyjnie w każdy nowoczesny salon, ale również doskonale oświetli salon sprzedaży czy salon kosmetyczny.
 • Jakie kolory dominują w szynoprzewodach co bardziej jest trendy a co faux pas? Nowoczesne lampy na szynach o różnej kolorystyce dają nieograniczone możliwości wykorzystania.
 • Na sufitach naszych pomieszczeń nie musi już świecić wyłącznie lampa wisząca czy halogen. Oświetlenie szynowe jest perfekcyjną alternatywą dla dotychczas wykorzystywanych źródeł światła.

Spis treści:

  1. Oświetlenie na szynie - nowoczesne rozwiązanie
  2. Oświetlenie szynowe - przykładowe aranżacje
  3. Oświetlenie szynowe salon, kuchnia i korytarz - co wy na to?
  4. Oświetlenie szynowe czarne
  5. Oświetlenie sufitowe szynowe
Produktów w tej kategorii: 612    Wyświetl po:

Oświetlenie na szynie - nowoczesne rozwiązanie

Oświetlenie na szynie to coraz chętniej wybierany rodzaj oświetlenia we wnętrzach handlowych takich jak sklepy czy galerie handlowe. Tego typu lampy znajdą swoje zastosowanie także jako oświetlenie biurowe oraz komercyjne. Oświetlenie na szynie to mobilne źródła światła, które dzięki wąskiej wiązce świetlnej doskonale sprawdzają się do punktowego oświetlenia wystaw, czy ekspozycji. Oświetlenie szynowe dominuje przede wszystkim w nowoczesnych i eleganckich sklepach, gdzie zależy nam na indywidualnym wyeksponowaniu każdego z naszych produktów. Tego typu nowoczesne oświetlenie szynowe czarne czy białe dominuje jednakowo w sklepach odzieżowych, spożywczych, czy drogeriach. Lampy szynowe LED stanowią bardzo funkcjonalne i wygodne rozwiązanie oświetleniowe, które świetnie sprawdza się w miejscach wymagających częstych zmian położenia źródła światła. Oświetlenie szynowe wyposażone w reflektory pozwala w każdej chwili na szybkie zmiany w naszej świetlnej aranżacji. System szynowy LED stanowi elegancką, funkcjonalną i nowoczesną alternatywę dla tradycyjnego oświetlenia ekspozycji. Dotychczas do sklepu i oświetlenia jego wystawy wykorzystywaliśmy jedynie oprawy ze świetlówkami. Reflektory sufitowe na szynie, które posiadają wąski strumień świetlny, nawet z dużej odległości odpowiednio i równomiernie oświetlą nasz produkt. Ponadto w przypadku ewentualnej zmiany ekspozycji szynowy system oświetlenia da nam możliwość szybkiej i prostej korekty położenia oświetlenia, a także zmiany kąta jego nachylenia. Oświetlenie wystawowe wyposażone w halogeny na szynie będzie więc pełni funkcjonalne i praktyczne oświetleniem w naszym sklepie.

 

Oświetlenie szynowe - przykładowe aranżacje

Nowoczesne oświetlenie szynowe pokochali w swoich aranżacjach projektanci oraz architekci. Wykorzystując lampy na szynie, mamy możliwość stworzyć jedyne w swoim rodzaju, efektowne i funkcjonalne jednocześnie aranżacje każdego współczesnego, nowoczesnego wnętrza. Wystrój pomieszczenia, w którym świecą reflektory na szynie jest efektowny oraz elegancki. Aranżacja taka zwraca na siebie uwagę, zaskakuje i zapada w pamięć każdemu przebywającemu w pomieszczeniu z lampami szynowymi na suficie. Na każdych targach wnętrzarskich możemy zaobserwować, jak bardzo popularne stało się oświetlenie szynowe. Jest ono obecne na praktycznie każdym stoisku i w każdej przykładowej aranżacji. Wyposażanie naszych, nowoczesnych wnętrz w oświetlenie na szynie to obecny standard, który umożliwia niepowtarzalne wyposażenie naszych pomieszczeń w designerskie oświetlenie sufitowe.

 

oświetlenie szynowe aranżacje
Oświetlenie szynowe białe

 

Oświetlenie szynowe aranżacja
oświetlenie szynowe wiszące

Oświetlenie szynowe salon, kuchnia i korytarz - co wy na to?

Czy oświetlenie szynowe upiększy nowoczesny salon, korytarz lub kuchnią? Choć oświetlenie na szynie jest najczęściej wykorzystywane w przestrzeniach komercyjnych to jednak niejedyne wnętrza dla tego rodzaju oświetlenia. Jest to oświetlenie na tyle atrakcyjne oraz uniwersalne, że sprawdza się także we współcześnie wykańczanych domach i mieszkaniach. Systemy szynowe są coraz popularniejszym wyborem na zbudowanie systemu oświetlenia głównego w nowoczesnym salonie, jadalni, kuchni sypialni i każdym innym pomieszczeniu we współczesnych domach. Oświetlenie szynowe pokochali zarówno architekci wnętrz, jak i klienci indywidualni. Jest to prawdziwy hit w nowych aranżacjach wnętrz. Każde nowoczesne pomieszczenie, w którym znajdą się lampy szynowe, podniesie prestiż całego mieszkania, zrobi wrażenie na gościach i utworzy bezpieczne oraz wygodne warunki do wszystkich czynności odbywających się w danym wnętrzu.

 

oświetlenie szynowe w kuchni
Oświetlenie szynowe w kuchni

 

oświetlenie szynowe w salonie
Oświetlenie szynowe w salonie

 

Oświetlenie szynowe czarne

Oświetlenie szynowe czarne jest obecnie najchętniej wybieraną kolorystycznie wersja systemów szynowych. Oświetlenie na szynie czarne jest oświetleniem eleganckim, uniwersalnym i bardzo nowoczesnym. Czarny kolor systemu szynowego sprawdza się w każdym przy każdym rodzaju i stylu aranżacji wnętrza. Czarne systemy szynowe są doskonałym wyborem do nowoczesnego mieszkania, sklepu, biura i każdego innego wnętrza komercyjnego. Oświetlenie szynowe czarne doskonale kontrastuje z bielą, która jest często przodującą kolorystyką nowoczesnego wnętrza. Jest ono jednak perfekcyjnym uzupełnieniem wnętrz utrzymanych w innej kolorystyce. Czarny kolor sprawia, że czarne systemy oświetleniowe będą zawsze wyglądały świeżo i nigdy nie wyjdą z mody. Oświetlenie na szynie czarne to niemalże obowiązkowy element wyposażenia każdego obecnie aranżowanego i wykańczanego przez osoby podążające za współczesnymi trendami wnętrza.

 

Oświetlenie sufitowe szynowe

Oświetlenie sufitowe szynowe stanowi bardzo interesujące rozwiązanie oświetleniowe w wielu powierzchniach komercyjnych. Oświetlenie na szynach możemy spotkać również bardzo często w nowoczesnych domach. Wpasowują się do nich doskonale, ze względu na swój stylowy wygląd, a przede wszystkim funkcjonalność. W ofercie sklepu SMD-LED posiadamy szynowe systemy oświetleniowe z pełnym wachlarzem dodatkowych akcesoriów. Dostępna jest zarówno szyna świetlna, jak i reflektor szynowy, oraz kompletny osprzęt do ich montażu. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w doborze systemu oświetlenia, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod nr tel. 531 344 300 lub drogą e-mail: sklep@smd-led.pl Kompletując system szynowy LED do naszego sklepu, będziemy musieli zaopatrzyć się zarówno w same lampy szynowe, jak i szyny oraz łączniki przystosowane do ich montażu. Szyna oświetleniowa stanowi swojego rodzaju powierzchnię montażową, do której będziemy mogli zamontować nawet kilka reflektorów szynowych jednocześnie. Szyna oświetleniowa występuje w wersji jednofrazowej, dwufazowej i trójfazowej. Jest ona w pełni kompatybilna z lampami szynowymi, przystosowanymi do danego systemu. Szynowe systemy oświetleniowe bardzo często stanowią długie odcinki przechodzące przez całą powierzchnię biura, czy sklepu. Tego typu rozwiązania są możliwe dzięki specjalnym łącznikom umożliwiającym połączenie szyn oświetleniowych w różnych kierunkach. Są one stylistycznie i kolorystycznie w pełni dopasowane do całego systemu szynowego.* Pola wymagane