Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Świetlówka LED 150cm

Świetlówka LED T8 150cm to najdłuższa dostępna tuba ledowa, która dostępna jest również w największych mocach. Świetlówka LED 150cm emituje również najmocniejszy strumień świetlny, ze względu na jej konstrukcję, która zapewnia odpowiednią jakość i moc źródła światła. Świetlówka LED T8 150cm podobnie jak inne świetlówki liniowe może być zasilana jednostronnie lub dwustronnie, a także świecić jedną z trzech barw światła. Ze względu na swoją długość doskonale sprawdza się w oświetleniu nawet wyższych pomieszczeń, w których zależy nam na mocnym oświetleniu.

  1. Świetlówka LED T8 150cm
  2. Świetlówka LED 150cm
  3. Świetlówka LED 150cm Osram i Philips
Producent:
Trzonek:
Barwa światła:
Materiał wykonania:
Klasa energetyczna:
Zasilanie:
Strumień świetlny:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia:
od: do °
Wydajność:
od: do lm/W
Szerokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 45    Wyświetl po:

Świetlówka LED T8 150cm

Świetlówka 58W to tradycyjne źródło światła, od którego coraz częściej odchodzimy na rzecz nowoczesnych tub, wykonanych w technologii LED. Świetlówka T8 58W pobiera znacznie więcej energii od energooszczędnych świetlówek, a także jej trwałość jest znacznie krótsza. Świetlówka LED 150cm wyróżnia się niskim poborem energii, a także długą pracą, która bardzo często sięga nawet 30000h. Wyposażona w źródło światła LED, może posiadać obudowę wykonaną ze szkła lub tworzywa sztucznego. Szkło doskonale odprowadza ciepło, natomiast nano-plastik jest odporny na przypadkowe uderzenia i otarcia. W zależności od rodzaju świetlówki LED 150cm powinniśmy zwrócić uwagę na materiał jej wykonania, a także rodzaj zasilania. Świetlówka LED T8 150cm może być przystosowana do opraw zasilanych jednostronnie lub dwustronnie. Te jednostronne są teraz coraz częściej spotykane i głównie ten model znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

 

Świetlówka LED 150cm

Świetlówka LED 150cm, której cena oscyluje już w okolicach 15 zł brutto za sztukę, jest bardzo interesującym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o oświetlenie wielu różnych powierzchni. Możemy je wykorzystać zarówno w garażu, hali przemysłowej, a także magazynie wysokiego składowania. Tradycyjna świetlówka 58w, której długość wynosiła 150 cm, zawiera w sobie szkodliwą rtęć, natomiast w przypadku ledów, więcej ich już nie doświadczymy. Świetlówki Ledowe zostały wykonane w energooszczędnej, a także ekologicznej technologii, dlatego nie są szkodliwe dla ludzi, a ich światło sprzyja efektywnej pracy. Ponadto światło, które emituje świetlówka LED T8 150cm dla naszych oczu, przez co nie pogorszymy swojego wzroku, przy dłuższych pracach w garażu, czy przy laptopie w firmie.

 

Świetlówka LED 150cm Osram i Philips

Świetlówka LED 150cm, tak znanych i cenionych producentów Philips i Osram jest gwarancją silnego i trwałego oświetlenia, które wraz z upływającym czasem, nie straci na wydajności i efektywności. Dbając o zadowolenie naszych klientów, przygotowaliśmy dla nich specjalną ofertę najdłuższych świetlówek, zarówno tych w niskich cenach, jak i tych wyprodukowanych w oparciu o profesjonalne rozwiązania. Oprawa świetlówkowa hermetyczna LED 150cm, wyposażona w pełni profesjonalne świetlówki LED, będzie świecić zdecydowanie dłużej i mocniej niż ich znacznie tańsze zamienniki. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie świetlówki LED 150 cm, najwyższej jakości, którym producent zapewnia nawet 36-miesięczną gwarancję.

Jak prawidłowo podłączyć świetlówkę. Poradnik.
10.02.2021 Jak prawidłowo podłączyć świetlówkę. Poradnik.

Poradnik jak prawidłowo podłączyć świetlówkę LED. Cenne wskazówki ułatwiające montaż świetlówkę.

Więcej
Świetlówka LED czy tradycyjna? Jaką wybrać?
10.02.2021 Świetlówka LED czy tradycyjna? Jaką wybrać?

Różnice między świetlowką tradycyjną, a świetlówką LED. Zalety świetlówki LED.

Więcej
Rodzaje świetlówek LED
10.02.2021 Rodzaje świetlówek LED

Przewodnik po rodzajach i typach świetlówek LED.

Więcej


* Pola wymagane