Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Świetlówka LED 150cm

Świetlówka LED T8 150cm to najdłuższa dostępna tuba ledowa, która dostępna jest również w największych mocach. Świetlówka LED 150cm emituje również najmocniejszy strumień świetlny, ze względu na jej konstrukcję, która zapewnia odpowiednią jakość i moc źródła światła. Świetlówka LED T8 150cm podobnie jak inne świetlówki liniowe może być zasilana jednostronnie lub dwustronnie, a także świecić jedną z trzech barw światła. Ze względu na swoją długość doskonale sprawdza się w oświetleniu nawet wyższych pomieszczeń, w których zależy nam na mocnym oświetleniu.

  1. Świetlówka LED T8 150cm
  2. Świetlówka LED 150cm
  3. Świetlówka LED 150cm Osram i Philips
Producent:
Barwa Światła:
Zasilanie:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 50    Wyświetl po:

Świetlówka LED T8 150cm

Świetlówka 58W to tradycyjne źródło światła, od którego coraz częściej odchodzimy na rzecz nowoczesnych tub, wykonanych w technologii LED. Świetlówka T8 58W pobiera znacznie więcej energii od energooszczędnych świetlówek, a także jej trwałość jest znacznie krótsza. Świetlówka LED 150cm wyróżnia się niskim poborem energii, a także długą pracą, która bardzo często sięga nawet 30000h. Wyposażona w źródło światła LED, może posiadać obudowę wykonaną ze szkła lub tworzywa sztucznego. Szkło doskonale odprowadza ciepło, natomiast nano-plastik jest odporny na przypadkowe uderzenia i otarcia. W zależności od rodzaju świetlówki LED 150cm powinniśmy zwrócić uwagę na materiał jej wykonania, a także rodzaj zasilania. Świetlówka LED T8 150cm może być przystosowana do opraw zasilanych jednostronnie lub dwustronnie. Te jednostronne są teraz coraz częściej spotykane i głównie ten model znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

 

Świetlówka LED 150cm

Świetlówka LED 150cm, której cena oscyluje już w okolicach 15 zł brutto za sztukę, jest bardzo interesującym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o oświetlenie wielu różnych powierzchni. Możemy je wykorzystać zarówno w garażu, hali przemysłowej, a także magazynie wysokiego składowania. Tradycyjna świetlówka 58w, której długość wynosiła 150 cm, zawiera w sobie szkodliwą rtęć, natomiast w przypadku ledów, więcej ich już nie doświadczymy. Świetlówki Ledowe zostały wykonane w energooszczędnej, a także ekologicznej technologii, dlatego nie są szkodliwe dla ludzi, a ich światło sprzyja efektywnej pracy. Ponadto światło, które emituje świetlówka LED T8 150cm dla naszych oczu, przez co nie pogorszymy swojego wzroku, przy dłuższych pracach w garażu, czy przy laptopie w firmie.

 

Świetlówka LED 150cm Osram i Philips

Świetlówka LED 150cm, tak znanych i cenionych producentów Philips i Osram jest gwarancją silnego i trwałego oświetlenia, które wraz z upływającym czasem, nie straci na wydajności i efektywności. Dbając o zadowolenie naszych klientów, przygotowaliśmy dla nich specjalną ofertę najdłuższych świetlówek, zarówno tych w niskich cenach, jak i tych wyprodukowanych w oparciu o profesjonalne rozwiązania. Oprawa świetlówkowa hermetyczna LED 150cm, wyposażona w pełni profesjonalne świetlówki LED, będzie świecić zdecydowanie dłużej i mocniej niż ich znacznie tańsze zamienniki. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie świetlówki LED 150 cm, najwyższej jakości, którym producent zapewnia nawet 36-miesięczną gwarancję.* Pola wymagane