INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Taśma LED Cyfrowa

Taśma LED adresowalna różni się od zwykłej taśmy LED możliwością uzyskania praktycznie nieskończonej liczby wielobarwnych efektów świetlnych opartych na płynnej zmianie kolorów. Cyfrowa Taśma LED na całym swoim odcinku może świecić jednocześnie w wielu kolorach, czym wyróżnia się na tle standardowych taśm LED RGB. Adresowalna taśma LED w połączeniu z odpowiednim sterownikiem cyfrowym lub sterownikiem muzycznym LED, umożliwi swojemu użytkownikowi dostęp do szeregu niedostępnych dotąd efektów świetlnych, w których każda z diod taśmy cyfrowej, będzie pracować niezależnie.

  1. Taśma LED Adresowalna
  2. Cyfrowa taśma LED i jej możliwości
  3. Taśma LED RGB Cyfrowa
Barwa Światła:
Ilość diod/m:
Szerokość taśmy [mm]:
od: do
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 4]   Wyświetl po:

Taśma LED Adresowalna

Cyfrowa Taśma LED daje nam niemal nieograniczone możliwości wyboru efektów świetlnych, trybów świecenia, czy kolorów świecenia na danym jej odcinku. Adresowalna taśma LED posiada wbudowane mikroprocesory, które umożliwiają sterowanie każdym z pikseli taśmy w pełni indywidualnie. Wykorzystując do tego odpowiedni sterownik LED cyfrowy, możemy wybierać jeden z wielu programów statycznych, czy dynamicznych, lub zdecydować się na płynne przenikania barw i płynięcia kolorów. Taśma LED cyfrowa RGB i RGBW podobnie jak standardowe taśmy Ledowe ma również możliwość regulacji jasności świecenia oraz włączania i wyłączania oświetlenia przy pomocy bezprzewodowego pilota, czy sterownika naściennego.

 

Cyfrowa Taśma LED i jej możliwości

Adresowalna taśma LED doskonale sprawdzi się przy tworzeniu dużych instalacji oświetleniowych, jednocześnie zachowując przy tym relatywnie prosty rodzaj montażu. Taśma LED programowalna jest bardzo prosta w instalacji i podłączamy ją podobnie jak zwykłe paski Ledowe, najpierw do odbiornika, a następnie do zasilacza. Jej dłuższe odcinki możemy także łączyć szeregowo, umieszczając wiele odcinków obok siebie, tworząc matrycę cyfrową LED. Później będziemy mogli na niej wyświetlać nie tylko różne grafiki, ale także wideo.

 

Taśma LED cyfrowa to najnowsza technologia w dziedzinie oświetlenia LED i cieszy się obecnie ogromną popularnością zarówno przez użytkowników domowych, jak i tych komercyjnych. Zastępuje ona w pełni nie tylko standardowe taśmy LED, ale także pozwala na stworzenie wyjątkowych instalacji oświetleniowych, dając nam przy tym możliwość wyboru znacznie większej ilości trybów świecenia i efektów. Cyfrowa taśma LED z odpowiednim sterownikiem pozwoli nam na wybór jednego z wielu programów statycznych i dynamicznych, płynną zmianę kolorów, ich płynięcie, a także przenikanie barw. Tęcza, czy biegnące światło doskonale sprawdzi się jednakowo w domowych wnętrzach, czy też tych bardziej komercyjnych.

 

Taśma LED RGB Cyfrowa

Taśma LED RGB adresowalna to doskonały wybór dla bardziej wymagających klientów, którzy od oświetlenia oczekujące znacznie więcej niż jednokolorowego, jasnego światła. Cyfrowa Taśma LED, dzięki swojej uniwersalności doskonale sprawdzi się w zastosowaniu domowym, jak i w miejscach rozrywkowych, lokalach gastronomicznych, czy też w branży reklamowej. Taśma LED RGB Cyfrowa jest także coraz częściej używana w witrynach sklepowych, gdzie potrafi przyciągnąć uwagę klientów. Spotkamy ją także w klubach muzycznych i pubach, gdzie w połączeniu ze sterownikiem muzycznym LED stworzy wielobarwne spektakle świetlne, zgodne z rytmem grającej muzyki. Taśma LED cyfrowa jest więc idealnym rozwiązaniem, dla ludzi ceniących nowoczesną technologię, a także chcących się wyróżnić się na tle coraz bardziej rozpowszechnionego już oświetlenia LED.* Pola wymagane