Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Taśma LED Cyfrowa

Taśma LED cyfrowa umożliwia uzyskanie praktycznie nieskończonej możliwości efektów świetlnych. Adresowalna taśma LED może świecić w różnych kolorach na całym swoim odcinku. Cyfrowe taśmy LED są obecnie hitem przy tworzeniu niesamowitych efektów wizualnych.

  • Cyfrowa taśma LED jest obecnym szczytem możliwości branży oświetleniowej.
  • Branża rozrywkowa pokochała taśmy LED cyfrowe. Czemu tak się stało?
  • Nowoczesne taśmy LED cyfrowe mogą emitować światło o różnych kolorach na całej swojej długości.
  • Adresowalna taśma LED wraz z odpowiednim sterownikiem to nieograniczone możliwości sterowania kolorowym światłem.

Spis treści:

  1. Taśma LED cyfrowa
  2. Cyfrowe Taśmy LED i ich możliwości
  3. Ledy RGB adresowalne - efektowna dekoracja
  4. Taśma LED programowalna
Barwa światła:
Napięcie:
Ilość diod/m:
Szerokość taśmy:
od: do mm
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 6    Wyświetl po:

Taśma LED cyfrowa

Cyfrowa Taśma LED daje nam niemal nieograniczone możliwości wyboru efektów świetlnych, trybów świecenia, czy kolorów świecenia na danym jej odcinku. Adresowalna taśma LED posiada wbudowane mikroprocesory, które umożliwiają sterowanie każdym z pikseli taśmy w pełni indywidualnie. Wykorzystując do tego odpowiedni sterownik LED cyfrowy, możemy wybierać jeden z wielu programów statycznych, czy dynamicznych, lub zdecydować się na płynne przenikania barw i płynięcia kolorów. Taśma LED cyfrowa RGB i RGBW podobnie jak standardowe taśmy Ledowe ma również możliwość regulacji jasności świecenia oraz włączania i wyłączania oświetlenia przy pomocy bezprzewodowego pilota, czy sterownika naściennego.

 

Cyfrowe Taśmy LED i ich możliwości

Cyfrowe taśmy LED doskonale sprawdzają się przy tworzeniu dużych instalacji oświetleniowych, jednocześnie zachowując przy tym relatywnie prosty rodzaj montażu. Taśma LED programowalna jest bardzo prosta w instalacji i podłączamy ją podobnie jak zwykłe paski Ledowe, najpierw do odbiornika, a następnie do zasilacza. Jej dłuższe odcinki możemy także łączyć szeregowo, umieszczając wiele odcinków obok siebie, tworząc matrycę cyfrową LED. Później będziemy mogli na niej wyświetlać nie tylko różne grafiki, ale także wideo. Taśma LED cyfrowa to najnowsza technologia w dziedzinie oświetlenia LED i cieszy się obecnie ogromną popularnością zarówno przez użytkowników domowych, jak i tych komercyjnych. Zastępuje ona w pełni nie tylko standardowe taśmy LED, ale także pozwala na stworzenie wyjątkowych instalacji oświetleniowych, dając nam przy tym możliwość wyboru znacznie większej ilości trybów świecenia i efektów. Cyfrowa taśma LED z odpowiednim sterownikiem pozwoli nam na wybór jednego z wielu programów statycznych i dynamicznych, płynną zmianę kolorów, ich płynięcie, a także przenikanie barw. Tęcza, czy biegnące światło doskonale sprawdzi się zarówno w domowych wnętrzach, jak i też w tych bardziej komercyjnych.

 

Ledy RGB adresowalne - efektowna dekoracja

Taśmy LED RGB adresowalne to doskonały wybór dla bardziej wymagających klientów, którzy od oświetlenia oczekują znacznie więcej niż jednokolorowego, jasnego światła. Cyfrowa Taśma LED, dzięki swojej uniwersalności doskonale sprawdzi się w zastosowaniu domowym, jak i w miejscach rozrywkowych, lokalach gastronomicznych, czy też w branży reklamowej. Taśma LED RGB Cyfrowa jest także coraz częściej używana w witrynach sklepowych, gdzie potrafi przyciągnąć uwagę klientów. Spotkamy ją także w klubach muzycznych i pubach, gdzie w połączeniu ze sterownikiem muzycznym LED stworzy wielobarwne spektakle świetlne, zgodne z rytmem grającej muzyki. Taśma LED cyfrowa jest więc idealnym rozwiązaniem, dla ludzi ceniących nowoczesną technologię, a także chcących się wyróżnić się na tle coraz bardziej rozpowszechnionego już oświetlenia LED.

 

Taśma LED programowalna

Taśma LED adresowalna różni się od zwykłej taśmy LED możliwością uzyskania praktycznie nieskończonej liczby wielobarwnych efektów świetlnych opartych na płynnej zmianie kolorów. Cyfrowa Taśma LED na całym swoim odcinku może świecić jednocześnie w wielu kolorach, czym wyróżnia się na tle standardowych taśm LED RGB. Adresowalna taśma LED w połączeniu z odpowiednim sterownikiem cyfrowym lub sterownikiem muzycznym LED, umożliwi swojemu użytkownikowi dostęp do szeregu niedostępnych dotąd efektów świetlnych, w których każda z diod taśmy cyfrowej, będzie pracować niezależnie. Taśmy LED RGB cyfrowe są hitem, wszędzie tam, gdzie poszukujemy nowoczesnych i zapierających dech w piersiach efektów wizualnych. Kluby muzyczne, puby, sale weselne, pokoje gamingowe i wiele innych miejsca są idealnym miejscem dla taśm LED RGB cyfrowych.

Podświetlenie telewizora, czyli nowy trend
11.02.2021 Podświetlenie telewizora, czyli nowy trend

Podświetlenie telewizora za pomocą taśmy LED to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie. Jaką taśmę wybrać i jak prawidłowo podświetlić telewizor? Cenne porady i wskazówki.

Więcej
Jakie rodzaje taśm LED wybrać?
11.02.2021 Jakie rodzaje taśm LED wybrać?

Krótki przewodnik po rodzajach taśm LED pomocny w wyborze odpowiedniej taśmy LED do własnego użytku.

Więcej
Taśma LED do kuchni – czy to dobre rozwiązanie?
11.02.2021 Taśma LED do kuchni – czy to dobre rozwiązanie?

Czy warto wykorzystać taśmę LED jako oświetlenie kuchni? Wszystkie zalety, jakie posiada taśma LED w kuchni, jaka taśmę LED do kuchni wybrać i jak ją podłączyć?

Więcej


* Pola wymagane