Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Halogen przemysłowy

Reflektory projektorowe, jako lampy przemysłowe pełnią bardzo ważną funkcję w każdym magazynie, czy hali produkcyjnej. To właśnie halogeny przemysłowe będą oświetlać przestrzeń załadunku towaru, czy miejsce pracy wykonywane na zewnątrz obiektu. Lampy zewnętrzne przemysłowe ze względu na swoje zastosowanie są wyposażone w dalekosiężne źródło światła, ale także obudowę odporną na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych. Halogen przemysłowy doskonale poradzi sobie w miejscach o wysokim zapyleniu, czy w przestrzeniach narażonych bezpośrednio na opady deszczu.

  1. Oświetlenie przemysłowe zewnętrzne
  2. Halogeny przemysłowe
  3. Lampy oświetleniowe zewnętrzne przemysłowe
  4. Halogen LED przemysłowy
Współczynnik CRI:
Klasa energetyczna:
Certyfikaty:
Producent:
Gwarancja:
Barwa światła:
Kolor:
Kąt świecenia:
od: do °
Wysokość:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Szerokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Temperatura barwowa:
od: do k
Wydajność:
od: do lm/W
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 17    Wyświetl po:

Oświetlenie przemysłowe zewnętrzne

Lampy halogenowe przemysłowe to specjalnie zaprojektowane oprawy dostępne zarówno o wąskim, jak i szerokim kącie rozsyłu światła. Halogeny przemysłowe dostępne są w wielu wersjach barwy światła, która została jak najbardziej zbliżona do światła słonecznego. Doskonale sprawdzą się w miejscach, w których od oświetlenia wymagamy najwyższej jakości, a także światła, które pozwoli zabezpieczyć wzrok naszych pracowników, przed efektem olśnienia. Naświetlacz tego typu to także produkt dostosowany do potrzeb budowlanych. Pozwoli nam równomiernie rozświetlić pomieszczenia, a także wychwycić ewentualne niedociągnięcia w pracach. Halogen LED przemysłowy to także w pełni energooszczędnych produkt. Zastosowanie w nim energooszczędnych diod LED pozwoli znacząco zmniejszyć koszty pracy. Reflektor projektorowy LED jest również sposobem na zminimalizowanie przestojów w pracy. Wszystkie ewentualne przestoje w pracy związane z awarią sprzętu zostaną zmniejszone nawet kilkukrotnie, kiedy zdecydujemy się na oświetlenie przemysłowe zewnętrzne wykonane w technologii LED.

 

Halogeny przemysłowe

Reflektor projektorowy to specjalnie skonstruowany halogen zewnętrzny przemysłowy. Pomimo niezbyt dużej powierzchni świecenia, dzięki zastosowaniu odpowiedniego klosza nie oślepia, ani nie powoduje efektów olśnienia. Halogen przemysłowy ze względu na swoje zastosowanie ma także wysoką odporność uderzeniową. Jego optymalna konstrukcja pozwoliła całkowicie zminimalizować możliwość jego przypadkowego uszkodzenia. Lampy przemysłowe zewnętrzne poprzez dobór odpowiednich komponentów mogą pracować zarówno w bardzo niskiej, jak i wysokiej temperaturze. Halogen przemysłowy LED to także bardzo wydajne źródło światła. Przy poborze jednego Wata, oświetlenie przemysłowe zewnętrzne jest w stanie wygenerować strumień świetlny o wartości aż 120 lumenów. Odpowiednio skonstruowany halogen przemysłowy posiada również wiele dodatkowych akcesoriów, takich jak: uchwyt lampy, nawijaki przewodu, czy wyłącznik. Taka budowa znacząco ułatwia korzystanie z tego rodzaju opraw, ale także znacząco przyśpiesza pracę.

 

Lampy oświetleniowe zewnętrzne przemysłowe

Lampy przemysłowe zewnętrzne to w pełni certyfikowane produkty, które spełniają bardzo restrykcyjne normy na rynku polskim oraz europejskim. Ich optymalna konstrukcja obudowy oraz klosza sprawia, że lampy halogenowe przemysłowe zawsze pozostają chłodne i nie będą stanowić zagrożenia przypadkowego zapłonu, czy poparzenia. Halogeny przemysłowe dostępne są w wielu różnych wariantach, ze względu na moc świetlną, czy kąt rozsyłu strumienia świetlnego. Ich kierunkowe światło doskonale sprawdzi się do oświetlenia bardzo dużych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz budynków. Halogen przemysłowy LED wyposażony jest w wewnętrzną przetwornicę, umożliwiającą podłączenie go bezpośrednio do prądu 230V. Dostępne są również wersje przystosowane do bezpiecznego napięcia. W naszym sklepie internetowym zakupią Państwo także halogeny przemysłowe 12V/24V/36V.

 

Halogen LED przemysłowy

Oświetlenie przemysłowe zewnętrzne jest równie ważne, jak to wewnętrzne. Swoje zastosowanie może znaleźć zarówno na stadionach, halach produkcyjnych, jak i w magazynach. Halogeny przemysłowe możemy podzielić na takie przystosowane do zewnętrznego oświetlenia, jak i służące jako dodatkowe, przenośnie doświetlenie. Halogen przemysłowy LED możemy więc spotkać jako podstawowe wyposażenie ekipy budowlanej, jak i na ścianach zewnętrznych większych obiektów przemysłowych. Dzięki specjalnej konstrukcji i wielu dodatkowym akcesoriom ich zastosowanie jest praktycznie nieograniczone. Dodatkowo warto zauważyć, że są to produkty wyposażone w źródło światła LED. Oznacza to, że są to w pełni energooszczędne oprawy oświetleniowe, których pobór energii będzie nawet o 50% niższy niż w przypadku tradycyjnego oświetlenia. Warto zwrócić uwagę również na ich żywotność. Halogeny przemysłowe dostępne w ofercie naszego sklepu wyróżniają się trwałością sięgającą nawet 50 000 godzin. Potwierdza to także ich producent, zapewniając aż 5 lat gwarancji.* Pola wymagane