Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Złota lampa sufitowa

Złoty kolor od zawsze kojarzony jest z bogactwem i luksusem. Złote elementy wyposażenia wnętrza nadają mu szyku, elegancji i dają wrażenie przepychu. Lampa wisząca złota na suficie buduje odpowiedni klimat wnętrza, który uzupełnia złoty kinkiet. W miejscu lampy wiszącej możemy wykorzystać złote lampy sufitowe. Są to lampy przeznaczone do montażu natynkowego na suficie. Sufitowe lampy złote są doskonałe do wnętrz o niedużej wysokości, w których nie za bardzo możemy zwiesić lampę wiszącą. Złote lampy sufitowe mogą mieć postać plafonu z eleganckimi elementami ozdobnymi, może to być złota listwa z reflektorami, a także swoista hybryda lampy wiszącej orz plafonu. Złota lampa sufitowa z bogato wyglądającymi kloszami na pewno zbuduje ciekawy nastój we wnętrzu, w którym ją zainstalujemy, zwróci na siebie uwagę i zapadnie w pamięć każdemu obserwatorowi.

Kolor:
Źródło światła:
Ilość gniazd:
Producent:
Materiał wykonania:
Trzonek:
Klasa szczelności:
Szerokość:
od: do mm
Wysokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 36    Wyświetl po:

Lampa do salonu złota

Najbardziej reprezentacyjnym wnętrzem w każdym domu jest salon. Do jego wystroju i aranżacji przykładamy szczególną uwagę. To w salonie staramy się zademonstrować nasze umiejętności aranżacyjne, otwartość na ciekawe rozwiązania i zachwycić naszych gości. Dlatego złota lampa sufitowa do salonu to rozwiązanie doskonałe. Złota lampa na sufit w salonie będzie naszą wizytówką i demonstracją naszej kreatywności i wyobraźni. Bogato wygaląjąca złota lampa sufitowa daje poczucie przebywania w luksusowym wnętrzu i obcowania z najwyższej jakości wyposażeniem. Lampy sufitowe złote zachwycają i robią wrażenie. Jednocześnie są to lampy, które perfekcyjnie oświetlają całą przestrzeń salonu. Światło odbijając się od złotych elementów tworzy niesamowite i niepowtarzalne refleksy budując jedyne w swoim rodzaju sceny świetlne.

 

Lampa złota sufitowa

Złote lampy sufitowe są lampami sprawdzającymi się we wnętrzach mieszkaniowych, ale także w przestrzeniach komercyjnych. W domu zdecydowanie najlepszym miejscem dla złotej lampy sufitowej jest wymieniony wcześniej salon. Równie dobrze prezentuje się ona także w przytulnej, romantycznej sypialni. Możemy również wyjść poza utarte ścieżki i zamontować złotą lampę na suficie w kuchni, hallu czy nawet łazience. Złote lampy na sufit doskonale ubogacają wnętrza luksusowych lokali gastronomicznych, hoteli, salonów sprzedaży. W każdym wnętrzu dają poczucie przebywania w prestiżowym lokalu, oferującym usługi i towary najwyższej jakości. Rozpieszczony widokiem złotej lampy na suficie klient, zawsze będzie zdecydowanie lepiej odbierał miejsce, w którym przebywa. Będzie on chętny do skorzystania z usług oferowanych w danym miejscu, zapamięta dany lokal i z przyjemnością wróci do niego w przyszłości.

 

Lampa czarna ze złotym

Najbardziej modna i najchętniej wybierana jest lampa sufitowa czarna z elementami złota. Taka kolorystyka daje jednocześnie poczucie przepychu i luksusu oraz elegancji i szyku. Wykorzystując złote elementy wyposażenia, łatwo przesadzić z ilością koloru złotego w danej przestrzeni. Może to spowodować wrażenie przesadnego emanowania złotem i dawać odczucia kiczu. Czarny kolor tonuje blask złota. Dzięki temu złota lampa sufitowa z czarnymi elementami nie jest nigdy lampą przesadzoną. Jest to lampa wysmakowana, prezentująca nasze poczucie gustu, smaku i umiaru. Czarno-złota lampa sufitowa to doskonały wybór dla osób pragnących stworzyć jedyne w swoim rodzaju luksusowe wnętrze, które nie przytłoczy i onieśmieli.

 

Lampy ze złotem

Złote lampy sufitowe oferowane przez sklep internetowy smd-led.pl pochodzą od najlepszych producentów oświetlenia na rynku. Każda złota lampa sufitowa wyprodukowana jest przy użyciu najnowszych technologii, przy wykorzystani wysokogatunkowych komponentów. Przy jej produkcji zachowano szczególną uwagę przy wszystkich detalach. Lampy złote sufitowe z naszej oferty to lampy doskonałej jakości o dużej trwałości i żywotności. Złote lampy sufitowe są lampami, w których światło emitowane jest przez zakupione osobno żarówki. Może to być najpopularniejsza żarówka LED E27 z dużym gwintem, jak i równie popularna żarówka GU10. Możliwość wyboru parametrów światła emitowanego przez żarówki daje nam szansę dopasowania światła ze złotej lampy sufitowej odpowiedniego do każdej indywidualnej sytuacji. Złote lampy sufitowe z naszego sklepu stworzą wyjątkowe wnętrza, dające ogromną przyjemność każdej osobie w nich przebywającej. Warto postawić na złoto, aby zbudować jedyny w swoim rodzaju klimat w naszej przestrzeni.* Pola wymagane