INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Panel LED 60x30

Panel LED 60x30 to nowoczesna i energooszczędna forma oświetlenia, która jest alternatywą dla standardowych opraw rastrowych. Zazwyczaj stosowana w pomieszczeniach komercyjnych oraz budynkach publicznych takich jak sklepy, biura, szpitale, hotele, restauracje czy sale konferencyjne. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo możliwość wyboru odpowiedniej barwy czy natężenia światła według własnych potrzeb. Prosty i szybki montaż dzięki specjalnym akcesoriom dostępnym w naszym sklepie. Panel LED 30x60 pozwoli na wysokie oszczędności finansowe w Twojej firmie, sklepie, hotelu itp.

  1. Panel LED 30x60
  2. Panel LED natynkowy 30x60
  3. Oprawa LED 30x60
  4. Lampa LED 30x60 - zastosowanie
Producent:
Barwa Światła:
Kolor:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 10]   Wyświetl po:

Panel LED 30x60

Panel LED 30x60 wykorzystuje zaawansowane elektronicznie diody SMD, które charakteryzują się rewelacyjnymi parametrami świetlnymi. Wykorzystanie nowoczesnej technologii LED gwarantuje wysokie oszczędności energii elektrycznej, co przekłada się na niskie rachunki za prąd. Tak energooszczędne rozwiązanie to idealny sposób na oszczędności w Twojej firmie. Diody SMD pozwalają na idealnie rozproszony strumień świetlny, przez co każdy punkt w pomieszczeniu będzie dobrze oświetlony. Dzięki temu oprawa LED 30x60 zyskuje swoje uznanie w miejscach pracy, gdzie wymagana jest dokładność świetlna. Panele LED charakteryzują się wysokimi współczynnikami CRI/RA, które zazwyczaj wynoszą 80 lub powyżej, co pozwala na uzyskanie jakości świetlnej zbliżonej ku neutralnemu światłu.

 

Panel LED natynkowy 30x60

Panel LED natynkowy 30x60 jest przystosowany do szybkiego i łatwego montażu, do którego niewymagana jest jakaś specjalistyczna wiedza czy dodatkowe prace. Panel LED 120x60, czy 60x30 oferuje kilka możliwości montażowych, wszystko w zależności od warunków, jakimi dysponujemy: montaż podtynkowy, natynkowy lub zwieszany. Tak, więc jeżeli dysponujemy podwieszanym sufitem, najlepszym rozwiązaniem będzie montaż podtynkowy za pomocą specjalnych klipsów montażowych. Jeżeli dysponujemy ograniczonymi możliwościami montażowymi, to zastosowanie montażu natynkowego lub zwieszanego pozwoli na dostosowanie oświetlenia do panujących warunków. Jeżeli decydują się Państwo na plafon 30x60 LED, który zapewni niezawodne i bezawaryjne oświetlenie, to panele LED są najlepszym rozwiązaniem.

 

Oprawa LED 30x60

Oprawa LED 30x60 charakteryzuje się prostym i jednolitym designem, który z łatwością dopasuje się do dzisiejszych minimalistycznych trendów. W dzisiejszych czasach projektanci, projektując pomieszczenia, starają się jak najbardziej zamaskować oświetlenie, a lampa LED 30x60 jest tutaj idealnym rozwiązaniem, które wtapia się otoczenie. Panel LED w porównaniu do standardowej technologii opraw rastrowych, które wykorzystują świetlówki fluorescencyjne, nie potrzebuje czasu na nagrzewanie się. Dzięki temu lampa zapala się natychmiastowo do pełnej jej mocy po jej uruchomieniu. Wykorzystanie nowoczesnej technologii LED pozwala na uzyskanie produktu znacznie bardziej ekologicznego od jego standardowych zamienników. Panele LED charakteryzują się brakiem wykorzystywania szkodliwych pierwiastków, gazów czy związków takich jak rtęć. Dzięki zastosowaniu diod SMD, panel nie nagrzewa się do wysokich temperatur, dlatego mogą być wykorzystywane bezpiecznie w każdych warunkach.

 

Lampa LED 30x60 - zastosowanie

Plafon LED 30x60 gwarantuje możliwość wyboru różnej barwy światła, od barwy białej zimnej, przez neutralną aż do ciepłej. Takie rozwiązanie daje możliwość dopasowania barwy światła do własnych potrzeb lub odpowiednich warunków, jakie chcemy uzyskać. Wykorzystanie energooszczędnej technologii LED pozwala na zastosowanie paneli LED w szerokim wachlarzu możliwości. Swoje zastosowanie zazwyczaj znajduje jako oświetlenie sklepów, biur, sal konferencyjnych, korytarzy i ciągów komunikacyjnych, hoteli, garaży, szkół, szpitali, gabinetów lekarskich oraz innych budynków użytku publicznego. Panele LED 60x30 w ostatnich latach zaczynają być stosowane w każdym miejscu, w którym wcześniej były montowane oprawy rastrowe. Technologia LED zdecydowanie przewyższa wszystkie parametry względem jej klasycznych zamienników.* Pola wymagane