INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Fundament do lamp ogrodowych

Fundament ogrodowy, czyli uniwersalne podłoże pod lampę ogrodową

 

Fundamenty ogrodowe to podłoża pod lampy ogrodowe, które służą do ich stabilnego i trwałego montażu. Każdy fundament do lampy ogrodowej posiada wywiercony otwór, który pozwala na szybkie i sprawne podłączenie lampy do prądu. W naszej ofercie znajdują się trzy typy fundamentów. Koszt wysyłki fundamentów z powodu ich wagi i gabarytu jest zawsze ustalany indywidualnie.

 

Mały fundament pod lampy ogrodowe

 

Jest to najmniejsze dostępne podłoże pod lampy ogrodowe w naszej ofercie. Jest to produkt o wadze 15kg i wysokości 19cm. Mały fundament pod lampy ogrodowe doskonale sprawdzi się do montażu dowolnej lampy o maksymalnej średnicy 17cm.

 

Duży fundament pod lampy ogrodowe

 

Jest to optymalne podłoże, pozwalające na prosty i szybki montaż lampy ogrodowe. Fundament ogrodowy waży 30kg, a jego wysokość to 30cm. Doskonale sprawdzi się do montażu wszystkich lamp ogrodowych, których średnica nie przekracza 26cm.

 

Maxi - największy fundament ogrodowy

 

Fundament ogrodowy Maxi to największy z fundamentów dostępnych w naszej ofercie. Jego waga to 60kg natomiast wysokość aż 60cm. Podobnie jak inne fundamenty posiada wewnętrzny, wywiercony otwór pozwalający na przeciągnięcie przewodu do lampy. Zamontujemy na nim dowolne lampy ogrodowe o średnicy w zakresie 16-28cm

[Produktów w tej kategorii: 3]   Wyświetl po:* Pola wymagane