INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Oprawa downlight LED

Kiedy dysponujemy niskim pomieszczeniem, lub chcemy schować naszą lampę w suficie doskonałym rozwiązaniem będzie oprawa downlight. Jest to plafon LED ze zintegrowanym źródłem światła, przystosowany typowo do montażu podtynkowego. Oprawy LED typu downlight cieszą się ogromną popularnością dzięki atrakcyjnej cenie i prostemu montażowi. Są one dostępne w wielu rozmiarach, dlatego mogą być również bardzo ciekawym rozwiązaniem, kiedy panele LED są dla nas za duże, a lampy natynkowe nie pasują do aranżacji naszego wnętrza.

  1. Downlight, czyli plafon podtynkowy
  2. Oprawa Downlight
  3. Oprawy LED typu Downlight
  4. Plafon sufitowy podtynkowy
[Produktów w tej kategorii: 185]   Wyświetl po:

1 2 3 4 ... 4 Następne

Downlight, czyli plafon podtynkowy

Oświetlenie typu Downlight to najczęściej plafon sufitowy podtynkowy, czy oprawy halogenowe. Oprawa downlight LED to lampa wpuszczana w sufit, która została wyposażona w zintegrowane źródło światła. Oznacza to, że jest to plafon, który odrazu po podłączeniu do prądu jest gotowy do pracy. Oprawa LED downlight podłączana jest bezpośrednio do prądu 230V, dzięki przetwornicy, które znajdą Państwo w zestawie z lampą. Może być ona zewnętrzna, a także wbudowana w obudowę oprawy. Taka konstrukcja sprawia, że kupując oświetlenie downlight tego typu, wybieramy gotowe lampy, do których nie będziemy musieli dokupywać żadnych dodatkowych akcesoriów. Ogólna dostępność wielu modeli i kształtów sprawia, że nie będziemy potrzebować żarówki, aby wybrać odpowiednią dla nas barwę światło, czy moc świetlną takiego plafonu.

 

Oprawa Downlight

Oprawy typu Downlight zamontujemy we wcześniej przygotowanym do tego otworze. Każdy plafon podtynkowy w naszej ofercie posiada dokładnie przedstawione wymiary otworu montażowego w swoim opisie. Zawsze jednak warto, przygotować go po otrzymaniu lampy, żeby sam montaż nie przysporzył nam żadnego problemu. Oprawa downlight w zestawie posiada również klipsy montażowe, dzięki którym zawiesimy plafon LED podtynkowy w suficie podwieszanym. Działa to na bardzo podobnej zasadzie, jak w oprawkach sufitowych do żarówek, które nadal są bardzo cenionym produktem do oświetlenia punktowego.

 

Oprawy LED typu Downlight

Oświetlenie typu downlight występuje w wielu kształtach i wzorach. Obecnie najczęściej wybieranym przez naszych klientów rodzajem lampy jest plafon LED podtynkowy kwadrat. Na swojej popularności nie traci także wersja okrągła. Są to dwa kształty, które doskonale wpasowują się w aranżację współczesnych wnętrz. Będą doskonałym dodatkiem także do wnętrza w stylu Retro. Plafon LED podtynkowy z mlecznobiałym kloszem, idealnie wpasuje się w bardzo często wybierane dzisiaj nowoczesne aranżacje mieszkalne, czy biurowe.

Specjalna konstrukcja, zgodnie z którą zaprojektowano oprawy typu downlight sprawiła, że światło, które emituje, posiada szeroki kąt świetlny. Odpowiedzialny jest za to specjalny dyfuzor, pod którym ukryte jest źródło światła LED. Oprawa downlight o różnej mocy dysponuje szerokim kątem świecenia, dlatego równomiernie oświetli każde nasze wnętrze.

 

Plafon sufitowy podtynkowy

Oprawy LED typu downlight najchętniej wykorzystywane są jako lampy sufitowe. Dostępne są w wielu mocach, a także seriach, które możemy dowolnie mieszać między sobą. Nic nie stoi przecież na przeszkodzie, aby w jednym wnętrzu mieć zarówno plafon LED natynkowy, jak i lampy wpuszczane w sufit. Mogą one pochodzić od jednego producenta i tej samej serii, ale również możemy zmieszać ze sobą wiele różnych stylów.

 

Plafon sufitowy podtynkowy to doskonałe rozwiązanie oświetleniowe zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i biur, czy miejsc pracy. Wiele dostępnych modeli, barw światła i mocy sprawia, że zawsze będziemy w stanie wybrać oświetlenie typu downlight, które spełni nasze indywidualne oczekiwania.* Pola wymagane