Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

 

Świetlówka LED 24V

Świetlówka 24V to doskonałe rozwiązanie do oświetlenia pomieszczeń, do których podłączony jest prąd o bezpiecznym, niskim napięciu. Świetlówka LED 24V przystosowana jest do zasilania prądem stałym lub zmiennym (AC/DC) o wartości 24V. Bardzo często tego typu oświetlenie spotykamy między innymi w magazynach, czy kanałach, gdzie zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie podczas użytkowania naszych lamp. Świetlówki LED 24V zasilane są jednostronnie (standard) i przewody zasilające (+ i -) podłączamy do jednego trzonka świetlówki. Drugi trzonek służy jedynie jako uchwyt świetlówki i jej mocowanie.

  1. Świetlówka 24V
  2. Świetlówka LED 24V - 3 lata gwarancji producenta
Producent:
Barwa Światła:
Temperatura barwowa:
od: do k
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 6    Wyświetl po:

Świetlówka 24V

Najpopularniejsze obecnie świetlówki LED to te zasilane bezpośrednio z sieci, prądem o napięciu 230V. Obecnie standardem są świetlówki zasilane jednostronnie. Z powodu zapotrzebowanie klientów również na oświetlenie zasilanie prądem o bezpiecznym i niskim napięciu, w naszej ofercie pojawiają się świetlówki 24V. Świetlówka LED 24V będzie energooszczędnym zamiennikiem tradycyjnego oświetlenia w każdej instalacji niskonapięciowej. Jest to bardzo popularne rozwiązanie w garażach i piwnicach. Świetlówki wyposażone w źródło światła LED nie tylko poprawią jakość naszego oświetlenia, ale również będą miały pozytywny wpływ na pobór energii. Świetlówka LED 24V pobiera nawet 50% energii mniej od tradycyjnego oświetlenia, nie tracąc przy tym na samej jakości światła.

 

Świetlówka LED 24V - 3 lata gwarancji producenta

Każda świetlówka LED 24V dostępna w ofercie naszego sklepu to produkt Premium, której producent zapewnia aż 3 lata gwarancji. Dostępna jest ona zarówno w sprzedaży detalicznej (pojedyncze sztuki), jak i w promocyjnych zestawach w bardzo atrakcyjnej cenie. Świetlówka 24V będzie doskonałym wyborem w:

  • pomieszczeniach biurowych
  • garażach i magazynach
  • korytarzach i ciągach komunikacyjnych
  • sklepach i obiektach handlowych
  • halach przemysłowych


* Pola wymagane