INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Świetlówka LED 24V

Świetlówka 24V to doskonałe rozwiązanie do oświetlenia pomieszczeń, do których podłączony jest prąd o bezpiecznym, niskim napięciu. Świetlówka LED 24V przystosowana jest do zasilania prądem stałym lub zmiennym (AC/DC) o wartości 24V. Bardzo często tego typu oświetlenie spotykamy między innymi w magazynach, czy kanałach, gdzie zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie podczas użytkowania naszych lamp. Świetlówki LED 24V zasilane są jednostronnie (standard) i przewody zasilające (+ i -) podłączamy do jednego trzonka świetlówki. Drugi trzonek służy jedynie jako uchwyt świetlówki i jej mocowanie.

  1. Świetlówka 24V
  2. Świetlówka LED 24V - 3 lata gwarancji producenta
Barwa Światła:
Producent:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 6]   Wyświetl po:

Świetlówka 24V

Najpopularniejsze obecnie świetlówki LED to te zasilane bezpośrednio z sieci, prądem o napięciu 230V. Obecnie standardem są świetlówki zasilane jednostronnie. Z powodu zapotrzebowanie klientów również na oświetlenie zasilanie prądem o bezpiecznym i niskim napięciu, w naszej ofercie pojawiają się świetlówki 24V. Świetlówka LED 24V będzie energooszczędnym zamiennikiem tradycyjnego oświetlenia w każdej instalacji niskonapięciowej. Jest to bardzo popularne rozwiązanie w garażach i piwnicach. Świetlówki wyposażone w źródło światła LED nie tylko poprawią jakość naszego oświetlenia, ale również będą miały pozytywny wpływ na pobór energii. Świetlówka LED 24V pobiera nawet 50% energii mniej od tradycyjnego oświetlenia, nie tracąc przy tym na samej jakości światła.

 

Świetlówka LED 24V - 3 lata gwarancji producenta

Każda świetlówka LED 24V dostępna w ofercie naszego sklepu to produkt Premium, której producent zapewnia aż 3 lata gwarancji. Dostępna jest ona zarówno w sprzedaży detalicznej (pojedyncze sztuki), jak i w promocyjnych zestawach w bardzo atrakcyjnej cenie. Świetlówka 24V będzie doskonałym wyborem w:

  • pomieszczeniach biurowych
  • garażach i magazynach
  • korytarzach i ciągach komunikacyjnych
  • sklepach i obiektach handlowych
  • halach przemysłowych


* Pola wymagane