Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Oświetlenie do mięsa

Oświetlenie do mięsa z odpowiednio dobraną temperaturą barwową podkreśla walory mięs, wędlin oraz ryb w ladach i regałach. Wysoka sprzedaż mięsa w sklepie ogólnospożywczym oraz mięsnym zależy od kilku czynników. Jednym z nich jest atrakcyjny wygląd sprzedawanych produktów. Świeży wygląd zachęca klientów sklepu do zakupów i zdecydowanie wpływa na polepszenie sprzedaży. Aby mięso, wędliny i wyroby garmażeryjne wyglądały apetycznie, swieżo i atrakcyjnie, należy je odpowiednio wyeksponować i we właściwy sposób oświetlić. 

  • Specjalnie dobrana barwa światła zapewnia podniesienie atrakcyjność wizualnej sprzedawanych wyrobów, czego nie zapewnia "zwykła" świetlówka czy lampa LED.
  • Oświetlenie LED do mięs podkreśla czerwień mięsa, sprawiając, że na jego widok będzie zachęcał klientów do zakupów.
  • Potwierdzeniem wysokiej jakości i bezpieczeństwa jest atest PZH posiadany przez produkty dedykowane do oświetlenia żywności.
  • Oświetlenie LED jest oświetleniem znacząco redukującym koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej w sklepie.
  • Oświetlenie LED nie powoduje wysuszania produktów spożywczych, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego oświetlenia.

Spis treści:

  1. Oświetlenie LED do mięsa
  2. Ledy do mięsa
  3. Jakie oświetlenie LED do mięsa wybrać?
Klasa szczelności:
Producent:
Klasa energetyczna:
Kolor:
Barwa światła:
Napięcie:
Strumień świetlny:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia:
od: do °
Średnica otworu:
od: do mm
Szerokość:
od: do mm
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 190    Wyświetl po:

Oświetlenie LED do mięsa

Oświetlenie LED do mięsa będące przeznaczone do sklepów mięsnych oprócz odpowiedniego eksponowania atutów produktów może być oświetleniem umożliwiającym obniżenie kosztów związanych z funkcjonowaniem sklepu. Warunkiem jest wykorzystanie nowoczesnej technologii LED przy wyborze i instalowaniu oświetlenia. Oświetlenie LED do mięsa to nowoczesna, energooszczędna i ekologiczna opcja oświetleniowa. Lampy, świetlówki i taśmy LED, które zastosujemy do oświetlenia witryn, lad i regałów sprzedażowych to obecnie najlepszy wybór. Oświetlenie LED jest przede wszystkim oświetleniem znacząco redukującym koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej w sklepie. Zużywają one bowiem podczas swojej pracy kilkukrotnie mniej energii elektrycznej od tradycyjnych źródeł światła. Oświetlenie LED nie powoduje przy okazji wysuszania produktów spożywczych, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego oświetlenia. Niezależnie od tego, czy zainwestujemy LED-y do mięs, LED-owe oświetlenie do serów, czy wykorzystamy LED-y jako oświetlenie do warzyw i owoców, produkty, które będą nimi oświetlane, pozostaną świeże i soczyste.

oświetlenie do mięs

Ledy do mięsa

Ledy do mięsa z naszej oferty to specjalistyczne produkty, służące właściwej ekspozycji żywności. Produkty oświetleniowe z naszej oferty są to wyroby wysokiej jakości, o odpowiednich parametrach do właściwego oświetlenia mięsa oraz spełniające rygorystyczne stawiane przed wyposażeniem sklepów spożywczych i akcesoriów mających bezpośredni kontakt z żywnością. Potwierdzeniem wysokiej jakości i bezpieczeństwa jest atest Państwowego Zakładu Higieny posiadany przez produkty dedykowane do oświetlenia żywności z naszej oferty. Potwierdza to wysokie bezpieczeństwo używania tych lamp LED w branży spożywczej. Oświetlenie LED do mięs podobnie jak LED-owe oświetlenie do pieczywa zagwarantuje nam spokój i pewność, że sprzedawane wyroby w żaden sposób nie zostaną uszkodzone, ani nie pogorszy się ich jakość. LEDy do mięsa to najrozsądniejszy i najpraktyczniejszy wybór, jeśli chodzi o wybór źródeł światła oświetlających sprzedawane wyroby mięsne, garmażeryjne, wędliny czy ryby.

oświetlenie do mięs

 

Jakie oświetlenie LED do mięsa wybrać?

Jakie oświetlenie LED do mięsa wybrać? To pytanie nurtuje wielu właścicieli sklepów mięsnych i garmażeryjnych. Przede wszystkim oświetlenie LED wykorzystane w sklepie, a służące oświetleni u mięsa powinno być dedykowane do tego celu. Specjalnie dobrana barwa światła zapewnia bowiem podniesienie atrakcyjność wizualnej sprzedawanych wyrobów, czego nie zapewnia "zwykła" świetlówka czy lampa LED. Oświetlenie LED do mięs podkreśli czerwień mięsa, sprawiając, że na sam jego widok klientom będzie ciekła ślinka, a soczyście i apetycznie wyglądające wyroby mięsne z pewnością zachęcą ich do zakupów. Do wykorzystania mamy różne źródła światła dedykowane do mięs. Możemy zainstalować świetlówki do mięsa, taśmy LED do mięsa oraz lampy do mięs. To, którego produktu użyjemy, zależy od naszych indywidualnych potrzeb i możliwości instalacji w naszym sklepie. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów oświetleniowych do żywności w naszej ofercie każdy ma możliwość wyboru odpowiedniej opcji dla swojej sytuacji, potrzeb i oczekiwań.

Oświetlenie mięsa LED

Oświetlenie ekspozycji w sklepie
09.02.2021 Oświetlenie ekspozycji w sklepie

Oświetlenia ekspozycji w sklepie wpływa na wyniki sprzedażowe w każdej branży. Cenne porady i wskazówki jak prawidłowo oświetlić ekspozycję.

Więcej
Oświetlenie do sklepów mięsnych
08.02.2021 Oświetlenie do sklepów mięsnych

Porady i wskazówki, jakie oświetlenie do sklepu mięsnego wybrać.

Więcej
Oświetlenie w sklepie spożywczym - projektowanie
05.02.2021 Oświetlenie w sklepie spożywczym - projektowanie

Zasady projektowania oświetlenia w sklepie spożywczym. Praktyczne porady.

Więcej


* Pola wymagane