Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Latarnie ogrodowe

Latarnie ogrodowe to wysokie lampy ogrodowe, potrafiące oświetlić duży obszar. Latarnia ogrodowa LED jest doskonałym rozwiązaniem w parkach i ogrodach wokół dużych rezydencji, pałaców, zamków, hoteli, obiektów wypoczynkowych i innych. Latarnia LED ogrodowa to pięknie oświetlony, bezpieczny i funkcjonalny park oraz duży ogród.

  • Latarnie ogrodowe to wysokie lampy ogrodowe (prawie 3 m wysokości).
  • Nowoczesna latarnia ogrodowa to doskonała lampa do dużych ogrodów i parków wokół reprezentacyjnych budynków.
  • Ogrody oświetlone latarniami ogrodowymi to ogrody bezpieczne, funkcjonalne i niezwykle atrakcyjne.
  • Latarnie ogrodowe LED są wysoce energooszczędnym źródłem światła.

Spis treści:

  1. Latarnia ogrodowa - atrakcyjna dekoracja
  2. Latarnia solarna ogrodowa to bardzo niskie koszty eksplatacji
  3. Latarnie ogrodowe wysokie - piękne oświetlenie
  4. Latarnia ogrodowa LED
Producent:
Ilość gniazd:
Materiał wykonania:
Źródło światła:
Kolor:
Gwarancja:
Wysokość:
od: do mm
Szerokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 40    Wyświetl po:

Latarnia ogrodowa - atrakcyjna dekoracja

Latarnia ogrodowa wysoka, sięgająca prawie 3 metrów wysokości to nic innego jak latarnia ogrodowa. Może być wyposażona w jedno lub więcej źródeł światła, zainstalowanych na wysokim słupie. Latarnie ogrodowe możemy obecnie spotkać nie tylko w dużych ogrodach pałaców czy zamków. Dziś, kiedy coraz szybciej rozpowszechniają się nowoczesne technologie, lampa ogrodowa wysoka, czy latarnia ogrodowa LED jest coraz chętniej wybierana do parków, czy większych ogrodów mieszkańców. Latarnie ogrodowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego są składane, dzięki czemu bez najmniejszego problemu, możemy wysyłać je bezpośrednio do naszych klientów. Nowoczesna latarnia ogrodowa może zostać trwale i stabilnie zamontowana podobnie jak słupek ogromny. Do jej montażu doskonale sprawdza się fundament do lamp ogrodowych.

Chcąc, aby nasze lampy ogrodowe pełniły nie tylko rolę dekoracyjną, ale także oświetleniową, powinniśmy zdecydować się latarnie ogrodowe stojące. Te wysokie lampy ogrodowe, które wyposażone w mocną żarówkę, czy wydajne, wbudowane źródło światła są w stanie oświetlić ogromny obszar naszego podwórka. Jeżeli latarnie ogrodowe okażą się dla nas zbyt wysokie, bardzo interesującą alternatywą może być lampy ogrodowe stojące. Tego typu lampy ogrodowe, mają wysokość od 40 cm do 120 cm, dlatego każdy z naszych klientów, wybierze latarnie ogrodowe, które spełnią jego indywidualne preferencje. Duża latarnia ogrodowa doskonale sprawdza się w sporych przestrzeniach, gdzie może być wykorzystywana jako elegancka oprawa do oświetlenia wjazdu czy garażu, a także naszego ogrodu.

 

Latarnia solarna ogrodowa to bardzo niskie koszty eksplatacji

Latarnia solarna ogrodowa to lampa stojąca wyposażona w panel solarny, pobierająca całkowicie swoją energię z promieni słonecznych. Latarnia solarna ogrodowa będzie, więc doskonałym wyborem w miejscach, gdzie nie mamy możliwości podłączenia naszego oświetlenia do instalacji elektrycznej. Nowoczesne latarnie ogrodowe z panelem słonecznym są bardzo chętnie wybierane w parkach miejskich czy dużych ogrodach, gdzie podłączenie instalacji może okazać się zbyt kosztowne i zbędne. Tego typu latarnie ogrodowe stojące są również idealnym sposobem na ograniczenie pobieranej energii, a także zmniejszenie kosztów eksploatacji naszego oświetlenia. Nie różnią się one wyglądem od dobrze już nam znanych latarni, a wyróżniają się natomiast swoją funkcjonalnością i jeszcze większą energooszczędnością. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również lampy ogrodowe solarne, czyli mniejsze lampki, które doskonale sprawdzą się w przydomowych ogródkach i podwórkach.

 

Latarnie ogrodowe wysokie - piękne oświetlenie

Latarnie ogrodowe wysokie mogą pełnić nie tylko dekoracyjną, ale także oświetleniową funkcję. W ciągłej sprzedaży mamy latarnie ogrodowe z jednym i nawet pięcioma źródłami światła, dzięki czemu każdy klient będzie w stanie dopasować moc swojego oświetlenia, do własnych i indywidualnych preferencji. Nowoczesne latarnie ogrodowe, jak i te w stylu Retro możemy łączyć ze sobą stylami, a także dowolnie nimi mieszać dobierając nowoczesne kinkiety, do tradycyjnych lamp stojących. Obecnie bardzo popularne są latarnie ogrodowe kule, które razem z innymi lampami z tej serii tworzą wyjątkową całość. Latarnie ogrodowe to także różne kolory słupów i opraw. Najczęściej wybierane przez naszych klientów to latarnie ogrodowe drewniane (drewnopodobne), czy srebrne. Dosyć szybko popularność zyskała także latarnia ogrodowa biała, która jest doskonałym wyborem do ogrodów zaprojektowanych w nowoczesnym stylu.

 

Latarnia ogrodowa LED

Duża latarnia ogrodowa LED to latarnia przystosowana do wykorzystania w nich żarówki LED, ale także posiadająca wbudowane źródło światła LED. Latarnia ogrodowa wyposażona w najpopularniejszy trzonek E27 pozwala nam wybrać moc świecenia, a także barwę światła według naszych indywidualnych preferencji. Decydując się na latarnie ogrodowe LED mamy natomiast produkt gotowy do instalacji, z większą możliwością regulacji, a także bardzo często znacznie bardziej wydajny.

Lampa stojąca - latarnia to bardzo chętnie wykorzystywany rodzaj oświetlenia nie tylko w wielkich ogrodach, ale także w przydomowych podwórkach. Do wyboru mamy wiele stylów, modeli i wysokości, a najwyższa latarnia ogrodowa może mieć nawet 3 m wysokości.* Pola wymagane