Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Oprawa halogenowa natynkowa

Halogeny natynkowe to cieszące się coraz większą popularnością tuby sufitowe, które zamontujemy na suficie bez potrzeby wiercenia otworu montażowego. Oprawa halogenowa natynkowa przystosowana jest do żarówek LED GU10, więc możemy dobrać do niej żarówkę o dowolnej barwie światła i mocy od 1W do 10W. Obecnie halogeny natynkowe LED możemy spotkać w nowoczesnych wnętrzach, sklepach, czy galeriach handlowych. Wyróżniają się przede wszystkim eleganckim wyglądem, ale także prostą i szybką instalacją.

  1. Halogeny natynkowe LED
  2. Oprawy halogenowe natynkowe
Kolor:
Producent:
Klasa szczelności:
Źródło światła w komplecie:
Otwór montażowy:
Źródło światła:
Rodzaj:
Barwa światła:
Certyfikaty:
Gwarancja:
Materiał wykonania:
Klasa energetyczna:
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Strumień świetlny:
od: do lm
Szerokość:
od: do mm
Wysokość:
od: do mm
Średnica oprawy:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Temperatura barwowa:
od: do k
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 183    Wyświetl po:

Halogeny natynkowe LED

Oprawa natynkowa halogenowa to kwadratowe bądź okrągłe oczko sufitowe przeznaczone do montażu na suficie. Wyposażone w ruchomą głowicę, pozwala nam regulować kąt świecenia żarówki w zależności od naszych potrzeb. Oprawa halogenowa natynkowa dostępna jest również w kilku wersjach kolorystycznych. W ofercie naszego sklepu internetowego spotkają Państwo halogeny natynkowe białe, czarne, a także w kolorze satyny. Wykonane z aluminium są trwałym i stylowym rozwiązaniem oświetleniowym, które nie zmieni swoje wyglądu, z biegiem upływającego czasu. Oprawy halogenowe natynkowe są bardzo proste w montażu. Przymocujemy je za pomocą wkrętów montażowych do każdej płaskiej powierzchni. Będą doskonałym wyborem do takich pomieszczeń jak salon, łazienka, sypialnia czy korytarz.

 

Oprawy halogenowe natynkowe

Halogeny natynkowe LED stanowią oprawy przystosowane do montażu w nich żarówki LED. Podłączamy do nich standardowe żarówki GU10 o średnicy 50 mm, zasilane prądem o napięciu 230V. Oprawa natynkowa halogenowa nie potrzebuje, więc żadnego zewnętrznego zasilacza, a cały proces jej instalacji polega na podłączeniu lampy bezpośrednio do prądu. Po podłączeniu oprawa halogenowa natynkowa może został bezpiecznie zamontowana na suficie, przy użyciu wkrętów montażowych.

 

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo halogeny natynkowe, który wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Pewny ich wysokiej jakości producent, zapewnia im aż do 3 lat gwarancji.* Pola wymagane