Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
BLACK FRIDAY
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampy LED do uprawy roślin

Oświetlenie LED do uprawy roślin to nowoczesna i bardzo funkcjonalna technologia. Światło emitowane przez lampy LED do uprawy roślin doskonale sprawdza się do pielęgnacji naszej roślinności w warunkach, w których jest ona częściowo izolowana od światła słonecznego. Oświetlenie LED Grow stanowi najbardziej wydajny sposób na doświetlanie roślin w miejscach takich jak szklarnie, czy w warunkach domowych. Szeroki wybór lamp LED do uprawy roślin dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego, sprawia, że do każdego gatunki dobiorą Państwo idealne spektrum długości fali światła, której wymaga dana roślina.

  1. Lampa do uprawy roślin
  2. Lampy LED do uprawy
  3. Oświetlenie LED do uprawy roślin
  4. Żarówka do hodowli roślin
Barwa światła:
Trzonek:
Producent:
Strumień świetlny:
od: do lm
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 16    Wyświetl po:

Lampa do uprawy roślin

Lampy do hodowli roślin wykonane w technologii LED to kompaktowe żarówki i oprawy świetlne, które doskonale sprawdzą się podczas całego okresu rozwoju rośliny. Możemy ich używać już od etapu kiełkowania, po wzrost, aż do momentu kwitnienia. Zastosowane oświetlenie do uprawy roślin pozwoli nam uzyskać bardzo dobre efekty hodowli, przy minimalnych kosztach eksploatacji. Nawet najmocniejsze oświetlenie LED Grow będzie zużywało nawet kilkukrotnie mniejsze ilości energii od tradycyjnych lamp, przy czym ich żywotność, jak i trwałość będzie zdecydowanie dłuższa.

 

Lampy LED do uprawy

Oświetlenie LED do roślin możemy wykorzystać zarówno w warunkach profesjonalnych szklarni, jak i w naszych domach, aby naturalnymi sposobami znacznie polepszyć efekty hodowli. Panele LED Grow, jak i inne źródła światła do uprawy roślin wyposażone w diody LED osiągają żywotność nawet 50 000 godzin. Oznacza to, że przez ten cały okres będziemy mieli gwarancję bezpieczeństwa naszej uprawy, ale także niezawodności naszego oświetlenia do roślin.

Lampy LED do uprawy roślin cieszą się bardzo dobrą opinią wśród firm zajmujących się hodowlą. Lampy ledowe do uprawy roślin są na tyle uniwersalne, że będziemy mogli ich używać przy większości standardowych hodowli. Przy stałym, równomiernym oświetleniu rośliny dojrzewają szybciej. Mają one również ogromny wpływ na proces wzrostu wegetatywnego oraz kwitnienia..

 

Oświetlenie LED do uprawy roślin

Lampa LED do hodowli roślin może emitować światło czerwone, niebieskie lub zielone. Są to barwy światła odpowiadające głównie za dojrzewanie roślin. Barwę czerwoną 630-660 nm najlepiej wykorzystać na początku uprawy do procesu dojrzewania rośliny. Barwa niebieska 430 - 470 nm doskonale posłuży nam podczas ukorzeniania się, natomiast zielona 510-535 nm pozwoli na szybszywzrost ich masy.

Lampa do hodowli roślin nie emituje również zbędnego ciepła podczas pracy, a odpowiednio zastosowane radiatory, sprawią, że diody LED nie będą się przegrzewać i zapewnią im optymalne warunki pracy. Podczas wyboru lampy LED do naszej uprawy pamiętajmy, że światło jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na rozwój roślin.

 

Żarówka do hodowli roślin

Lampy LED do uprawy to nie wszystko, co znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego. Bardzo popularne obecnie są także sama żarówki, która mogą zdecydowanie pozytywnie wpłynąć na jakość naszej uprawy. Żarówka do hodowli roślin podobnie jak lampa może emitować świetlny o różnym spektrum linii światła, dlatego będziemy mogli zawsze dobrać źródło światła jak najbardziej optymalne dla naszej hodowli. Ponadto kompaktowe lampy LED do uprawy roślin możemy zamontować w zwykłych oprawach zasilanych prądem 230V. Wybór żarówki do hodowli będzie również znacznie mniejszym wydatkiem dla nas niż zakup całej, gotowej lampy oświetleniowej.* Pola wymagane